Oto ten idealny lawendowy róż. Wpadający pięknie w fiolety. Dzięki temu bardzo kobiecy, dorosły, uroczy.

Kliknij aby powiększyć

Oto różowa Ramona, która całkiem nieźle naśladuje różową lawendę. Jest jasna, pastelowa. To róż, który jest przeze mnie akceptowalny. Bardzo dobrze się wnim czuję i uwielbiam tą bluzę. Pewnie dlatego uszyję sobie jeszcze nie raz ten model.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Podwójna Wiola. Model 0784. to rozwiązanie, dla tych mniej odważnych. Czyli wykorzystanie różu tylko jako dodatek. Różowy jest tylko kawałek. Jeśli nie odważysz się na całą różową sukienkę, spraw sobie chociaż pasek, apaszkę lub mały detal w odzieży.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Plażowe modele. Model 0724. pokazywały chyba początek mojej fascynacji różem. Oto sukienka, którą nosiłam tak często, że po prostu się skończyła jej żywotność. Mam jeszcze tą tkaninę, zostawiłam ją na wszelki wypadek. Gdyby latem znów zachciało mi się dokładnie takiej samej. Może nie jest to lawendowy róż, ale ładny delikatny róż. Bo nie tylko ten lawendowy będzie prezentował się świetnie. Każda z nas znajdzie dla siebie odcień różu, w którym będzie się czuła dobrze. Jestem tego pewna.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Miałam też kiedyś, dzięki HOT18, bluzkę z różową stójkę. Pięknie wydłużała mi szyję. Ten dekolt to coś, do czego również warto wrócić.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Cudaczne rękawy to również inspiracja z HOT18. Dodatkowo ciekawe podwójne zaszewki stanowiące ozdobę różowego żakietu. Czyż nie jest to idealny model na jesień i zimę?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Urządzenie do pomponów to coś, co pozwoli przygotować ozdoby do domu. Jeśli róż nie jest dla Ciebie odpowiednim kolorem tkaniny odzieżowej, to spraw sobie chociaż piękną własnoręcznie wykonaną ozdobę do Twojego mieszkania. Może chociaż w takim wydaniu namówię kogoś na róż. Najlepiej oczywiście lawendowy, proponowany przez firmę Pantone na ten sezon.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
931 wyświetleń

Komentarze

Aga
#2 Aga 2017-11-02 22:45
Lawendę raczej do fioletów zaliczam. Ściany takie mam, ubranie niekoniecznie.
Rozumiem, że laWAndowy róż w tytule jest na cześć pewnej Wandy? :D
Dorotkas
#1 Dorotkas 2017-11-02 14:38
Ten róź w Ramonie jest pìękny,a ja mam lawendowy,kupiłachociaź nie wiem,czy to dobry kolor dla mnie,ale taki miękki jest :-)