Nagroda od niteczek Amandy.

Sciurr i dwunasty tydzień. Oto Sukienka (nie)ostatnia  czyli czerwona wersja pięknego modelu. A jeśli nie jest to ostatnia sukienka, to my wszyscy czekamy na następne. A za uszycie tej, i pokazanie, dla Sciurr przyznajemy jedno pobranie. Gratulujemy! I zazdrościmy tak pięknej czerwonej sukienki i zgrabnej figury!

ps2018 280 Kliknij aby powiększyć

Kasiacar nominowała najpiękniejszą kurteczkę świata.

Tydzień 12 należy do  Hekate16. Dziecięca bluza z kapturem. Model 0802  została zamieniona na cudną kurteczkę. Kasiacar przyznała nagrodę za detale. Podobały się jej wszystkie. Ale ja wymienię tylko ten najważniejszy. Ochrona dziecięcej twarzyczki przed zamkiem, czyli malutki dzynks który zasłania drapiący zameczek. Brawo!

ps2018 280 ps2018 280 Kliknij aby powiększyć

Papaverowa nagroda.

Deferra w tygodniu 12 i jej piękne kontrafałdySuknia Justyny. Model 0888 otrzymała kolejne wcielenie. I jest naprawdę przepięknie. Uroczy model.  Jestem z Was dumna dziewczyny. Zarówno z Justynki, że zaprojektowała taki piękny model, jak i z Deferry, że zrobiła jeszcze piękniejszą sukienkę. A ja mogłam w tym uczestniczyć technicznie, formą. Ach jak się cieszę!

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

123 nominacja!

Michalina w tygodniu 12 uszyła płaszczyk. Taki niby płaszczyk. Krótki, zapinany z tyłu. Z poszerzanymi krótszymi rękawami. Idealny na jesień jako zupełnie coś innego, indywidualnego i niedostępnego nigdzie indziej. Do nabycia tylko w Waszych pracowniach. Do uszycia z darmowego szablonu. Taki Niby-ryby niby-płaszczyk

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi
  • Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
988 wyświetleń