Gryfno Zicherka uszyła  już jakiś czas temu żółtą kurtkę na podstawie jednego z moich szablonów. I przyznam szczerze, że trochę jej zazdroszczę tego pięknego koloru. Uszyty pięknie, zapinany na sprytne zatrzaski. Piękny kołnierz to wszystko, czego potrzeba takiej kolorowej zimowej materii. Pięknie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Эраст uszyła kurtkę chłopięcą. I to jest ten przykład, gdy wykorzystujemy szablon nie tylko zmieniając kolor i detale, ale również jego przeznaczenie. Z szablonu na bluzę wykonała fajną kurtkę męską. Pięknie. Po prostu świetnie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Łukasz Piekarski potraktował ten sam szablon jeszcze inaczej. Uszył z niego męski płaszcz. A przecież miała to być zwykła prosta bluza. A tu proszę bardzo, bluza, kurtka, płaszcz... Szyjąc i dokonując poprawek, możemy wyczarować to, czego nasza dusza pragnie. Płaszcz na pewno przydał się i był tym ulubionym, bo uszytym własnoręcznie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Habre pokazała, w jaki sposób można upiększyć model dodatkowymi cięciami. Zaprojektowała i uszyła model piękniejszy, niż propozycja w gazecie. Brawo Habre, piękny płaszcz. Na pewno będzie Ci się nosił super. Taka kreatywność jest możliwa tylko dlatego, że potrafimy szyć. Każdy z nas może pozwolić sobie na coś oryginalnego i świetnego, pamiętajcie o tym.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (2 głosy)
1564 wyświetlenia