Madziawen  uszyła ostatnio naprawdę dużo dziecięcych rzeczy. Zacznijmy od śpiącej bluzy i dodatnich spodenek. A do tego piękne kartonowe metki, no po prostu cudnie!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Kolejna rzecz Madziawen, czyli bajkowa świnka na tunice. Mój bratanek miał kiedyś takiego świra na punkcie tej różowej świnki, że chciał nią po prostu zostać jak dorośnie. Na szczęście wyrósł z tego. Ale gdyby zobaczył ten panel na pewno chciałby mieć z nim chłopięcą bluzę.

  Kliknij aby powiększyć

Madziawen, ja widziałam już ten komplet wcześniej. To jest najpiękniejszy dziewczęcy komplet, jaki ostatnimi czasy został uszyty z papaverowych szablonów. Brawo My!

Kliknij aby powiększyć

Alpio wybrała naprawdę trudny model. Na pewno kolejne spodnie będą ładniejsze. Pierwsze koty za płoty... następne będą słuchać jak baranki. Fajnie, że wybieracie czasem te trudniejsze modele. Stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej to świetny pomysł. W taki sposób ćwiczymy swoje umiejętności i cierpliwość.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Sasula i trzy uszate maskotki. Ależ one mają wielkie oczy i piękne serducha. No po prostu oderwać od nich wzroku nie można, takie są kolorowo-cudne.

Kliknij aby powiększyć

Duśka uszyła coś, co po prostu przyciąga wzrok. Sukienka ze zwierzęcą aplikacją. Naprawdę fajna. Ale to ten prosty kocyk przykuł  moją uwagę. A wszystko przez to, że ostatnio ćwiczę niemowlęce rzeczy co chwilę. Tez mam kocyk, za jakiś czas nim się pochwalę. A tymczasem podziwiamy czarnego ogoniastego towarzysza sukienki.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dziękuję Wam za te zdjęcia, bardzo lubię oglądać Wasze prace. Dziś tylko dziecięce, ale w ubiegłym tygodniu pojawiło się znacznie więcej ciekawych realizacji. Mam nadzieję, że w tym tygodniu również pochwalicie się własnoręcznie uszytymi dziełami. Ja czekam na nie już teraz.

100% (4 głosy)
1351 wyświetleń

Komentarze

Duśka
#5 Duśka 2018-02-15 22:20
Ja dopiero zauważyłam, że zostałam tu tak wyróżniona (a raczej to, co uszyłam :lol: )... To dla mnie zaszczyt :D Spośród tak wielu pięknych rzeczy... Dziękuję Papavero :3
Zakwitnij
#4 Zakwitnij 2018-02-12 22:23
Mi się strasznie podoba ten żakiecik sama bym taki chciał i materiał przepiękny.
madziawen
#3 madziawen 2018-02-12 21:19
Gdyby nie uszy śmiałabym się dookoła głowy :3 Dziękuję za tak miłe słowa :-* Szyję, pruję i uczę się na błędach :) Uwielbiam wasze wykroje, lekcje szycia dzięki nim idzie mi coraz lepiej. Moje córki mają więcej ubrań niż potrzebują ale co tam :lol: Zaczęłam już szyć dla siostrzeńców i bratanków. @Tigs zgadzam się aplikacja piękna !
Dorotkas
#2 Dorotkas 2018-02-12 19:17
Wszystko pieknie uszyte, :-)
Tigs
#1 Tigs 2018-02-12 18:40
Lis ż aplikacji po prostu rządzi! Zbieram szczękę z podłogi. Cudna!