Pokochaj szycie

Targi Fast Textile w Nadarzynie pod Warszawą. To miejsce, w którym spotkasz nas do soboty. Zapraszamy na szkolenia i pogaduchy.

Piętnasty tydzień będzie ekspresowy. Liczę na tych, którzy zawsze mają coś do pokazania. Oraz na tych, którzy się czasem boją, albo uszyli coś po raz pierwszy.

Długi ten czternasty tydzień. Bardzo długi. Ale czasem papaverowa chwila tyle trwa. Czasem potrzebujemy chwili na otrzepanie piórek, wytarcie łez i zebranie się do dalszej pracy. Tak po prostu.

Lubię kasztany. Jak małe dziecko zbieram je na spacerze. A potem trochę szkoda je wyrzucić. To taki piękny element jesieni. Przez cały tydzień widzę je wszędzie. I zachwycam się nimi niemal tak bardzo, jak Waszymi pracami. Ostatnio ich jak na lekarstwo, a ja naprawdę lubie je oglądać :-)

Dziś ja mam do Was ogromną prośbę. Liczę na wsparcie, Waszą kreatywność i własne doświadczenie. Proszę odpowiedzcie na bardzo ważne szybkie pytanie, które zadam za moment. Liczę na to, że podzielicie się ze mną spostrzeżeniami ze swego życia i szycia.

Kolejny piękny tydzień za nami. Dziękuję Wam, że jesteście tacy zdolni! Kolejne rzeczy zachwycają, kolejne nominacje i gratisowe pobrania dla Was. Oby tak dalej!

Trzynasty tydzień rozpoczniemy zupełnie inaczej. Sponsorem października jest papaverowy nowy projekt. Będę Wam o nim opowiadać. Ale tylko odrobinę. Będę Wam po kawałeczku zdradzać, nad czym pracuję. A Wy będziecie odkrywać tą tajemnicę przez pół października. Potem pewnie wszystko stanie się jasne.

Lubię oglądać Wasze prace. Lubię, gdy są piękniejsze od moich. Napawam się wtedy dłuższą chwilę, że w tych cudnych krawieckich dziełach miałam swój udział. Dziękuję Wam za to!

12 tydzień konkursowy. To już naprawdę blisko głównych nagród. Kto jeszcze ma na nie ochotę? No kto uszył coś fajnego ostatnio i ma ochotę pochwalić się a następnie cieszyć krawieckimi cudami.

Szyciowe zdolne dziewczyny znów zgarniają nagrody. Nie ma to jak uszyć sobie coś pięknego a na koniec otrzymać za to gratisowy szablon, prawda?