Konkursowe nagrody!

Z radością informuję, że mamy dla Was kolejne nagrody konkursowe. Firma AC Fashion przygotowała dla Was bony do zrealizowania w swoim sklepie. A jest w czym wybierać, naprawdę! Ja pokażę Wam tylko kilka wybranych przeze mnie przykładów. Ale warto poszperać w ich internetowym sklepie, bo znajdziecie tam dużo innych fantastycznych materiałów. Zapraszam Was do sklepu pod adresem www.tkaniny-polary.pl oraz na mój bardzo krótki przegląd poniżej.

Przejdźmy do nagród. Te będziecie mogli wybrać sobie sami. Tak po prostu. Z całej oferty sklepu wybierzecie takie materiały, które podobają Wam się najbardziej i są Wam po prostu potrzebne. Każdego miesiąca do wygrania mamy bon na zakupy o wartości 50zł. Ale to oczywiście nie wszystko. W listopadzie przyznamy nagrodę o wysokości 500zł. Wyobrażacie sobie, ile to jest krawieckiego szczęścia? Toż to będzie jakiś wielki wałek do szycia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Oczywiście w sklepie nie znajdziecie tylko Minky. Ja już zdradzam, co zainteresowało mnie od razu i najbardziej. Softshell w wielu kolorach. I mając na razie próbki w ręce, nie mogę się zdecydować na konkretny kolor. Po prostu trudno jest tak od razu wybrać jeden lub nawet trzy. A mam już pomysł na to, co z niego uszyję. Ale o tym za chwilę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

To, co podoba mi się w ofercie tego sklepu, to ilość kolorów. Poprosiłam o próbkę czerwonego, dostałam trzy do wyboru. Niemal identyczne, ale jednak krawieckie oko widzi, że wśród nich jest tylko jeden o idealnym odcieniu. Fantastyczna sprawa. A Wy spośród tej fajnej oferty będziecie mogli wybierać swoje narody.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Plany szyciowe

A teraz powiem Wam, co nas czeka. I to w ciągu najbliższych miesięcy. Przede wszystkim kurtka uszyta z SoftShellu. Z wielkim kapturem, z kieszeniami i fajnym zapięciem. Jeszcze nie jest gotowa, jeszcze nie zadecydowałam o jej kształcie, ale już nie mogę się doczekać. Będzie po prostu piękna. Może dwukolorowa albo jeszcze bardziej wyjątkowa.

Kliknij aby powiększyć

Z niesamowicie miękkiej dresówki drapanej powstanie bluza. Tutaj również sam kształt bluzy jest wielką niewiadomą. Ale na pewno będzie to klasyczny, uniwersalny fason. Sama dzianina jest tak fajna, że nie trzeba będzie wymyślnych kształtów, aby była ta jedyną, wymarzoną i ulubioną na nadchodzący jesienny sezon.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A teraz wracamy do Minky. Oto jedne z moich pierwszych rzeczy, wykonanych z pomocą tej dzianiny. Czy ktoś widzi, co to jest? Mały Franek już nie może się doczekać, aby zacząć używać tego cuda w swoim błękitno-szarym pokoiku. A Wy? Czy lubicie tą dzianinę?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Jak wygrać nagrody?

Każę Wam długo czekać na zasady. Ten tydzień będzie krótki. Ale już możecie szykować zdjęcia swoich rzeczy. Nagrody, czekają!

100% (1 głos)
1562 wyświetlenia