Jakie są objawy uzależnienia?

Oto jest pytanie, które dręczy mnie dziś od samego rana. Czym objawia się uzależnienie od szycia w Waszych domach. Co zaniedbujecie, co idzie w odstawkę a co staje się mało ważne gdy w zasięgu wzroku znajdzie się maszyna do szycia?

ps2018 280

A niby po co mi to?

Już niebawem kończę mój projekt, jeden z największych w moim życiu. Pochwalę się nim Wam nieco wcześniej, a reszcie krawieckiego świata na targach FastTextile jesienią. I muszę wiedzieć, że przez szyciowy projekt nie tylko ja zaniedbuję moje obowiązki domowe. Liczę na wielkie wsparcie od Was!  I ostrzegam, wybrane cytaty wykorzystam, więc zgadzacie się na ich pojawienie się w dowolnym miejscu i formie. A ja, za te wykorzystane, odwdzięczę się jednym pobraniem! Fajnie, prawda?

Sponsorzy naszych nagród.

Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi
  • Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
1294 wyświetlenia