Oto nowy niebieski kolor, który powinniśmy uwzględnić w naszej szafie. Sprawdźcie, czy nie brakuje go na Waszych półkach z odzieżą.

Kliknij aby powiększyć

Tak naprawdę piękny błękitny kolor nie może nie być modny latem. Lato kojarzy się z wakacjami, plażą i pięknymi widokami okraszonymi słońcem. Wszystkie niebieskie kolory będą się prezentowały pięknie. Dlatego spokojnie możecie korzystać z nich wszystkich, włącznie z tymi najbardziej modnymi.

Kliknij aby powiększyć

Tym razem nie rozpocznę od pytania, czy lubicie niebieski. Tym razem zapytam, gdzie wybieracie się na wakacje. Czy macie już zaplanowany urlop nad morzem? Czy będziecie wylegiwać się na gorących piaskach? Lubicie takie widoki? Ja przyznam szczerze, że je uwielbiam. Niestety latem takie widoki są zapełnione tłumami ludzi i nieco tracą na uroku.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Monique Lhuillier i modne niebieskie propozycje. Nie sposób oprzeć się tym pięknym sukniom. Misterne koronki wyglądają bardzo kobieco. A w tym kolorze naprawdę prezentują się uroczo. Sukienka w środku jest najpiękniejszą sukienką, jaką ostatnio widziałam.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Elie Saab i piękne suknie. Przepiękne po prostu. To nazwisko nigdy nie rozczarowuje, zawsze widzimy piękne kobiety na wybiegu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Ronald van der Kemp i mocne postanowienie użycia wielu niebieskich kolorów na raz. Na początek spodnie w towarzystwie najpiękniejszej ozdoby na głowie, jaką widział świat. Dziewczyny, ja Was w takich czapkach lub fryzurach widzę tego lata. Aczkolwiek błękitne spodnie bardzo ładne. Kolorowe dżinsy też niczego sobie. I muszę przyznać, że ten krótki żakiet też mi się bardzo podoba.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Spokojnie będę mogła wrócić do błękitnej koszuli, która idealnie wpasuje się w błękitny trend. A jeśli Wy chcecie sobie uszyć taką, wystarczy kliknąć na obrazek.

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Na papavero znajdziemy również Błękitna baskinka. Model 0687 Może sprawicie sobie taki modny element na wiosnę i lato. Może być błękitna, niebieska, granatowa... każda będzie fantastyczna.

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Kto ma ochotę na błękity i kto wygląda w nich dobrze? Lato to czas, gdy niebieski kolor przyjemnie się nosi, polecam go wypróbować.

100% (1 głos)
1182 wyświetlenia

Komentarze

papavero
#5 papavero 2017-03-10 16:31
Cytuję szycie007:
Papavero reklama działa. Zapragnęłam błękitnej koszuli. Chciałam zapytać czy pasować będą do niej "kołnierzyki cz.I "
https://papavero.pl/images/fotki/SJP/sjp76/w_kyk_11_01_wykroj_min.jpg

Generalnie w kołnierzykach to jest tak, że będą pasować z innych modeli. Wybierz tylko taki odpowiedniej długości.
-1
malboraczka
#4 malboraczka 2017-03-10 15:45
Taki jasny niebieski to nie koniecznie mój kolor ale nie jest też najgorszy ;-) Osobiście wolę chabrowy, granatowy albo kobaltowy po prostu wyrazisty niebieski a nie taki pastelowy :lol:
szycie007
#3 szycie007 2017-03-10 15:41
Papavero reklama działa. Zapragnęłam błękitnej koszuli. Chciałam zapytać czy pasować będą do niej "kołnierzyki cz.I "
FF
#2 FF 2017-03-10 12:21
Tylko granat, w błękitach i pokrewnych wyglądam jak trup :-)
kae
#1 kae 2017-03-10 12:10
Z niebieskiego to tylko odcienie granatu lub kobalt, reszta odpada