Lipiec miesiącem kolorowych nadruków!

Krohmall drukuje przepiękne wzory na tkaninach i na dzianinach. Tak tak, zarówno na tkaninach jak i dzianinach. Przekrój materiałów jest naprawdę spory. A najważniejsze i najfajniejsze jest to, że można wydrukować nie tylko wzory z oferty widocznej na ich stronie. Można wydrukować wszystko, co tylko sobie wyobrazicie. Każdy Wasz projekt może zostać wydrukowany. Nawet ten najmniejszy, nawet jeden panel na poduszkę z Waszym wzorem może zostać przygotowany, wydrukowany i wysłany do Was i Waszej pracowni. Jeśli więc macie talent graficzny, lub Wasze dziecko rysuje piękne obrazki, to takie projekty mogą zostać wydrukowane na pięknych materiałach. Ale jeśli macie tylko coś w głowie, jakąś myśl, pomysł lub zarys, to tej fantastycznej krohmallowej ekipie wystarczy opis... bo oni naprawdę potrafią spełniać marzenia.

Krohmall drukuje na satynie, gabardynie czy też na  noris. Ale to nie wszystko, możemy wymarzyć sobie dzianinowe cuda z takim samym wzorem. I wybrać do zadrukowania dresówkę, singiel a nawet interlock. Dzięki temu możemy uszyć tkaninowe bluzki, sukienki a potem T-shirt dla całej rodziny włącznie z odzieżą dla maluszków, która fajnie sprawdza się z interlocka. Po prostu raj z którego samodzielnie, co miesiąc, ktoś  z Was wybierze sobie coś pięknego.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A teraz przejdźmy do wzorów. Powyżej wybrałam trzy słodkie, które bardzo mi się podobały. Ale wzorów na stronie Krohmallu jest znaaaaacznie więcej. Zachęcam do obejrzenia. Każdemu na pewno wpadnie w oko coś zupełnie innego. Ja odkryłam wzór, który wpadł mi w oko. Trudno powiedzieć dlaczego, ale te zwierzaki w kosmosie są super.  I chociaż propozycja na stronie to pościel, plus poduszka uszyta ze specjalnego kuponu, to ja widzę bluzę dla siebie. Raglanową, z rękawami w same gwiazdki. No chyba, że Magda z Krohmallu zaproponuje mi inne podniebne wzory. Zobaczymy.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Przejdźmy teraz do nagród. Widzicie te piękne panele kocykowe? Nie tylko one mogą być Wasze. Co miesiąc Krohmall podaruje Wam kupon o wartości 50 zł do wydania w ich sklepie. Spokojnie wystarczy na taki panel i jeszcze na panel poduszkowy do kompletu lub  z zupełnie innej bajki. Któż nie chciałby takich śliczności w łóżeczku swojego maleństwa. A jeśli nie kocyk, to wybrać będzie można dowolny inny produkt, chociażby materiały cięte z metra z wybranym nadrukiem. Do wyboru wedle własnego uznania.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Przypominam o wspólnym projekcie Krohmallu i Papavero. Przygotowaliśmy dla Was koszulki. Ale w tym miesiącu pojawi się jeszcze kilka modeli do wyboru. Do uszycia ze wzoru zaproponowanego przez Krohmall lub przygotowanego przez Was samych. Taka spersonalizowana nagroda pozwoli stworzyć niepowtarzalną koszulkę, sukienkę, bluzę lub... no dobra, nie wygadam się więcej. I tak już zdradziłam jakie modele pojawią się w tym miesiącu. Ale w tym tygodniu zaskoczymy Was czymś naprawdę fajnym. I również będzie można wybrać sobie to nowe cudo jako nagrodę w konkursie. Wyobraź sobie, że otrzymujesz materiał z nadrukowanym szablonem. Wycinasz, zszywasz i gotowe! Czyż to nie piękna nagorda?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dodatkowa nagroda miesiąca

Krohmall będzie nam towarzyszył przez cały miesiąc jako najważniejszy sponsor nagród. Dlatego, oprócz nagrody opisanej powyżej, przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną specjalną nagrodę. Jedna z rzeczy, którą zobaczycie niebawem, zostanie uszyta ponownie. Poniżej widzicie sukienkę uszytą z tkaniny w kratkę. Sukienka została uszyta w papaverowej pracowni. Ale to nie jedyny model, który powstanie na bazie tego szablonu. Już teraz pędzi do nas materiał wydrukowany przez Krohmall specjalnie na taką samą piękną sukieneczkę. Ja jeszcze nie wiem, jaki to będzie wzór. Jestem tak samo ciekawa, jak Wy. Ale jedno mogę Wam powiedzieć, na pewno będzie to piękna letnia sukienka dla małej damy. I ta sukienka będzie również nagrodą konkursową. Gotowa, uszyta, wprost do noszenia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Super nagroda na koniec konkursu

Nagrody miesięczne to mała zachęta do zabawy. Na sam koniec konkursu, w listopadzie, przyznamy naprawdę fantastyczne nagrody. Krohmall przygotował dla Was bon na zakupy w swoim sklepie. Bon o wartości 500 zł. Wyobraź teraz sobie, ile pięknych materiałów, z wybranymi wzorami, możesz zamówić za taką kwotę. Istne szaleństwo zakupowe. Fajnie, prawda?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Jak wygrać nagrody?

Powiedziałam Wam już, że rozpoczynamy konkurs. Powiedziałam, jaka będzie część nagród. Bo to tylko część, nie tyko Krohmall przygotował dla Was takie cuda. Mamy tego więcej i będziemy zdradzać szczegóły codziennie.

Nie wiecie tylko, jakie są zasady konkursu. W skrócie powiem tylko tyle, że trzeba się pochwalić rzeczami uszytymi na podstawie naszych szablonów. Nic więcej. My będziemy wybierać te, które podobają nam się najbardziej. Będziemy oceniać, delektować się zdjęciami a potem znów się nimi zachwycać. Sprawi nam to ogromną frajdę, dlatego polecamy nadsyłać duuuuużo zdjęć. A w następnym konkursowym artykule opowiem Wam o poważnych zasadach, regulaminach i miejscach, w których należy zgłaszać swoje prace. A już teraz możecie szyć co tylko dusza zapragnie, bo w to ingerować nie będziemy. Szyć powinniście to, na co macie po prostu ochotę.

100% (2 głosy)
1721 wyświetleń