Trzecia edycja konkursu dla naszych projektantów
Aby sprawdzić jak wyglądają nasze konkursy możesz obejrzeć poprzednie edycje. Sprawdź więc jak wyglądały projekty sukni wieczorowych. Przekonaj się, iż właścicielka zrealizowanej sukni na podstawie zwycięskiego projektu spędziła u nas miło dzień, który upłynął na licznych przymiarkach uwieńczonych piękną kreacją.  Zachęcam również do obejrzenia projektów spódnic, wykonanych przez naszych czytelników. Ta edycja została właśnie zakończona i już niedługo pokażemy Wam realizację dwóch najlepszych projektów. W drugiej edycji przyznaliśmy bowiem dwie nagrody, chociaż prac, które zasłużyły na uznanie było o wiele więcej.
 

Możesz mieć wpływ na kolejne edycje naszej zabawy, wystarczy oddać głos w naszej sondzie znajdującej się na stronie głównej. Wybierz więc nagrodę dla siebie w kolejnych etapach. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
 

Jeśli nie masz ochoty na projektowanie, a możesz się podzielić z nami innymi zainteresowaniami zapraszamy do naszego konkursu na najciekawsze hobby, w którym do wygrania ciekawe nagrody przydatne w domu i podczas wykonywania robótek ręcznych. W tym przypadku wystarczy jedynie pochwalić się, co lubimy robić w wolnym czasie. Sprawdź jakie to łatwe.
 

Już niedługo obejrzymy wszyscy na łamach naszego portalu nagrodzone spódnice, a teraz czekamy na Wasze prace do trzeciej edycji. Te które nadeszły do nas do tej pory będziemy systematycznie dodawać do naszej galerii. Mam nadzieję, że interesująca nagroda tej edcji zachęci Was do rysowania i chwalenia się światu swoimi pomysłami.
 

 

Komentarze

Donatien
#27 Donatien 2009-10-19 22:02
Good afternoon! COOL SITE! NICE CONTENT! I WISH YOU SACCESS!.
I am from Vanuatu and learning to write in English, give please true I wrote the following sentence: "Mutual, the website occurs significantly plot technologies around adjusted on the bricklaying states.Large investments following administrative knowledge, the empirical rating status, and stated engineering were represented into part by the button.However, the competitors in cat growth might be less for older elements."

Thank you very much :P. Donatien.
edinka
#26 edinka 2009-03-01 20:01
Jesli chodzi o niespokrewnionych uczestników - to mysle , że tylko dobra reklama i czas są w stanie to zmienic. Nic wiecej.
carmen90
#25 carmen90 2009-03-01 14:21
mi sie poprostu wydaje ze gdyby glosowalo wiecej osob niespokrewnionych z uczestniczkami konkursu to byloby sprawiedliwiej, a nie kto ma wiecej znajomych ten ma wieksze szanse...prawda jest taka nikt nie ma obowiazku glosowania, np. wstawiam swoje i glosuje na swoje albo na te co maja malo...a jak stwierdze; tak moje sa najlepsze i na inne glosowac nie bede to i tak nic nie zmieni. czy teraz czy po oficjalnym glosowaniu...jak juz widzielismy projekty ktore w pierwszym etapie mialy ponad 30glosow w oficjalnym nie mialy nawet10
papavero
#24 papavero 2009-03-01 00:47
No to teraz jasne, jakoś dygresja do moich krawcowych zbiła mnie z tropu :-) Już myślałam że ktoś posądza moje mistrzynie krawiectwa o jakieś matactwo w konkursie :-)

Pomysł jest jak najbardziej ok, w poniedziałek będę męczyć o to admina. Wyłączymy możliwość oddawania głosów przed oficjalnym głosowaniem.
edinka
#23 edinka 2009-02-28 23:16
Irra - no własnie ;-)
Irra
#22 Irra 2009-02-28 23:14
To może ja wypowiem się jak rozumiem Edinkę... W tej fazie przed prawdziwym głosowaniem internautów, poprzez głosowanie widac już te najlepsze projekty, na które później w prawdziwym głosowaniu nie ma już tylu głosów ile było przed oficjalnym głosowaniem, bo przez zazdrośc i dzieki podejsciu: 'ten projekt i tak dobrze sobie radzi bez mojego glosu', internautki dbające o swój interes po prostu nie głosują na genialny projekt swojej przeciwniczki 'bo jest za duzą konkurencję' ;-)

cos w tym stylu ;-)
papavero
#21 papavero 2009-02-28 22:58
Jakoś inaczej bo ja nie rozumiem ;-). W poniedziałek zapytam moje panie krawcowe, czy chcą być dla kogoś szansą ;-) no i oczywiście zapytam czy głosują :D

Ja osobiście przyznaję, że nie oddaje głosów na etapie, gdy mają wypowiedzieć się użytkownicy portalu. Pozostała część jury również nie bierze udziału w głosowaniu internetowym.
edinka
#20 edinka 2009-02-28 22:25
Czy krawcowe z Papevero są szansa dla uczciwych graczy ? Niczego nie ujmując oczywiście paniom krawcowym ;-) Ale one pewnie i tak głosują. Chodzi o to , że juz przed konkursem widać faworytów , którzy w faktycznym głosowaniu mogą nie otrzymać tylu głosów , bo my - zachowawczo nie przyznamy im już punktów... Nie wiem jak mam to wytlumaczyc .....
carmen90
#19 carmen90 2009-02-28 21:50
ale przecież skoro zaczyna sie oficjalne glosowanie to glosy wszystkie sa wyzerowane i zadna praca juz nie dolaczy. zatem jest sprawiedliwie...wiec nie rozumiem...po co...nie wydaje mi sie zeby ukrycie wynikow cokolwiek pomoglo. jak ktos sie bedzie chcial za wszelka cene dostac do 10ki to sam lepiej wie jak ugadac znajomych i nie tylko ;-) mi sie osobiscie wydaje ze powinno glosowac wiecej osob niespokrewnionych z uczestnikami konkursu, np. ekipa Papavero, gdyby tak panie krawcowe i inni czlonkowie zalogi poswiecili chwilke i oddali glos to wydaje sie bardziej obiektywne...wiecej glosow niezaleznych, wieksza szansa dla uczciwych graczy...proste
bellagnos
#18 bellagnos 2009-02-28 20:05
Ja uwazam ze wypracowana juz koncepcja koncepcja glosowania jest dobra my wybieramy 10 jury jedna, moznaby sie sie rzeczywisce jak piszesz Edinka zastanowic nad glosowaniem ktore odbywa sie przed rozpoczeciem konkursu nie nliczac punktow a pozostac przy opiniach.