Poniżej opiszę kilka rzeczy, które pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Opowiem tylko o tych nietypowych. Oprócz nich pojawi się sporo damskich szablonów, na które wiem, że czekacie.

Nawet sobie nie wyobrażacie, jak wielką frajdę sprawia mi nauka nowej części konstrukcji. Tym razem uczę się konstrukcji odzieży niemowlęcej. Nie jest to trudny kawałek, ale dla mnie nowy. Takie maleństwa wyglądają słodko, uroczo... no po prostu do schrupania. W lutym pojawi się coś niemowlęcego. Jeszcze nie wiem co. Naprawdę. Mam tyle modeli, że wystarczy na najbliższy rok. Na coś po prostu na początek się zdecyduję.

Kliknij aby powiększyć

Przy okazji niemowlęcych, i mojego małego dwumiesięcznego modela, zaistniała również potrzeba uszycia odzieży do karmienia. Zapewniam Was, że rzeczy te będą również nadawały się do codziennego użytku. Nawet jeśli nie macie dzieci, to modele zostały przygotowane tak, aby wyglądały świetnie na każdej kobiecie. Zaczniemy od sukienki, ale spokojnie, do karmienia uszyłam też bluzę i mam w planach kolejne modele. Będą się pojawiały cyklicznie, tak aby Was nie zamęczyć tematem.

Kliknij aby powiększyć

Powrót do medycyny. W lutym pojawi się nowy zestaw medyczny. Tym razem ze spodniami, tak jak już komuś obiecałam. Będzie naprawdę fajny.

Kliknij aby powiększyć

Zestaw medyczny. Tak tak, zestaw medyczny dla przystojnych pielęgniarzy. Kto nam zabroni uszyć takiego stroju dla lekarzy, pielęgniarzy czy panów farmaceutów? No nikt!.

Kliknij aby powiększyć

W lutym czekają nas walentynki. Dlatego będzie to czas na bardzo kobiecy sweterek z głębokim dekoltem V. Na pewno będzie się w co ubrać na randkę w ten dzień. Obiecuję.

Kliknij aby powiększyć

100% (1 głos)
1238 wyświetleń

Komentarze

lolo
#12 lolo 2018-02-20 23:16
Cytuję papavero:
I jeszcze w tym miesiącu czekają nas mundurki. :-) Trzeba zagęścić ruchy bo luty jest jakiś taki krótki.

No ja czekam, ciekawam bardzo tych mundurków ;-) z poprzednim szablonem coś mi nie poszło... najprawdopodobniej elana była zbyt sztywna i się źle układała... a w mojej pracy wprowadzili wtedy koszulki zamiast mundurków, więc już więcej egzemplarzy nie szyłam :-?
papavero
#11 papavero 2018-02-20 23:08
Cytuję KamilaKasz:
?? jaa znowu bede ousiderem, wssxzystko jest takiee smo poza niemowlakami :-( ile bylo komonowych bluz/bluzek? i iler mozna karrmic???? ile karmiacych mtek placci rrroczna sssubkrypcje?

@KamilaKasz modele do karmienia specjalnie przygotowane są tak, aby bez zamka były fajnym modelem, po prostu. Nie patrz na nie tylko przez ten pryzmat. Niemowlaczka rzeczywiście dla wybranych szyjących, ale dwie sukienki to modele, które mogą Ci się podobać lub nie, ale nie są jedynie dla karmiących matek. Tak samo będzie z medycznymi modelami, tym razem będą również w wersji spokojnie do uszycia jako odzież codzienna.
KamilaKasz
#10 KamilaKasz 2018-02-20 18:45
?? jaa znowu bede ousiderem, wssxzystko jest takiee smo poza niemowlakami :-( ile bylo komonowych bluz/bluzek? i iler mozna karrmic???? ile karmiacych mtek placci rrroczna sssubkrypcje?
papavero
#9 papavero 2018-02-20 17:43
I jeszcze w tym miesiącu czekają nas mundurki. :-) Trzeba zagęścić ruchy bo luty jest jakiś taki krótki.
Okiana
#8 Okiana 2018-02-07 12:13
Cześć, jestem z wami od niedawna i na razie z braku czasu głownie oglądam z coraz większym zainteresowaniem :)
uszyłam na razie ze strony "sukienkę bez kaptura" jako szybką sylwestrówkę na ostatnią chwilę i jest tak rozchwytywana przez kobitki w moim otoczeniu że nie zdążyłam jej zrobić porządnych zdjęć na sobie bo co któraś mi ją odda to następna chce pożyczyć :P
czekam na te dzieciaczkowe cuda bo za 8 miesięcy będą jak znalazł :D i te do karmienia również bardzo mnie ciekawią
nie powiem żeby się też przy okazji nie przydała jakaś wygodna spódnica na lato w wersji ciężarowej.....:)
papNatusia
#7 papNatusia 2018-02-05 07:54
Mam nadzieję, że ja też zdążę:)

Moja największe pasje po szyciu to aranżacja ogrodów i aranżacja akwariów. Obie szczególnie przy wykorzystaniu skałek (skalniaki/iwagumi). Kocham to :3
https://papavero.pl/images/photos/61410/3071/ogrod-801x534.jpg
https://papavero.pl/images/photos/61410/3071/akwa-801x534.jpg
Poza tym rysunek i malarstwo.

EDIT: jak skasować wpis? Pomyliłam artytuły:)
FF
#6 FF 2018-02-04 15:47
Ojojoj, dawać mi tu ten sweterek :3
henangel
#5 henangel 2018-02-04 12:43
Ja i mój dwumiesięczny szkrab czekamy z niecierpliwością :lol:
magda_ada
#4 magda_ada 2018-02-04 10:24
Rewelacja! Już się nie mogę doczekać :) Jestem bardzo ciekawa modeli do karmienia. Byłoby super jakby nie były bardzo wydekoltowane, coś innego niż koperta?
Makta
#3 Makta 2018-02-04 09:29
Czekam z niecierpliwością, szczególnie na ciuchy do karmienia :)