Zachwyt nad modelką jest obowiązkowy. Różowa sukienka z koronką prezentuje się na niej po prostu ślicznie. Mamusia tej młodej damy spisała się na medal! Ten model, przyznam nieskromnie, jest po prostu bardzo uroczy. Dziewczynki wyglądają w nim naprawdę fajnie. Sukienusie na bal. Model 0718 są gotowe do uszycia.

 

Bardzo lubię, gdy traktujecie szablony po swojemu. Gdy wykorzystujecie je zupełnie inaczej, niż przewidziałam. Powstają wtedy naprawdę niesamowite stroje. Piękne modelki prezentują sukienki uszyte z szablonu na koszulę. I chociaż wyglądają bardzo uroczo, to nie one zachwyciły mnie najbardziej. Dwukolorowa sukienka, uszyta na podstawie szablonu na kombinezon, wygląda naprawdę świetnie. Ezelka wyglądasz w niej fantastycznie, mam nadzieję, że równie dobrze się w niej czujesz. I że powstaną następne z szablonu Kombinezon i spółka. Model 0704.

 

Sasula często pokazuje nam swoje krawieckie dzieła, niekoniecznie związane z odzieżą. Tym razem przeszła sama siebie i uszyła fantastycznego pieska wraz całym psim światem. Ja jestem zachwycona, a Wy? Do tego bluza z (nie)dobrym kotkiem uszyta również na prezent. 

 

A to, co zostawiłam na deser, to dzieła JoasiG. Joasiu, Twoje prace są coraz piękniejsze. Niesamowicie przyjemnie ogląda się Twój rozwój w krawiectwie. Przepięknie, kolorowo i radośnie.

   

Dziękuję Wam za zdjęcia. Nie tylko te, które zostały pokazane powyżej, ale wszystkie wrzucane na naszą stronę. Jestem dumna z Waszych szyciowych prac i miło mi się je ogląda. Czekam na kolejne z niecierpliwością. Dlatego dziewczyny na maszyny!

100% (3 głosy)
1160 wyświetleń

Komentarze

papavero
#6 papavero 2017-05-13 13:20
@sasula, wyobrażam sobie szczęście Hany. Psi świat jest uroczy, na pewno dobrze jej się śpi z piesem :-)

@ALewandowska to super, że jest wygodna. Zapamiętam sobie te uwagi na przyszłość.

@ezelka to teraz czekam na kolejne uszyte rzeczy :-)
sasula
#5 sasula 2017-05-13 11:41
Dziękuję Papavero za tak miłe słowa. Uwielbiam szyć, a jeszcze bardziej uwielbiam obdarowywać uszytymi przez siebie rzeczami. Ogromną przyjemność sprawiło mi szycie, jak to nazwałaś, psiego świata. A jeszcze większą przyjemność sprawiła mi wiadomość, że mała Hana, dla której został uszyty, robi z nowym przyjacielem dosłownie wszystko, nie rozstają się nawet w nocy. I jak tu nie być szczęśliwym :lol: ?
ALewandowska
#4 ALewandowska 2017-05-11 19:27
Dziękuje za wyróżnienie i komplementy dla córki:-) Wkrój naprawdę uroczy, a hitem jest elastyczna wstawka pod paszkami. Dzięki temu sukienka jest i ładnie dopasowana i wygodna - a wygoda jest przypadku mojej modelki jest dość trudnym nieraz do spełnienia priorytetem;-)
Aga
#3 Aga 2017-05-11 17:59
Jakoś przeoczyłam psi świat. Super jest, fajnie że go tu wstawiłaś @papavero. @sasula, brawo!
ezelka
#2 ezelka 2017-05-11 17:41
Wow :-) trafiłam do artykułu :-) dziękuję za takie wyróżnienie :-) A z pierwszego wykroju w artykule uszyłam sukienkę komunijną dla córki, jeszcze tylko czeka na podwinięcie dołu :-)
No i oczywiście wszystkie dzieła krawieckie są cudne :lol:
Wielkie dzięki :-)
AnnaR
#1 AnnaR 2017-05-11 16:01
Jeeeeej! Kudlacz zostal unicestwiony :D Moge zagladac na strone z otwartymi oczami :3