Rozmiar:  Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj. Ten model został przygotowany na wzrost 168cm w rozmiarach 32-52.

Materiał: szerokość 150 cm, długość dla rozmiaru 168-52 (wzrost-rozmiar) 160 cm.

Dodatki krawieckie: Nici, guma do wszycia w pasek (szer. 4 cm) oraz pod stopy (szer. 6cm)

Maszyny i urządzenia: stębnówka (domowa maszyna do szycia).

Ależ ja mam tych rajtków przez Was. Dziw bierze, ale te zbliżają się do takich, w których można wyjść na ulicę. Uszyte z dzianiny z wyraźną fakturą uczyniło z nich model nieco bardziej wyjściowy. W tych z moim psem będę mogła przejść przez ulicę, czmychnąć chodnikiem z 50 metrów i schować się czym prędzej do lasu. Może następne pozwolą wypuścić się dalej, popracuję kiedyś jeszcze nad takim fasonem.

PRZEWODNIK SZYCIA: Pobierz go wraz z szablonem, zaznaczając opcję Przewodnik "Tak" lub obejrzyj film, do którego link znajdziesz pod artykułem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

No i przyznać się trzeba też do błędu. Ciachnęło mi się nożyczkami nie tak jak trzeba, potem dzianiny już nie wystarczyło. I moje mają doszyte kawałeczki na dole. No cóż, nie będę tego ukrywać... ale szablon w całości, bez tego poziomego szwu. Bo i po co on komu.

 Kliknij aby powiększyć     Kliknij aby powiększyć

     

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Obok marginesów zostały naniesione wymiary prostokąta wewnątrz nich. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku wewnętrzny obszar ograniczony marginesami posiada dokładnie te wymiary. Jeśli nie, sprawdź ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku. Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

model-0418.jpg

Narciary, czyli legginsy z dodatkiem pod stopami

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Wzrost
Rozmiar

Opcje zaawansowane

Dostęp do tego szablonu wymaga aktywnej subskrypcji

Zapoznaj się z naszą ofertą

 

Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Spójrz również w jaki sposób możesz ułożyć wykrój na tkaninie. Możesz wydrukować nasz plan układu dla ułatwienia krojenia. Kroimy następujące części z materiału:

  • przód, 2 razy ze złożonego materiału,
  • przód, 1 raz ze złożonego materiału,
  • 3 tył, 2 razy ze złożonego materiału,
  • 4 tył, 1 raz ze złożonego materiału,

   Kliknij aby powiększyć

 

 


 

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

Komentarze

papavero
#23 papavero 2023-03-13 14:06
Ten szablon otrzymał dziś przewodnik szycia w PDFie, można go pobrać wraz z szablonem zaznaczając opcję przewodnik "Tak" w module do pobierania. Oczywiście można też obejrzeć film, do którego prowadzi jeden z obrazków pod artykułem.
papavero
#22 papavero 2017-04-25 12:44
Cytuję salvijka_:
@papavero, czy jest możliwość, aby stare modele przy rozszerzaniu rozmiarówki były uzupełniane o brakujące informacje, np. luz, zużycie materiału dla wszystkich rozmiarów? :)

Uwzględnie to przy kolejnych poprawkach.
salvijka_
#21 salvijka_ 2017-04-24 18:51
@papavero, czy jest możliwość, aby stare modele przy rozszerzaniu rozmiarówki były uzupełniane o brakujące informacje, np. luz, zużycie materiału dla wszystkich rozmiarów? :)
Niteczka82
#20 Niteczka82 2017-03-03 18:51
Super :)
Aga
#19 Aga 2016-11-11 18:51
Ponoć znowu modne http://www2.hm.com/pl_pl/life/fashion/the-tryout/3-ways-to-wear-the-stirrup-trouser.html
ania_w
#18 ania_w 2016-09-27 21:33
Wykrój bardzo fajny, to już trzecia para uszyta.
ania_w
#17 ania_w 2016-09-25 13:10
@papavero tego szablonu nie można znaleźć wybierając opcję "wykroje do pobrania".
olczi
#16 olczi 2014-12-21 22:00
Myślicie, że jeśli uszyję z tego wykroju spodnie z czarnej pianki i naszyję z tyłu kieszenie, to będą wystarczająco wyjściowe? :)
bozyk
#15 bozyk 2014-08-22 08:28
takie spodnie nosilam jak mialam 17 lat kiedy to bylo sa super jak bedzie czas to uszyje dzieki papavero
flutter.n.fly!
#14 flutter.n.fly! 2014-08-14 14:31
super są ! będę szyła jak dorwę odpowiedni materiał i naprawię maszynę :)