Uncategorised

Przedsprzedaż to szczególny okres. Taki, w którym praca nad książką została już ukończona. Pliki są w drukarni a cały proces fizycznego powoływania książki do życia nie może zostać przerwany. Tuptam z nogi na nogę nie mogąc się doczekać ich zapachu. I z tej okazji sprzedaję je ze świetnymi dodatkami. Takimi, które już nigdy nie wrócą. Te super gratisy możesz otrzymać tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. Jako podziękowanie za to, że będziesz ze mną czekać na książkę z niecierpliwością. Dziękuję Ci za to!

Ta książka odkryje przed Tobą szczególną krawiecką drogę. Taką, która pozwoli Ci tworzyć odzież, jakiej tylko zapragniesz. Pokażę Ci, że samodzielne przygotowanie szablonów odzieżowych znajduje się w zasięgu Twoich możliwości. Opowiem o trudnych technicznych aspektach w możliwie prosty sposób. Przedstawię dokładne instrukcje dotyczące szycia każdego opisanego w książce fasonu. A co najważniejsze: razem ze mną stworzysz piękne rzeczy dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Bo ta książka pozwala uszyć odzież dla całej rodziny!

 Oto modele, które spokojnie można uszyć w jedno popołudnie. A najfajniejsze jest to, że realizacje można umieścić w konkursowej galerii. Kto jeszcze nie wie, że do wygrania jest cała masa fajnych krawieckich prezentów?

I nie tylko na dzień ojca. Pragnę Wam przedstawić koszulkę z nadrukiem wykonanym na Wasze życzenie. A tym samym chciałabym Wam opowiedzieć o niesamowitej współpracy, której efekty bardzo mnie cieszą i bardzo mi się podobają.

Smaczny, tłusty i pączkowy. A może nie pączkowy, może faworkowy. To jaki macie czwartek?

 Najdłuższa noc w roku przed nami. Odczuwamy to w dzień, gdyż dni są w chwili obecnej naprawdę krótkie. Popołudniowe spacery odbywają się zazwyczaj po zmroku a my czekamy na słońce.  I chociaż od 22 grudnia dzień zacznie się wydłużać, to na ten okres, gdy będzie ciepło i jasno przez wiele godzin, musimy jeszcze trochę poczekać. A tymczasem powinniśmy zadbać o to, abyśmy zarówno my jak i nasze dzieci byli bezpieczni na drodze.

Przedstawię Wam dzisiaj jedną z najważniejszych pozycji na mojej półce z książkami. Oczywiście mam na myśli półkę, na której stoją książki związane z szeroko pojętym krawiectwem. A stoją na niej różne, przeróżne tytuły. Od tak oczywistych jak te dotyczące konstrukcji i modelowania w wielu przeróżnych językach aż do książek, które na pierwszy rzut oka stoją tam tylko przypadkiem.

Oglądam ostatnio dość sporo dziecięcych rzeczy. O modzie dziecięcej pojawi się na papavero znacznie więcej, a mamusie, mam nadzieję, będą mi spieszyły z pomocą. Dlatego bardzo proszę o wszelkie sugestie za każdym razem, gdy zobaczycie coś dziecięcego. Będę wdzięczna za Wasze rady.

Tym razem leniwe narty, bo sterowane myszką. Człowiek pojeździ i się nie spoci, same zalety.

Pokażę Wam jak przygotować formę stójki. I to wcale nie będzie déjà vu, to będzie zupełnie inna stójka.