Rozmiar:  Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj. Ten model został przygotowany na wzrost 168 cm w rozmiarach 32-52.

Materiał: szerokość 150 cm, długość dla rozmiaru 168-52 100cm (wzrost-rozmiar)

Dodatki krawieckie: Nici.

Maszyny i urządzenia:  maszyna do szycia, owerlok

Luz: 2 cm na wysokości biustu.

Wyczarowałam sobie taką oto bluzkę. Mam taką czerwoną, zieloną, żółtą, białą, czarną i tę oto granatową. We wszystkich już chodziłam, niektóre otrzymały już plamę z kawy lub markera. Ot koszulki do zadań specjalnych dla roztargnionej krawcowej. Szybkie i łatwe w przygotowaniu. Polecam na jedno wolne popołudnie między gotowaniem a sprzątaniem. Koszulka jest wygodna, jednak nie nadaje się na mrozy. Na zdjęciu widać, że podczas tej cudownej sesji zdjęciowej wiało jak diabli i było potwornie zimno. Na samym dole pokażę Wam, jak się wymarzłam. Dlatego polecam do tej koszulki uszyć sobie jeszcze płaszcz albo przynajmniej cieplutki żakiecik.

     Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć
  

     

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według poniższego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczników gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

model-0456.jpg

T-shirt damski

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Wzrost
Rozmiar

Opcje zaawansowane

Dostęp do tego szablonu wymaga aktywnej subskrypcji

Zapoznaj się z naszą ofertą

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Obok marginesów zostały naniesione wymiary prostokąta wewnątrz nich. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku wewnętrzny obszar ograniczony marginesami posiada dokładnie te wymiary. Jeśli nie, sprawdź ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku. Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Spójrz również w jaki sposób możesz ułożyć wykrój na tkaninie. Możesz wydrukować nasz plan układu dla ułatwienia krojenia. Kroimy następujące części z materiału:

  • przód, 2 razy z pojedynczej warstwy dzianiny
  • tył, 2 razy z pojedynczej warstwy dzianiny
  • rękaw, 2 razy z pojedynczej warstwy dzianiny
  • kołnierzyk, 1 raz z pojedynczej warstwy dzianiny

   Kliknij aby powiększyć

 

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

100% (1 głos)
42216 wyświetleń