FastTextile 2018.

Jesienią odbędą się najfajniejsze targi z naszej branży. To idealne miejsce, aby zapoznać się z technicznymi nowinkami, ogromem materiałów i dodatków oraz, co najważniejsze, z ludźmi, którzy tworzą tę branżę. Dlatego nie może Cię na nich zabraknąć. Szczególnie, że tym razem również my będziemy częścią tych targów. Papavero po raz pierwszy przedstawi swoją ofertę na FastTextile. Jesteśmy z tego faktu dumni i podekscytowani. Liczymy na Wasze przybycie w ilości tak dużej, jak tylko jest to możliwe. Chcielibyśmy Was wszystkich poznać na żywo. I to jest powód, dla którego będę Wam cyklicznie przypominać i opowiadać o targach. O tym, jakie my przygotowujemy dla Was niespodzianki, oraz o tym, co jeszcze fantastycznego czeka Was na miejscu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dlaczego warto odwiedzić targi? Bo znajdziemy tam wszystko, co potrzebne jest do szczęścia. Dodatki, materiały, maszyny do szycia i wiele wiele innych rzeczy, o których nie sposób opowiedzieć. To po prostu trzeba zobaczyć. Zapewniam, że po wejściu na ogromną halę wystawienniczą wsiąknięcie na bardzo długo. Aby obejrzeć wszystkie piękne drobiazgi krawieckie potrzebować będziecie nie tylko dużo czasu, ale również wygodne buty. Tak tak, chodzienia jest naprawdę dużo. Ogrom wystawców na potężnej przestrzeni robi wrażenie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Zapraszam szczególnie na nasze stoisko. Przede wszystkim po to, aby się po prostu przywitać i poznać. A potem obejrzeć co dla Was przygotowaliśmy. Nasze szablony znacie doskonale. Wiecie, że uczymy konstrukcji odzieży. Ale specjalnie na targi przygotowujemy coś nowego. Coś, o czym jeszcze nie wiecie. Nad ogromną częścią pracuję samodzielnie. I mam już wielkiego stresa, że się nie wyrobię, że nie zdążę... a jednocześnie praca idzie mi ekspresowo, cieszy bardzo i podnosi poziom zadowolenia z pracy w tempie geometrycznym. I nie tylko ja pracuję nad tym, jak przyjmiemy Was na targach. Również nasz admin otrzymał ogrom zadań do zrealizowania. Dzięki niemu na targach przeprowadzone zostaną fantastyczne szkolenia. Takie, jakich nikt jeszcze Wam nie zaproponował. W ciągu dwóch i pół godziny, tak tak, w ciągu tak krótkiego czasu, każdy z uczestników szkoleń, będzie mógł przygotować formę sukienki na miarę. Nie pomyliłam się, to będzie takie proste.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

2,5 godziny to naprawdę niewiele czasu. Dlatego będą pewne czary mary, które ułatwią pracę. Nie można się spodziewać tego, że zajęcia będą wyglądały jak te, które uczą krok po kroku, konstrukcji odzieży od podstaw wraz z analizą sylwetki. Ale zapewniam, że zmierzymy się i przygotujemy, na papierze wraz z krzywikami krawieckimi w rękach, sukienki na miarę. Ja już nie mogę się tego doczekać. A Wy? Kto jest chętny na takie zajęcia z magicznej konstrukcji sukienki? A ja, na początku września, przedstawię Wam grafik zajęć oraz modele sukienek, które będzie można przygotować wraz z nami na żywo jesienią.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Zapraszam gorąco na targi. Poniżej widoczne są najważniejsze informacje, czyli termin targów. Aby zapewnić sobie bilet na targi wystarczy kliknąć na poniższy link i zarezerwować go na stronie Ptak Warsaw Expo. Namawiam do zrobienia tego już teraz.

Kliknij aby powiększyć

Komentarze

papavero
#18 papavero 2018-10-23 13:03
Moi drodzy. Właśnie rozpisuję grafik szkoleń. Bardzo dokładnie opiszę, co będziemy robić w ich trakcie. Dziś więc rozpoczną się zapisy na szkolenia. :-) Mam nadzieję, że zapełnicie salę i będziemy wspólnie bawić się konstrukcją :-)
papavero
#17 papavero 2018-10-23 11:41
Cytuję dorotaaa:
Którego dnia Papavero będzie mieć lekcje konstrukcji bo chętnie skorzystam.

Zaraz to opiszę dokładnie :-) Bo zrobiło nam się małe zamieszanie :-)

Ja będę przyjmować zgłoszenia na zajęcia :-)
dorotaaa
#16 dorotaaa 2018-10-23 11:07
Którego dnia Papavero będzie mieć lekcje konstrukcji bo chętnie skorzystam.
Joanna205
#15 Joanna205 2018-10-11 19:34
To ja zapytam czy ktoś wybiera sie z Lublina lub jego okolic chetnie sie podłącza )))
kamma
#14 kamma 2018-10-11 18:14
Cześć, razem z dwiema osobami planujemy wybrać się 24listopada na Targi Fast Textile. Czy ktoś z Wrocławia szykuje się na te Targi i udałoby się "zrobić radosny autobus"?
sciurr
#13 sciurr 2018-10-08 19:09
Nie mogę znaleźć informacji o harmonogramie targów, kiedy będą te cudne zajęcia z tworzenia szablonu na miarę, ani ile kosztuje wejściówka. Pomożecie? Ktoś wie?
Aleksandra
#12 Aleksandra 2018-09-07 20:38
Cytuję Dorotkas:
A na razie jade w czwartek na lekcję szycia i lamowania na renderce :lol:

Gdzie tego uczą?
gra
#11 gra 2018-09-04 14:09
No już kliknęłam na osoby fizyczne i jest bez firmy .... ;)
papavero
#10 papavero 2018-09-04 11:54
Cytuję gra:
Nazwa firmy wymagana przy rejestracji dla odwiedzających j .. co wpisywałyście ?

No przecież wszyscy jesteśmy z Papavero ;-)
gra
#9 gra 2018-09-04 11:52
Nazwa firmy wymagana przy rejestracji dla odwiedzających j .. co wpisywałyście ?