Dziś będzie tylko i wyłącznie o szyciu dla dzieci. Czyli dla tych najsłodszych i najbardziej urwisowatych modeli i modelek. Oto koszulka i sukienka dla pięknej blondynki z warkoczami uszyta przez Babydelfi.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Camilleee-1986 wykonała fajną sukieneczkę. 80 cm wzrostu to niewiele, ale w każdym wieku jak widać można mieć piękne ciuszki. Ostatnia sukienka też jest piękna. I nawet, jeśli modelka ma więcej niż 5 lat będzie w niej wyglądać świetnie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Magda_ada też posiada śliczniutką modelkę. I właśnie dla niej powstała przepiękna chabrowa Najfajniejsza Kasia. Model 0824

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A jak już jesteśmy przy najpiękniejszej Kaśce, czyli modelu 0834, to wszystkie Kaśki warte są uwagi. Zobaczcie jakie jeszcze cuda powstały z tego szablonu. Aż miło zwiesić oko na takich pięknych kiecuszkach.Są po prostu urocze, dziękuję Wam dziewczyny za te zdjęcia.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (2 głosy)
1217 wyświetleń

Komentarze

Joanna205
#2 Joanna205 2018-01-29 16:51
Dziękuję)))
babydelfi
#1 babydelfi 2018-01-29 13:49
o super, nie spodziewałam się swoich uszytych ubranek w zestawieniu, dziękuję Ci Papavero :3

a na Kaśkę też mam ochotę tylko czasu brak ;-)