Temat przewodni czyli nadruki- nagroda.

Magda z Krohamallu zakochała się w dziecięcej sukience. Model 0886 został uszyty przez GreyKitten a zaprezentowany przez piękną blondyneczkę. Jeśli tylko macie ochotę na Sukienki w kratki, kotki i serducha. Model 0886 wystarczy kilka chwil do jej uszycia. Tkanina może być w nadruki, ale może też być gładka. W każdej mała modeleczka będzie wyglądała pięknie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Adminki 123szyjeszty, czyli FB grupa wsparcia - nagroda.

Sukienusia na bal. Model 0718 uszyta przez KatrzaynęAnnę. Wraz z dodatkową pochwałą od Sylwii z 123szyjeszty o tym, że szablon został świetnie zmodyfikowany. Mi też się podobają takie ingerencje. Piękna sukienka i urocza modelka.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

Nagroda od Joanny205.

Joanna205 dołączyła do naszej papaverowej ekipy wraz z JustynąKubiak. Obie dziewczyny zajmują się grupą na FB, którą znajdziecie tutaj KochamSzycie. W tym tygodniu Joanna205 zasiadła wraz z nami w jury i wybrała jedną pracę. Sylwia gratulujemy talentu, sukieneczka jest prześliczna. A już za tydzień w jury zasiądzie JustynaKubiak i wybierze swoją ulubioną pracę tygodnia. A teraz podziwiamy Sukienki ogrodniczki. Model 0881 w wersji z bajkowym kaczorem. 

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Mój wybór - nagroda.

Zapowiedziałam Wam, że w tym tygodniu wybiorę pracę ukazującą rzecz dla dziecka. I przyznam, że zaskoczyliście mnie pozytywnie ilością dziecięcych zdjęć. Jak widać powyżej, nie tylko mnie. Dzieciaki opanowały drugi tydzień. Dobrze, że trzeci będzie egoistyczny, bo dorosłe ubrania też wykonujecie cudne. Ale wróćmy do dzieciaków i mojego typu. Było mi troszkę ciężko, bo dzieciaki zawsze wyglądają słodko. Ale udało mi się wybrać przystojnego modela. Młodzieniec prezentuje piękną kamizelkę uszytą specjalnie dla niego. A do tego na plecach ma uroczy napis wycięty w naszej pracowni. Szycie007 brawo!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Prace konkursowe

Dziękuję Wszystkim za piękne prace konkursowe. A na zachętę dla tych mam, które jeszcze z jakichś powodów niepotrzebnie lękają się szycia dla dzieci, mamy trzy świetne promocje na szablon. Dokładnie te, które pozowliły zdobyć nominacje w drugim tygodniu zabawy. Niech Wam się miło szyją poniższe model. I oczywiście darmowa bluza prezentowana przez blond-młodzieńca również, nie zapomnijcie o niej. Promocje ważne tylko do jutra :-)

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam Krohamall, który opiekuje się lipcowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (1 głos)
1621 wyświetleń

Komentarze

Okiana
#8 Okiana 2018-07-25 07:18
Ehhhh......tak sobie patrzę i napatrzeć się na te wasze prace nie mogę.....cudne są :3 zwłaszcza sukienusie
u mnie w domu chłopak i w drodze kolejny, w rodzinie chłopaki, wśród znajomych też dziewczynek nie ma....normalnie nic ciotka nie może poszaleć przy maszynie :P
GRATULACJE baaardzo zasłużone :-)
malboraczka
#7 malboraczka 2018-07-24 21:16
Gratuluję wszystkim wyróżnionym :lol: :lol: :lol:
Katarzyna
#6 Katarzyna 2018-07-24 16:30
Gratuluję wszystkim :-)
szycie007
#5 szycie007 2018-07-24 14:55
Bardzo dziekujemy. I polecamy Papaverowe naprasowanki. Fajna zabawa, łatwe do "zamontowania" a podnoszą efekt nawet prostej rzeczy
KatarzynaAnna
#4 KatarzynaAnna 2018-07-24 13:04
Dziękuję :3 Bardzo się cieszymy, szczególnie córka :-) choć na co dzień sukienek wcale nie chce nosić, niestety :sad: ciągle tylko getry i tuniki , nie to co mamusia :P
Z tej sukienki jestem szczególnie dumna, jestem szyciowym samoukiem, więc z szablonami kombinuję "na czuja". Wielka w tym zasługa papavero - szablonów gdzie wszystko jest dokładnie pozaznaczane ale też artykułów na temat konstrukcji, stopniowania odzieży itp.
milena516
#3 milena516 2018-07-24 11:47
Gratulacje. Wszystkie prace bardzo ładne. Wybor byl napewno trudny.
Joanna205
#2 Joanna205 2018-07-24 11:00
Jak wiecie uwielbiam szyć dla dzieci i wybranie laureata w tym tygodniu wcale nie należało do najłatwiejszych)))
Gratuluje laureatom i namawiam do brania udziału w tym fantastycznym konkursie wklejajcie prace na Papavero i zapraszamy do KOCHAM SZYCIE na fb.
papavero
#1 papavero 2018-07-24 10:28
Dzieciaki opanowały drugi tydzień, czyż nie? :-)