Temat przewodni czyli nadruki- nagroda.

Tulpenik i tydzień 3. To zestawienie przypadło do gustu firmie Krohmall. Prosty nadruk na tkaninie, idealnie pasujący do okazji, na którą została stworzona bluzka. To sekret sukcesu. I listwa, która gra z resztą całkiem niezłą nutę. Wszystko to wygląda pięknie i zostaje nominowane do naszego głównego konkursu. Bluzki z pionowymi plisami. Model 0879 polecają się do szycia.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Adminki 123szyjeszty, czyli FB grupa wsparcia - nagroda.

SenseOfInfinity w tygodniu 3. Za niesamowicie enertegyczny dobór kolorów, piękne wykonanie i całość estetycznie wykonaną.Tunika czy bluza?  w wykonaniu SenseOfInfinity otrzymuje nominację konkursową.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Papaverowa nominacja.

Jasqleczka i tydzień 3. Czyli moja obietnica, że wybieramy coś uszytego dla siebie. I ta sukienka jest idealnym przykładem pozytywnego egoizmu. Mamunia nawet w ciąży wygląda olśniewająco. I to w sukience z papaverowego szablonu. Gerperga z przytupem poleca się do szycia.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Papaverowa nominacja.

PapNatusia i tydzień 3. No no, moja droga, ta bluzka jest po prostu przepiękna. Niczego więcej nie muszę pisać. Jest boska i już! Jak widać Proste letnie bluzki z wiązaniami. Model 0891 powinna mieć każda kobieta w swojej szafie.

ps2018 0146 Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam Krohamall, który opiekuje się lipcowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (2 głosy)
1045 wyświetleń