To nie jest kolor dla każdego. Oj nie. Bardzo intensywny, wyrazisty, ciepły. Trzeba się w nim naprawdę dobrze poczuć, aby go pokochać na sukienkach, bluzkach i żakietach. Ale jeśli nie wykorzystamy go w tak oczywisty sposób, możemy zawsze sięgnąć po dodatki i małe żółte akcenty.

Kliknij aby powiększyć

Żółte pierwiosnki zwane również prymulkami. To kwiatki, które dziewczynki często w dzieciństwie uwielbiają zrywać na łące. Przynajmniej te, które mają szczęście obcować z przyrodą. Spójrzcie, jakie są piękne.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dziś zaczynamy od żółtych realizacji naszych zdolnych papaverowiczek. Cieplutki otulacz w wersji żółtej sukienki oraz żółtego lekkiego sweterka. Czyż nie macie ochotę na podobny? Wystarczy kliknąć na schemat, aby przejść do darmowego szablonu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Żółte dodatki mogą nam po prostu towarzyszyć w pracowni, pod postacią chociażby żółtej miary krawieckiej, nożyczek czy szpilek. Możemy go wykorzystać w nieoczywisty sposób, w kolorowych tasiemkach, gumkach lub dodatkach krawieckich. Możliwości jest naprawdę wiele, aby być modną tej wiosny.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Osobiście również będę nosiła ten kolor. Żółta kocia bluza jest nieco ciemniejsza niż pierwiosnek, ale na pewno wystarczy do wiosennego spaceru z kotem na smyczy... tzn. psem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A jeśli planujecie powiększyć rodzinę, wiosenna sukienka w optymistycznej barwie pomoże Wam przetrwać ciężkie chwile spowodowane hormonami, huśtawką nastrojów i organizacją dziecięcego pokoju.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec, jak już dzieci podrosną nieco, można im uszyć coś żółtego. To naprawdę piękny kolor, w którym dziewczynki będą wyglądały uroczo. W chłodniejsze dni spokojnie można ubrać żółtą dresową sukienkę.

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

0% (1 głos)
1149 wyświetleń