Książki

W książce Super T-shirt pokazuję, jak tworzy się wodę. Tutaj pragnę Wam pokazać, jak zmienia się jej głębokość w zależności od ilości poszerzenia pewnego elementu.

Tym razem chciałabym Wam przedstawić dziewczynę, która uszyła i sfotografowała piękną bluzkę do mojej książki. Dorota, Tobie z tego miejsca za to dziękuję. W wszystkich innych zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć i zwierzeń.

Jeśli myślisz, że modelki w mojej książce nie mają nic wspólnego z szyciem, to grubo się mylisz. One kochają szycie. I właśnie dlatego są najwspanialszymi modelkami na świecie. Uszyły rzeczy nie tylko dla siebie, ale również dla swojej rodziny. I pokazały ją na łamach mojej książki. Szyją dla siebie i innych. Czasem tylko hobbystycznie, ale są też takie, które zarażają szyciem innych. Tak jak Kasia, która nie tylko szyje dla klientek i uczy ich rzemiosła. Ale również pokazuje dzieciom jak fantastycznie mogą się bawić w pracowni krawieckiej.

Lista modeli to najważniejszy spis treści dla szyjących osób. Dlatego nie może jej zabraknąć w kontekście mojej drugiej książki. Przedstawiam Wam wszystkie fasony z książki w postaci skróconej, obrazkowej.

Zacznę od tego, że najważniejsze dla mnie są Wasze opinie. Opinie osób, dla których napisałam tę książkę. A ja jej nie napisałam dla wąskiego grona specjalistów po to, aby się pochwalić że wymyśliłam coś nowego, że udoskonaliłam metody, z których na co dzień korzystamy. Pracowałam nad nią po to, aby zmienić spojrzenie na konstrukcję. Aby odczarować temat, który nawet przez moich kolegów z branży jest określany jako trudny. Bo ja nie uważam, że to jest trudne. Ja po prostu jestem przekonana, że temat ten jest po prostu skomplikowanie przedstawiany. I jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu, że dzięki mojej pracy wiele osób rozumie i nie boi się już konstrukcji. I to jest dla mnie najważniejsze. To, że wykonujecie rysunki techniczne razem ze mną. To, że mogę Wasze konstrukcje pokazać na mojej stronie.

Koniecznie musisz znaleźć czas na to, aby odwiedzić papavero.pl w ten weekend.

Wrzesień się zbliża. Czas uszyć wrześniową sukienkę. A co jeśli marszczeń jest w niej za dużo? Otóż to proste, można się ich nieco pozbyć. Koniecznie zobacz jak.

Nie musi być oczywisty. A na dodatek, może być fantazyjny i łatwy w wykonaniu. Taki, który uszyje się szybko, prosto i przyjemnie. I właśnie taki będzie ten. Na dodatek będzie ciekawy.

Dlaczego uniwersalny? Bo jest to niesamowity element odzieży. Pasujący do wszystkiego, na każdą okazję i dla każdego. Wystarczy zadbać o kilka drobnych szczegółów, aby prosty T-shirt zmienił się w ekstrawagancką bluzkę lub wyjątkowy strój wieczorowy. Nie wierzycie? No to patrzcie!

Koszulka, zwana potocznie T-shirtem, jest znana chyba wszystkim. Noszą je małe słodkie bobaski i większe szkolne urwisy. Noszą mężczyźni i kobiety. Kochają je wszyscy. Niektórzy za bardzo, gdyż nie mogą się z nimi rozstać. Inni traktują jako bieliznę. A jeszcze inni jako reklamę swojej marki, pasji lub zainteresowań. A ty, jak traktujesz T-shirt?