Dostępne rozmiary:  Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj. Ten model został przygotowany  w rozmiarach 174-32 do 174-52.

Materiał: szerokość 150 cm, długość dla rozmiaru 52: 180 .

Dodatki krawieckie: Nici,  zamek, wkład odzieżowy, guziki.

Luz: Spodnie są bardzo obcisłe, proszę wybierać bardzo rozciągliwe tkaniny. Nie ma mowy o tym, aby użyć coś, co rozciąga się symbolicznie. To ma być elastyczne, bardzo!

Obcisłe i bezlitosne

I właśnie dlatego im się Wam nie pokażę. Bo wtedy musiałabym wyjawić wszystkie mankamenty mojej sylwetki. Proszę sobie wyobrazić, jak one wyglądają. Spodnie to spodnie, i już!

Kliknij aby powiększyć

Pokażę Wam jedynie szczegóły. Proszę zauważyć, że przód spodni jest znacznie niższy niż tył. Spodnie mają bardzo szeroki pasek, małe kieszenie z przodu i tradycyjnie dwie na tyle. Żadnych ekstrawagancji, ale taki model wykorzystamy najczęściej do szycia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Oklejony został pasek oraz elemnty zasłaniające zamek, koniecznie użyj do tego wkładu odzieżowego dzianego. Jest elastyczny i będzie idealnie współpracował z elastyczną tkaniną. Do tego dwa guziki, zamek i tasiemka. A do czego tasiemka? Tasiemką w moim modelu zostały wzmocnione brzegi kieszeni, tak aby nigdy się nie rozwlekły brzydko.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć   Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według poniższego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczników gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

model-0598.jpg

Tregginsy dla dorosłych kobiet. Obcisłe i wygodne.

Typ licencji

wzrost rozmiar cena
156 1 pobranie
162 1 pobranie
168 1 pobranie
174 1 pobranie
180 1 pobranie

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 10x10 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie, sprawdź  ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku. Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Kliknij aby powiększyć

 

Krojenie to najprzyjemniejsza część.

Poniżej, dla ułatwienia procesu krojenia, znajdziesz spis elementów, informację ile razy należy je wykroić z materiału oraz rysunek ilustrujący przykładowe ułożenie elementów na materiale.

Kroimy następujące części z materiału:

  • 1-4 przód 1 raz z ze złożonego materiału,
  • 5 przód+tył 2 razy układając na złożeniu materiału,
  • 7-8 tył 1 raz z ze złożonego materiału,

Kliknij aby powiększyć

Przepis szycia.

Przepis szycia pomoże początkującym osobom przy tworzeniu nowej części garderoby. Oto kolejne etapy pracy z powyższym modelem.

    1. Wytnij wszystkie elementy z tkaniny.

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

100% (5 głosów)
17142 wyświetlenia