Zmianie ulegają punkty z działu Zasady i harmonogram konkursu

Było:

1.Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać poprzez portal papavero.pl oraz szyciową grupę 123szyjeszty na portalu Facebook. Uczestnik konkursu wybierze miejsce, które jest dla niego wygodniejsze. Może również powalczyć o nagrody w obu tych miejscach.

Zostało poprawione na:

1.Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać poprzez portal papavero.pl, szyciową grupę 123szyjeszty na portalu Facebook oraz inne miejsca wskazane przez Organizatora w czasie konkursu. Uczestnik konkursu wybierze miejsce, które jest dla niego wygodniejsze. Może również powalczyć o nagrody we wszystkich wskazanych miejscach.

Było:

2.Każdego miesiąca na portalu papavero.pl pojawi się odpowiedni artykuł, w którym w komentarzach będzie można zgłaszać swoje prace konkursowe. Artykuł ten będzie również opisywał temat miesiąca zabawy konkursowej.

Zostało poprawione na:

2.Każdego miesiąca na portalu papavero.pl pojawią się odpowiednie artykuły, w których w komentarzach będzie można zgłaszać swoje prace konkursowe. Artykuły te będą również opisywać temat miesiąca zabawy konkursowej, lub o nim wspominać.

 

Było:

3. Na grupie FB 123szyjeszTy zostanie podlinkowany artykuł opisany w punkcie 2. Pod tym postem również można zgłaszać swoje prace konkursowe.

Zostało poprawione na:

3. Na grupie FB 123szyjeszTy zostanie stworzone miejsce do wrzucania prac konkursowych. Tam  również można zgłaszać swoje prace konkursowe.

 

Zmiany wchodzą w życie od 30.06.2018 roku. W przypadku jakichkolwiek reklamacji dotyczących konkursu i jego przebiegu do tego momentu, prosimy o zgłoszenia na nasz adres mailowy podany w Regulaminie. 

 

Sponsorzy naszych nagród.

 A na koniec przypomnę o nagrodach i sponsorach. Krohamall, który opiekuje się lipcowymi tygodniami konkursowymi już wszyscy znają. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (2 głosy)
765 wyświetleń