Oto praca Kubiak. Justyna, po prostu kurak przypomniał mi o świętach wielkanocnych i pierwszych wiosennych dniach. I to właśnie przez Ciebie zatęskniłam dziś za wiosną. Kurak fajny, ciekawy, fikuśny i przytulaśny. I do tego w kwiatki zwiastujące ciepłe dni.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

I do tego jeszcze te tulipany i wyszperane w katalogu Justyny truskawki na breloczek. Truskawki są najpiękniejsze. To moje letnie faworytki z Twoich krawieckich prac. Świetne są. I zabierają nas do maja i czerwca czyli tych cieplejszych dni.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Kura Justyny przypomniała mi o mojej kurze, którą szyłam bardzo dawno temu. Specjalnie dla Was na święta. Myślę, że w tym roku kura powinna otrzymać jakąś nową wersję. Co Wy na to?

Kliknij aby powiększyć

Duśka uszyła miniaturową bluzę. Taką naprawdę miniaturową. I do tego buciki. Zawsze podziwiam cierpliwość osób szyjących takie malutkie maleństwa. Trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

I oczywiście buciki oraz bluza nie zostały uszyte tak po prostu, zostały uszyte specjalnie dla miniaturowej modelki. Piękna jest. Ma śliczne rude włosy, piękne zielone oczy i spodnie z serduchem. Na pewno jakaś mała dziewczynka będzie ją bardzo kochać. A piegi pięknej lali przywołują lato, nieprawdaż?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec Castia i rzeczy związane z dziećmi. Jak już zauważyliście wszyscy, ostatnio dziecięce rzeczy są mi bardzo bliskie. Nauczyłam się konstrukcji dla niemowlaczków, uszyłam też sporo dziecięcych dodatków do pokoju. Ale takie piękne sowy jeszcze przede mną. Na pewno uszyję chociaż jedną lub nawet siedem. Takie są fajne. A bluza, w pięknych kolorach z fantastycznymi kwiatami wygląda naprawdę wiosennie i słodko. Piękna jest po prostu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Dziękuję Wam za wszystkie zdjęcia. Cieszy mnie bardzo, gdy dzielicie się z nami swoimi pracami. Ale jeszcze bardziej cieszy, że lubicie szyć, co widać po wszystkich wykonanych krawieckich dziełach.

Komentarze

1
Duśka
#1 Duśka 2018-02-19 18:57
Dziękuję Papavero :3
Ja też zatęskniłam jak zobaczyłam to piękne zdjęcie na początku :-) ;-)