Temat przewodni czyli niteczki - nagroda.

Tulpenik w tygodniu 8 wywalczyła nagrodę. Oto kolejna dziewczyna, która potrafi wyczarować piękne rzeczy z szablonu Bluzka dla podlotków. Model 0388. A w dodatku uszyte zostały nićmi Amandy, i to był ogromny atut w ubiegłym miesiącu. Cieszymy się, że Wy również lubicie nici Amandy :-)

ps2018 0146ps2018 0146ps2018 0146 Kliknij aby powiększyć

Adminki 123szyjeszty, czyli FB grupa wsparcia - nagroda.

Czekam na wyniki :-)

Papaverowa nominacja.

Tydzień 9 i Ibancerek. Oto dzieło sztuki, które musiało zostać nagrodzone. Ilość pracy i serce włożone w ten kołnierzyk, są godne podziwu. Dlatego ode mnie dla Ibancerek nagroda w tym tygodniu. A Wam polecam model Bluzka na ludowo, hej! Model 0622

   ps2018 0146ps2018 0146  Kliknij aby powiększyćps2018 0146

Papaverowa nominacja od admina.

Asdfghk w tygodniu 9 zaszalała. Ta oto zdolna dziewczyna przygotowała  Sukienkę dla Rosmel. Model 0040 I tym samym zwróciła wzrok admina na swoje zdjęcia. To było bardzo sprytne posunięcie. Piękna czerwona długa suknia na zgrabnej modelce. Męska część jury nie mogła się powstrzymać od przyznania narody właśnie za tą piękną kreacje. I chociaż ja upierałam się, że to ja chcę wybrać tą sukienkę, bo ja miałam wybierać sukienki, to admin po prostu się nie zgodził na taki stan rzeczy.  A po prawej widzimy rysunek Rosmel, która to wymarzyła sobie właśnie taki szablon na papavero :-)

ps2018 0146 ps2018 0146 Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

 Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi
  • Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

Komentarze

papavero
#1 papavero 2018-09-11 13:11
Dziś dzień nagród. Teraz zostawiam Was z tygodniowymi. Wracam do sukienki numer 1071 i wieczorem pokażę Wam nagrody miesięczne :-) :3