Model 1076 - geneza

To będzie ostatni model w mojej pierwszej książce. I chociaż książka jest już w sprzedaży kilka miesięcy, a wniosek z tego taki, że jest już wydrukowana, to ja zabieram się dziś za ostatni do niej model. Powód jest prosty. Ten szczególny model pojawi się jako lekcja na stronie. Lekcja szczególna, gdyż w postaci filmu, do którego przygotowuję się skrupulatnie. Najłatwiejszą dla mnie rzeczą jest sam model. A myślę, że dla Was może być to kwestia istotna. Dlatego zapytam ekspertów... jaki model wydaje się być trudny. Jaki model byłby dobrym uzupełnieniem mojej książki? Delikatnie przypomnę, że książkę można nabyć tylko u nas na www.sukienka-idealna.pl

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Och jakie to trudne

I właśnie teraz możecie się o tym przekonać. O tym jak skomplikowaną rzeczą jest dobór modeli do nauki. W książce opisałam ich 75, a razem z sukienką podstawową jest ich łącznie 76. Każdy z nich dobrałam tak, aby otwierał kolejne tajniki wiedzy. Łącznie otrzymaliście ogromną podstawę, większość technik wykorzystywanych przy tych opisanych i tych znacznie trudniejszych fasonach. A dziś chciałabym usłyszeć Wasze zdanie na temat, czego brakuje w tych podstawach. O czym zapomniałam lub co warto dodać. Mamy już wiele omówionych rzeczy. Nie powinny tajemnic mieć przed Wami zakładki, pliski, marszczenia, zaszewki w dziwnych miejscach lub typowe cięcia. Ale dajcie znać, co jeszcze należy do podstaw i warto poruszyć w tej ostatniej sukience. Co będzie świetnym uzupełnieniem?

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Model 1076 - marzenia

Nie musicie mi niczego rysować. Nie oczekuję pięknych projektów. To może być szkic, opis lub poglądowe zdjęcie wygrzebane z czeluści internetu. Oczywiście zdjęcia będą tylko inspiracją, obejrzymy na nich ciekawe detale lub rozwiązania. No chyba, że będzie to zdjęcie jakiegoś archiwalnego modelu z papavero.pl. Dlatego koniecznie dajcie znać, co chcielibyście zgłębić. Jakie modele są dla Was tajemnicą do odkrycia tu i teraz. Które modele są Waszymi wymarzonymi fasonami o których śnicie.

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć