Jak Wam się podobają te modele? Przyznam szczerze, że mają coś w sobie. Są zwykłe, spójrzmy na spódnice. Nie ma w nich niczego nadzwyczajnie dziwnego. Ale w towarzystwie przeźroczystych bluzek i diabłów nabierają jakiegoś dziwacznego charakteru. Dla ułatwienia dodam, że czerwone rogi zostały wykonane z rękawiczek. Całość dość cudacznie przywołuje uśmiech na mojej twarzy. A jeśli chcecie poznać autora poniższych modeli, zachęcam do kliknięcia na zdjęcie.

Kliknij aby powiększyć

A gdyby komuś było mało, a mam nadzieję, że tak będzie, zapraszam do obejrzenia całego pokazu. Jest znacznie dziwniejszy, niż powyższe zdjęcie. Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Nie wiem, co mówi ta Pani z boku sceny, ale to nie jest ważne. Dźwięki wykonują całą misterną pracę nad charakterem pokazu. Nigdy nie widziałam czegoś takiego.

Kto ma ochotę na nowe buty? Może któraś z Was potrzebuje nowych klapek, takie ładne, niebieskie... polecam gorąco. A dla tych, którzy śmieją się ze skarpetek do klapek, czyli atrybutu Polaka na wakacjach, polecam przyjrzeć się co ma na sobie noga modelki. Taka światowa moda, zapoczątkowana przez nas.

Wróćmy do zabawnych butów. Proszę bardzo, oto propozycje dla Was na nadchodzące lato. Ja zamawiam dla siebie buty numer 3 i 4. Moje! Nikomu nie oddam. Ale polecam 17, na pewno są wygodne.

W tych butach się zakochałam. I to mówię całkiem serio. Są po prostu piękne. Po kliknięciu na obrazek znajdziecie je w sklepie firmowym. Cena jest wysoka, ale gdyby ktoś chciał mi zrobić prezent na urodziny, to są w sierpniu a ja noszę 41. Tylko proszę nie pomylić i nie wysłać mi tych klapek powyżej, bo ja jestem osobą praktyczną, niczego nie wyrzucam, będę w nich chodzić.

Co mają wspólnego powyższe buty z tematem artykułu. Tym razem pokazuję Wam rzeczy, które są dziwne. A spod tej samej igły, co powyższe piękne buty, wypadły stroje, które zobaczycie w 0:40 na poniższym filmie. No to która z nas wygląda dziś jak arbuz lub banan?

Teraz, po obejrzeniu tych krótkich filmów, nic już nie będzie straszne. A jeśli ktoś z nas uszyje jakiegoś potworka, zawsze może wrócić tutaj i stwierdzić, że inni uszyli coś, co straszy, a dodatkowo nazywa się modą. To jak, będziemy się ubierać modnie?

75% (4 głosy)
1338 wyświetleń

Komentarze

ania_b
#10 ania_b 2017-05-09 18:04
A ja się martwiłam, w czym pójdę na bal gimnazjalny. A tu tyle wspaniałych (na pewno niezapomnianych) propozycji. Którą wybrać? Papavero, da radę tak na szybciutko jakiś wykrój?
Chciałam wybrać najdziwaczniejszy, wymiękłam, nie mogę się zdecydować.
sengalus
#9 sengalus 2017-05-09 14:49
Cytuję papavero:
Przyznać się, komu podobają się niebieskie klapeczki?

Mnie :P
papavero
#8 papavero 2017-05-09 13:03
Cytuję malboraczka:
Halloween o ile mnie pamięć nie myli to w październiku jest ;-) :lol: :D :P

Ależ przecież to jest normalnie moda. Pokazy, wywiady, wizyty w zakładach pracy... sława. ;-)
malboraczka
#7 malboraczka 2017-05-09 12:56
Halloween o ile mnie pamięć nie myli to w październiku jest ;-) :lol: :D :P
papavero
#6 papavero 2017-05-09 12:51
Wiedziałam, że Wam się spodobają te propozycje. Po prostu wiedziałam :-)
Aga
#5 Aga 2017-05-09 12:24
Cytuję papavero:
Przyznać się, komu podobają się niebieskie klapeczki?

Mam pięciopalcowe skarpetki i już to dziwacznie wygląda. Więc: nienienie.
Rona
#4 Rona 2017-05-09 11:57
O matko moja!!! Toż można zawału dostać (w moim wieku)! :eek: To już chyba nie jest moda a raczej inscenizacja artystyczna (?)
@papavero wystraszyłaś mnie w samo południe :-)
babydelfi
#3 babydelfi 2017-05-09 11:34
gdyby były zielone, to mogłyby za strój do shreka robić :P
uszytkowo
#2 uszytkowo 2017-05-09 10:33
Gdyby się te palce od dużego palucha nie rozjeżdżały, to byłyby całkiem zgrabne... I kolor nie mój... Neonowy róż, do tego skarpeta (mam takie "palczaste", w patriotyczne biało-czerwone paski)... Normalnie summer-love i wakacje są moje ;)
papavero
#1 papavero 2017-05-09 10:13
Przyznać się, komu podobają się niebieskie klapeczki?