Dziewięć

Zmienił się nie tylko tydzień. Zmianie uległ również miesiąc. I od tej pory będą Was dopadać nitki i niteczki. Będę Wam o nich opowiadać długo. Obawiam się, że wrzesień mi nie wystarczy. Ale nie tylko opowieści Was czekają. Nagrody w postaci nitek również. A to przecież najpotrzebniejsze krawieckie dodatki. Bez nich ani rusz. Niezależnie od tego, co i dla kogo szyjemy. Nici być muszą. A najlepiej, gdy są po prostu polskie i dobre..

Gdzie należy wrzucać prace konkursowe?

Szybkie przypomnienie. Nie chciałabym, aby komuś umknęło to miejsce. Dlatego przypominam, że prace konkursowe można dodawać poniżej w komentarzach, dokładnie pod tym artykułem przygotowanym dla tego tygodnia. Na FB na grupie 123szyjeszty. Tak więc wrzucajcie prace tam, gdzie Wam wygodniej. A jeśli chcecie, możecie tą samą pracę wrzucić we wszystkie te miejsca.

Temat przewodni miesiąca września to nici.

Fabryka nici Amanda przygotowała dla Was sporo nitek. Już niebawem zostaną wysłane do pierwszych nagrodzonych osób. A ja spieszę donieść, że o niciach już pojawił się pierwszy artykuł. Nosi tytuł Amanda Arena, czyli część pierwsza o niciach. A ja lojalnie uprzedzam, że jestem zakochana w tych niciach od dawna, i będę Wam o nich duuuuużo opowiadać. Zacznę od tego, że fabryka obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. 30 lat to naprawdę imponujący czas, który niesie za sobą doświadczenie i przetestowaną jakość.

ps2018 33

Nominacje tygodniowe.

Każdy tydzień zabawy podsumujemy czterema nominacjami do konkursu głównego. Nominowane osoby otrzymają od papavero.pl po jednym pobraniu do wykorzystania na portalu. To bardzo ważne, aby zostać nominowanym, gdyż spośród tych osób Jury wybierze zwycięzców konkursu miesięcznego oraz na koniec głównego.

1 nominacja zostanie przyznana przez Amandę. I tutaj macie naprawdę ogromne pole do popisu, bo nici występują wszędzie. Ale jeśli ktoś udowodni małą fotką, że szył nićmi Amandy, to może to stanowić spory atut.

1 nominacja zostanie przyznana przez fantastyczne administratorki grupy 123szyjeszty. Dziewczyny w tym tygodniu będą brały pod uwagę zapał do pracy.

1 nominacja zostanie przyznana przeze mnie osobiście. Ja czekam na sukienki. Bo one są mi teraz bardzo bliskie. O sukienkach będę Wam niebawem bardzo dużo opowiadać..

1 nominacja zostanie przyznana przez jury specjalne. Tą nominację admin. Upominał się o to ostatnio, bardzo natarczywie, że on też chce mieć jakiś udział, że dawno nie pozwoliłam mu decydować. Czym będzie się kierował admin? Tutaj, jak zwykle, muszę powiedzieć, że nie mam pojęcia. Same musicie odgadnąć jak przypodobać się informatykowi :-)

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do końca tygodnia. Zgłoszenia można umieszczać pod tym artykułem oraz w specjalnym wydarzeniu utworzonym na grupie 123szyjeszty na FB. W poniedziałek jury podejmie decyzję, a we wtorek poinformujemy Was o tym, kto otrzyma pierwsze nagrody w naszym konkursie. Oczywiście od poniedziałku rozpoczniemy kolejny tydzień zabawy, ale o tym za kilka dni.  Pamiętajcie, że wrzucamy rzeczy uszyte na podstawie papaverowych szablonów. Do wyboru macie prawie 900 modeli, więc jest z czego wybierać.

Konkurs miesięczny i główny.

Na koniec miesiąca przyznamy nagrody miesiąca. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

Każdy stały członek jury (papavero i 123szyjeszty) będzie miał jedną dziką kartę w całym konkursie. Oznacza to, że w czasie trwania całego konkursu będzie mógł przyznać nagrodę specjalną dowolnie wybranej osobie. Dlatego pamiętajcie, nawet, jeśli nie uda Wam się zdobyć nominacji, to nagroda specjalna może być Wasza. Wartość nagrody oraz warunki przyznania tej nagrody pozostaną niewiadomą aż do chwili jej wręczenia.

Na koniec konkursu przyznamy nagrody główne. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

 

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam Amandę, która opiekuje się wrześniowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć  ps2018 153

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (0 głosów)
1259 wyświetleń