Zaczynamy od ciepłego otulacza. To jeden z ostatnich szablonów, dlatego realizacje cieszą najbardziej. Jak widać na poniższych zdjęciach, my przygotowujemy szablony a Wy tworzycie z nich modele o nieco innych charakterach. JustynaKubiak uszyła sukienkę. A przecież na szablonie był po prostu sweter. Bardzo fajna modyfikacja. Na przykładzie swetra, który wykonała KamilaKasz, widzimy jak dopasowanie w biodrach zmienia wygląd tego modelu. To, czy zostawicie szerszy, czy dopasujecie go w biodrach, zależy tylko od Was. Joanna205 wykonała wiosenną, żółto-radosną wersję tego modelu. A, leniwa nieco ostatnio, Katkos123 wykonała świetny pomarańczowy przekręcony sweter dodatkowo zbluzowany na wysokości bioder. Każdy jest inny, każdy powstał z tego samego szablonu. Szycie daje nam naprawdę wiele możliwości.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Kto nabrał ochoty na powyższy model? Zachęcamy do wykorzystania darmowego szablonu jeszcze dziś. Wiosna przyniesie nam trochę chłodniejszych dni, sweter na pewno przyda się nie raz. Jest naprawdę prosty i ekspresowy w wykonaniu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Oto malec, który na zdjęciach skradł nasze serca. Po prostu mały model, dumny ze swoich nowych spodni. Aniaczu wykonała kawał dobrej roboty, którą syn sumiennie przetestował na stoku. Brawo!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Wśród naszych szablonów znajdziecie dwa różne modele ogrodniczek dziecięcych. Czerwone zostały przygotowane dla Michała a pomarańczowe dla Filipa. Obaj chcieli być jak ich ojcowie. Stąd czerwone spodnie uszyte na wzór tatusiowych zrobiły z Michałka małego hydraulika a pomarańczowe z Filipa poważnego serwisanta potężnych maszyn. Obaj mogli się poczuć, jak tata. A to dla dzieci w tym wieku bardzo ważne. Być jak tata to tak, jakby być superbohaterem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Przeglądając Wasze dzieła nie sposób przejść obojętnie obok realizacji, którymi pochwaliła się Finina05. Oto dwie super bluzki i zbroja. Naprawdę świetna zbroja. Bardzo nam się podoba.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A jeśli najdzie Was ochota na żakiet lub sukienkę polecamy kliknąć na jeden z obrazków aby przejść do odpowiednich szablonów. Jak widać z sukienki można z powodzeniem wykonać fajną damską bluzkę, po prostu skracając model.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

50% (2 głosy)
1039 wyświetleń

Komentarze

regina16
#4 regina16 2017-03-13 23:41
Cytuję bratek17:
szkoda, że są doceniane tylko rzeczy uszyte z papaverowych wykrojów, widziałam wiele Pań które pięknie szyją, a nie zostały tu uwzględnione

Dlatego, że artykuł dotyczy właśnie papaverowych szablonów.
bratek17
#3 bratek17 2017-03-13 22:33
szkoda, że są doceniane tylko rzeczy uszyte z papaverowych wykrojów, widziałam wiele Pań które pięknie szyją, a nie zostały tu uwzględnione
finina05
#2 finina05 2017-03-03 21:48
Żuchwa mi opadła ,dziękuje za wyróżnienie ,ale to dzięki super szablonom i lekcji konstrukcji . :lol: :D :
Joanna205
#1 Joanna205 2017-03-03 11:55
Otulacz jest mega wygodny))) Dzieki Papavero za tak fajne szablony)))