Justyna uszyła różową ramonę. Ale przy okazji tej bluzy, chciałabym Wam pokazać dwie nowe sukienki. Pamiętacie pierwsze projekty Justyny i za długie sukienki? Na szczęście Justynko znalazłaś dla siebie świetną dlugość. Bardzo mi się podoba. Nogi śliczne, trzeba je nieco pokazać.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Zmotoryzowana Salander. Model 0761 to bluza, z której jestem bardzo dumna. Te poprzekręcane rękawy wyszły nam wszystkim po prostu świetnie. Lubię takie konstrukcyjne dziwaki, które na żywo prezentują się wyśmienicie. A przypominam ją ze względu na świetną bluzę uszytą przez Ronę.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Kolejna bluza, to Bluza z falą. I jej kilka realizacji, które po prostu trzeba sobie przypomnieć. Żółta naprawdę kusi.

  Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Frederuda z kieszenią. Kto jej jeszcze nie zna? Ta długa bluza z kapturem posiada naprawdę ciekawą kieszeń. I każdemu wychodzi pięknie. Spójrzcie na dwie świetne realizacje, które mi osobiście wpadły w oko już dawno.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Narzutka z kapturem, Model 0604.Prosta, szybko do uszycia. A zarazem bardzo wygodna. Wystarczy pięć krótkich momentów, aby posiadać swoją własną. Żółta, niebieska czy srebrna, którą wybieracie? Ja posiadam jeszcze swoją czarną, i przyznam szczerze, że nadal bardzo ją lubię.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (3 głosy)
1553 wyświetlenia

Komentarze

Aga
#5 Aga 2017-10-09 17:26
Stara maruda mówi: nie ma takiej bluzy, jaką bym chciała. Ale nawet gdyby była, to nie umiałabym ładnie zamka wszyć, więc lipa.
Fajnie, dziewczyny, szyjecie.
Dorotkas
#4 Dorotkas 2017-10-09 15:24
I zmotoryzowana na topie,super dziewczyny wszystkie
Katarzyna
#3 Katarzyna 2017-10-09 10:21
Piekne te Wasze ciuszki kobiety ! :-)
JustynaKubiak
#2 JustynaKubiak 2017-10-09 08:36
@papavero, ale mi dzisiejszym artykułem rozjaśniłaś pochmurny dzień:) bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jak zwykle, to bardzo motywuje i sprawia, że cos jednak potrafię ;) dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!
1
Rona
#1 Rona 2017-10-09 00:17
O nie, Serduszko, tego się nie spodziewałam!! Dziękuję :3 Praca nad tym wykrojem to Twój pomysł i moje bardzo skromne wykonanie. Naprawdę więcej problemów miałam z wszyciem listwy przy dekolcie niż przy złożeniu rękawów. Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie. Nie masz pojęcia @papavero jak mnie to podbudowało :-) A tak po prawdzie, kiedy patrzę na wspaniałe uszytki Was wszystkich to sobie myślę: - kiedy im dorównam? Jesteście NIESAMOWICI!! To Wam mówi babcia Rona :lol: