Rozmiarówka według talii/brzucha. Jeśli nie wiesz, co to za rozmiarówka, koniecznie przeczytaj artykuł  Rozmiarówka według brzuszków. Dowiesz się w nim, jakie rozmiary przygotowaliśmy dla Ciebie. Pamiętaj, że mniejsza różnica pomiędzy talią a biodrami to nie zawsze duży brzuch. To mogą być również wąskie biodra. Nasza modelka, chociaż jest chudziutka jak szczypiorek, ma też wąskie biodra. Z tego powodu poniżej uszyte spódnice zostały skrojone zgodnie z rozmiarem 38-Splus4. Mniejsza różnica pomiędzy biodrami a talią pasuje do niej znacznie lepiej niż standard. Dla nas to również ogromna wygoda, w innych przypadkach musieliśmy zawsze pamiętać o tym, aby do zdjęć uszyć nieco luźniejszą spódnicę w talii. Od dziś będziemy szyć od razu odpowiedni rozmiar zgodny z nową ulepszoną rozmiarówką.

Z baskinką lub też bez

Model A. Spódnica posiada luz na wysokości talii 1 cm a na wysokości bioder nieco ponad 2 cm. Spokojnie można ją więc uszyć ze stabilnych nierozciągliwych tkanin. Na pewno będzie wygodna. Z przodu, w cięciach poprowadzonych od samej góry spódnicy zostały ukryte kieszenie. I jest to niemal całość opowieści o tej spódnicy, o bazie, która została wykorzystana do stworzenia kolejnych modeli. W przypadku modelu A warto zauważyć, że środek przodu zachodzi aż na pasek. Ten element jest dość wąski na górze. Ta uwagę należy zapamiętać i porównać z informacją zawartą w modelu C. A opis luzu znajduje się również, z pozostałymi technicznymi danymi, na drugiej zakładce artykułu.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Model B. Oto model z pierwszą baskinką. Na zdjęciach widzimy baskinkę poskładaną z pięknych dużych kontrafałd. Na szablonie znajdzie się również baskinka, w której kontrafałdy nie sięgają aż do samej góry, dzięki temu bez ich zaprasowania baskinka stanie się po prostu piękną falbanką. To od Ciebie zależy, którą baskinkę wybierzesz.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Model C. Ten model posiada identyczne luzy jak wszystkie spódnice w tym artykule. Różnica jest jednak zasadnicza. Wszystkie warianty spódnicy zostały przygotowane na różne brzuszki. Ale jeśli aż tak dbamy o fasony, trzeba również zadbać o kolejny ważny aspekt. Zauważ, że w modelu C szerokość przodu zachodząca na pasek jest znacznie szersza. Dlaczego? Wyobraź sobie kobietę z większym brzuszkiem w obu modelach. Jak myślisz, w którym fasonie będzie wyglądała lepiej? Czy poprowadzenie cięć blisko środka symetrii, przez brzuszek, będzie dobre? W dużej mierze wszystko zależy od brzuszka, materiału i wzoru na tkaninie. Ale w większości przypadków, naszym zdaniem, prowadzenie takich cięć przez środek większego brzuszka nie będzie dobrym pomysłem. I właśnie dlatego przygotowaliśmy również model C. Aby każdy mógł spokojnie wybrać fason dla siebie.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Model D. Model D to po prostu model C z przypiętą baskinką. Oczywiście baskinkę możesz doszyć na stałe. Oba nasze modele mają dopinane baskinki. Dzięki temu można uszyć kilka różnych baskinek i cieszyć się za każdym razem inną spódnicą.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Peplum Polskie słowo to oczywiście baskinka. Ale peplum brzmi tak lekki i nieco plotkarsko. Szczególnie, jeśli pomyślimy o liczbie mnogiej tego angielskiego słówka, czyli pepla.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

Peplum Baskinki są dopinane. Po zapięciu z tyłu znajdują się oba suwaczki.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć 

Stwórz własną wizualizację online (wersja beta)

Kupisz na Gendo!

Wkład odzieżowy, najlepiej uniwersalny. Polecam go gorąco zarówno do bawełnianego cienkiego drelichu jak i denimu. Do tego zamek kryty, idealnie pasujący do nowej spódnicy. Nici to oczywiście standard. I przędza na chwytaczach owerloka, koniecznie. Dzięki niej obrzucone brzegi materiału będą delikatne i przyjemne w dotyku. Na koniec wielki obciągnięty guzik.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyćTeraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania.

Szyj dla siebie lub w celach komercyjnych

Z naszych szablonów możesz szyć dla siebie, swojej rodziny, znajomych, przyjaciół. A jeśli chcesz, możesz również szyć odzież i dodatki na sprzedaż. W takich ilościach, jakie tylko potrafisz sprzedać. Wykorzystaj nasze szablony komercyjnie! Trzymamy za Ciebie kciuki i będziemy wdzięczni za pochwalenie się nam, że sprzedajesz rzeczy uszyte na podstawie naszych szablonów.

Wszelkie prawa do szablonu są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Na początek pobierz wykrój.

Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4, A3 lub letter. Wykorzystaj opcję pobierania szablonów, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Pobierz szablon z dodatkami lub bez, wielorozmiarowo lub nie. Więcej o opcjach drukowania, sposobie sklejania kartek, wyglądzie szablonów i wszelkich innych technicznych aspektach przeczytasz w artykułach podlinkowanych w zakładce "Najczęściej zadawane pytania"

model-0870-S.jpg

Spódnica z baskinką lub kieszeniami.

Wybierz sposób dostawy

Parametry szablonu

Talia
Wzrost
Rozmiar

Opcje zaawansowane

Dostęp do tego szablonu wymaga aktywnej subskrypcji

Zapoznaj się z naszą ofertą

Lista elementów

 • 1 przód Model A, B.
 • 2 przód Model A, B.
 • 3 worek kieszeniowy Model A, B.
 • 4 tył Model A, B, C i D.
 • 5 pasek wierzchni Model A, B.
 • 6 pasek spodni (obłożenie) Model A, B, C i D.
 • 7 przód Model C, D.
 • 8 przód z workiem kieszeniowym Model C i D.
 • 9 pasek wierzchni Model C i D.
 • 10 lub 11 baskinka Model B.
 • 12 baskinka Model D.

Dostępne rozmiary: Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, obejrzyj kolejną zakładkę w artykule. Ten model został przygotowany w 12 rozmiarach od 32 do 54 w 7 wzrostach oraz dla 5 różnych typów talii, łącznie 420 rozmiary.

Luz: Luz na wysokości talii około 1cm. Luz na wysokości bioder około 2,5cm.

Dodatki krawieckie: Nici, wkład odzieżowy, zamek kryty. Materiał, szerokość 150 cm. Długość w tabeli podana w cm dla modelu bez baskinki.

 150156162168174180186
32              
34              
36              
38              
40              
42              
44              
46              
48              
50              
52              
54              

120Tabela przedstawia zużycie materiału dla poszczególnych rozmiarów i modeli.

Krojenie to najprzyjemniejsza część.

Poniżej, dla ułatwienia procesu krojenia, znajdziesz spis elementów, informację ile razy należy je wykroić z materiału oraz rysunek ilustrujący przykładowe ułożenie elementów na materiale.

Kroimy następujące części z materiału:

 • 1 przód 1 raz układając na złożeniu materiału. Model A, B.
 • 2 przód 1 raz ze złożonego materiału. Model A, B.
 • 3 worek kieszeniowy 1 raz ze złożonego materiału. Model A, B.
 • 4 tył 1 raz ze złożonego materiału. Model A, B, C i D.
 • 5 pasek wierzchni 1 raz ze złożonego materiału. Model A, B.
 • 6 pasek spodni (obłożenie) 1 raz ze złożonego materiału. Model A, B, C i D.
 • 7 przód 1 raz układając na złożeniu materiału. Model C, D.
 • 8 przód z workiem kieszeniowym 1 raz ze złożonego materiału. Model C i D.
 • 9 pasek wierzchni 1 raz ze złożonego materiału. Model C i D.
 • 10 lub 11 baskinka 1 raz ze złożonego materiału. Model B.
 • 12 baskinka 1 raz ze złożonego materiału. Model D.

Kliknij aby powiększyć

Oto przykładowy układ kroju. Został przygotowany na podstawie rozmiaru 174-42. Przy mniejszych lub większych elementach układ ten może odrobinę się różnić. Sprawdź koniecznie w jaki sposób zmieszczą się Twoje elementy na materiale rozkładając wszystkie papierowe części na rozłożonym materiale.

Kliknij aby powiększyć

Przepis szycia.

Przepis szycia pomoże początkującym osobom przy tworzeniu nowej części garderoby. Oto kolejne etapy pracy z powyższym modelem

Model A, B, C, D.

 1. Wytnij wszystkie elementy z tkaniny.
 2. Oklej wkładem odzieżowym miejsce wszycia zamka, paski, rozporek.
 3. Zszyj zaszewki z tyłu.
 4. Zszyj elementy kieszeni. Wszyj kieszeń do przodu.
 5. Zszyj boki.
 6. Wszyj paski. W tym momencie możesz wszyć zamki rozdzielcze.
 7. Wszyj zamek a następnie szew poniżej zamka. Wykonaj rozporek.
 8. Wszyj obłożenie paska.
 9. Podwiń dół spódnicy.
 10. Wykonaj odpinane baskinki.


Szczegółowa tabela wymiarów kobiet.

W tym miejscu obejrzeć możemy bardzo szczegółową tabelę zawierającą poszczególne wymiary na ciele kobiet. Tabela obejmuje 15 rozmiarów dotyczących obwodów kobiet (od 32 do 60) oraz opisuje wymiary dla poszczególnych wzrostów (od 156 do 180). W poszczególnych artykułach zawierających wykroje do pobrania znajdziemy skrócone wersje poniższej tabeli.

Jak wybrać rozmiar?

Zmierz obwód pod biustem i w biuście. Wybierając rozmiar kieruj się obwodem pod biustem. Np. dla obwodu pod biustem 84 cm wybieramy rozmiar 42.

Obwód w biuście wskaże Ci jaki masz TYP biustu, czyli literki A, S, X, XY  lub XYZ. Dla naszego przykładu, pod biustem 84 oraz w biuście 100 mamy wcześniej wyznaczony rozmiar 42, a sam obwód w biuście wskazuje na typ biustu X. Czyli mamy rozmiar 42-X

W przypadku szablonów, które nie posiadają podziału na wielkości (typy) biustu wybierz rozmiar na podstawie TYLKO obwodu biustu sprawdzając w tabeli wiersz dla typu standardowego. Czyli wracając do przykładu, obwód w biuście 100 cm da nam rozmiar 44

A jeśli masz ochotę poczytać więcej o doborze rozmiaru, kliknij na zakładkę "Najczęściej zadawane pytania". Znajdziesz tam wiele pożytecznych artykułów.

Wymiary kobiet wzrost 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58 60
Obwód pod biustem od 156 do 180 66,5 70 73,5 77 80,5 84 87,5 91 96,3 101,5 106,8 112 117,3 122,5 127,8
Obw. klatki piersiowej, TYP A (Mały biust) od 156 do 180 72 76 80 84 88 92 96 100 106 112 118 124 130 136 142
Obw. klatki piersiowej, TYP S (Standard) od 156 do 180 76 80 84 88 92 96 100 104 110 116 122 128 134 140 146
Obw. klatki piersiowej, TYP X od 156 do 180 80 84 88 92 96 100 104 108 116 120 126 132 136 144 150
Obw. klatki piersiowej, TYP XY od 156 do 180 84 88 92 96 100 104 108 112 120 124 130 134 140 148 154
Obw. klatki piersiowej, TYP XYZ od 156 do 180 88 92 96 100 104 108 112 116 124 128 134 138 144 152 158
Obwód talii od 156 do 180 62 66 70 74 78 82 86 90 96 102 108 114 120 126 132
Obwód bioder od 156 do 180 84 88 92 96 100 104 108 112 116 120 126 132 138 144 150
Obwód szyi od 156 do 180 30 31 32 33 34 35 36 37 38,5 40 41,5 43 44,5 46 47,5
Obwód ramienia od 156 do 180 23,5 24,8 26,1 27,4 28,7 30 31,3 32,6 34,6 36,5 38,5 40,5 42,5 44,5 46,5
Szerokość pleców od 156 do 180 30 31 32 33 34 35 36 37 38,4 39,8 41,2 42,6 44 45,4 46,8
                                 
Długość ręki 156 59,2 59,3 59,4 59,5 59,6 59,7 59,8 59,9 60 60,1 60,2 60,3 60,4 60,5 60,6
162 59,5 59,6 59,7 59,8 59,9 60 60,1 60,2 60,3 60,4 60,5 60,6 60,7 60,8 60,9
168 59,8 59,9 60 60,1 60,2 60,3 60,4 60,5 60,6 60,7 60,8 60,9 61 61,1 61,2
174 60,1 60,2 60,3 60,4 60,5 60,6 60,7 60,8 60,9 61 61,1 61,2 61,3 61,4 61,5
180 60,4 60,5 60,6 60,7 60,8 60,9 61 61,1 61,2 61,3 61,4 61,5 61,6 61,7 61,8
                                 

Długość przodu do piersi

(mierzona od 7 kręgu

z tyłu szyi) (biust - Standard)

156 29,1 30,2 31,3 32,4 33,5 34,6 36,2 37,9 39,5 41,2 42,8 44,5 46,1 47,8 49,4
162 29,5 30,6 31,7 32,8 33,9 35 36,6 38,3 39,9 41,6 43,2 44,9 46,5 48,2 49,8
168 29,9 31 32,1 33,2 34,3 35,4 37 38,7 40,3 42 43,6 45,3 46,9 48,6 50,2
174 30,3 31,4 32,5 33,6 34,7 35,8 37,4 39,1 40,7 42,4 44 45,7 47,3 49 50,6
180 30,7 31,8 32,9 34 35,1 36,2 37,8 39,5 41,1 42,8 44,4 46,1 47,7 49,4 51
                                 

Długość przodu do talii

(mierzona od 7 kręgu

z tyłu szyi) (biust standard)

156 45,8 46,5 47,2 47,9 48,6 49,3 50,4 51,4 52,5 53,5 54,6 55,6 56,7 57,7 58,8
162 47,2 47,9 48,6 49,3 50 50,7 51,8 52,8 53,9 54,9 56 57 58,1 59,1 60,2
168 48,6 49,3 50 50,7 51,4 52,1 53,2 54,2 55,3 56,3 57,4 58,4 59,5 60,5 61,6
174 50 50,7 51,4 52,1 52,8 53,5 54,6 55,6 56,7 57,7 58,8 59,8 60,9 61,9 63
180 51,4 52,1 52,8 53,5 54,2 54,9 56 57 58,1 59,1 60,2 61,2 62,3 63,3 64,4
                                 

Długość pleców

(mierzona od 7 kręgu

do talii)

156 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37
162 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5 38,5
168 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40
174 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5 41,5
180 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43
                                 
Obwód uda od 156 do 180 47 49 51 53 55 57 60 63 66 69 72 75 78 81 84
Obwód łydki od 156 do 180 32 32,8 33,6 34,4 35,2 36 37,2 38,4 39,6 40,8 42 43,2 44,4 45,6 46,8
                                 
Wysokość talii 156 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98 98
162 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102 102
168 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106
174 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110 110
180 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114 114
                                 
Wysokość krocza 156 73,5 73,1 72,7 72,3 71,9 71,5 71,1 70,7 70,1 69,5 68,9 68,3 67,7 67,1 66,5
162 77 76,6 76,2 75,8 75,4 75 74,6 74,2 73,6 73 72,4 71,8 71,2 70,6 70
168

80,5

80,1 79,7 79,3 78,9 78,5 78,1 77,7 77,1 76,5 75,9 75,3 74,7 74,1 73,5
174 84 83,6 83,2 82,8 82,4 82 81,6 81,2 80,6 80 79,4 78,8 78,2 77,6 77
180 87,5 87,1 86,7 86,3 85,9 85,5 85,1 84,7 84,1 83,5 82,9 82,3 81,7 81,1 80,5
s

Wydruk szablonów

Pobieranie wykroju.

Jeśli masz problem z pobraniem wykrojów lub chcesz dowiedzieć się jakie opcje samodzielnej konfiguracji wydruków przygotowaliśmy dla Ciebie, przeczytaj artykuł Jak pobierać szablony. Naprawdę warto, gdyż szablony możesz wydrukować tak, jak chcesz. Mogą się na nich pojawić dodatki na szwy, ale nie muszą. Można wydrukować je na różnych formatach papieru. Można drukować całość lub tylko poszczególne elementy modelu. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Wygląd szablonów.

Na szablonach zaznaczyliśmy dużo ważnych informacji. Znajdziesz tam między innymi wielki prostokąt kontrolny, nazwę szablonu oraz wiele innych informacji. Wszystko dokładnie opisaliśmy w artykule Wygląd papaverowych szablonów.

Sklejanie szablonu.

Wydruki naszych szablonów zostały przygotowane tak, aby można je było sklejać w ekspresowym tempie. Koniecznie przejrzyj artykuł  Sposób na ekspresowe sklejanie szablonu. Starsze szablony, które niestety nie mają najnowszych udogodnień sklejamy tradycyjnie. O tym przeczytasz w artykule Drukujemy szablon!

Wydruk w odpowiedniej skali.

Czasem tak bywa, że drukarka nie chce wydrukować kartek w odpowiedniej skali. Prostokąt kontrolny ma zupełnie inne wymiary, niż podane na wydruku. Wtedy trzeba ustawić odpowiednio funkcje drukarki. O tym wspominaliśmy w artykule Drukujemy szablon!

Przykłdowy projekt do pobrania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy szablon do pobrania. Dzięki niemu nie tylko uszyjesz sobie fajny sweter, ale poznasz możliwości opcji w naszym module do pobierania. Darmowy szablon pozwoli zobaczyć, że można go wydrukować z dodatkami na szwy lub bez, w różnych formatach papieru oraz wszelkimi innymi opcjami. Koniecznie zajrzyj do artykułu Cieplutki otulacz. Model 0711

Jak wybrać rozmiar

Luz odzieżowy.

To tak naprawdę najważniejsza informacja o wielkości szablonu. O tym, jak bardzo dopasowanej odzieży należy oczekiwać po uszyciu jej na podstawie papaverowego szablonu. Wiemy, że nie jest to informacja dostępna w przypadku innych firm. Dlatego bardzo prosimy o to, aby ta informacja nie została pominięta przy wyborze szablonu oraz materiału. Luz odzieżowy to bezcenna wskazówka na temat odzieży, którą uszyjesz na podstawie szablonu odzieżowego. Dlatego na papaverowej stronie pojawiło się dużo artykułów na ten niedoceniany temat. Gorąco zachęcamy do ich przeczytania.

 • Na początek proponujemy artykuł zatytułowany Nie taki luz odzieżowy straszny, jak go malują. Rozjaśnia on czym tak naprawdę jest luz, po co jest potrzebny i kto o niego musi zadbać tworząc szablony.
 • Artykuł zatytułowany Luz odzieżowy opowiada o luzach na przykładzie trzech bluzek. Warto obejrzeć takie poglądowe zmiany na żywym przykładzie.
 • Zachęcamy do sprawdzenia, jak odpowiedni wybór luzów odzieżowych wpływa na wygląd odzieży. Po przeczytaniu tej serii na pewno będzie Ci łatwiej uszyć coś, co nie będzie za małe, zbyt luźne, za obcisłe lub niewygodne. Koniecznie przeczyta Wybór luzu do dzianiny oraz Wybór luzu do dzianiny, część ostatnia. 
 • Ten artykuł opowiada o luzach w połączeniu z różnymi materiałami użytymi do uszycia modelu. To świetny przykład tego, jakie niespodzianki mogą Cię spotkać przy szyciu i jak im się przeciwstawić. Przeczytaj świetny artykuł zatytułowany  Materiał zmienia rozmiar odzieży!
 • Ostatni artykuł opowiada o wyborze luzu w przypadku tkaniny. Ma dość przewrotny tytuł Zmieszczę się czy nie?

Rozmiary na różne biusty.

Doskonale wiemy, że kobiety mają biusty różnej wielkości. Dlatego tak samo jak producenci damskiej bielizny dbają o różną wielkość miseczek w biustonoszach, tak my dbamy o różną ilość miejsca na biust w sukienkach, bluzkach, bluzeczkach, żakietach i wszelkich innych częściach garderoby damskiej okrywającej górę sylwetki. Ta opcja jest naszą dumą i mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie dzięki temu szablon odpowiedający wielkości swojego biustu. Na ten tamat znajdziesz wiele artykułów na naszej stronie. Oto kilka z nich.

Rozmiary na różne wzrosty.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wyższe i niższe osoby muszą pobrać szablon na zupełnie inny wzrost. Warto jednak przeczytać słów kilka o tym, w jaki sposób można tymi możliwościami manewrować. Mogą się bowiem przytrafić w przyrodzie modelki o zupełnie innych proporcjach ciała niż standard. I wtedy warto przemyśleć dokładnie wybranie wzorstu, nawet wbrew temu, co pokazuje centymetr krawiecki. Dobierz odpowiedni wzrost kierując się proporcjami ciała

Rozmiary na różne brzuszki.

Tak naprawdę każda z kobiet może mieć zupełnie inną różnicę pomiędzy biodrami a talią niż standar. To nic złego, jeśli posiadasz mniejsze lub większe wcięcie w talii. Zadbaliśmy o to, aby nasze szablony były na to przygotowane. Przeczytaj o tym w artykule zatytułowanym Rozmiarówka według brzuszków

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

Zobacz artykuły powiązane z bieżącym

Komentarze

papavero
#11 papavero 2019-02-13 12:53
Cytuję regina16:
Zamiast tyłu (4) drukuje się przód (2). Jest błąd w oznaczeniach.

Już powinno być dobrze.
regina16
#10 regina16 2019-02-13 12:44
Zamiast tyłu (4) drukuje się przód (2). Jest błąd w oznaczeniach.
papavero
#9 papavero 2018-04-22 14:32
Cytuję helianthus:
Cytuję papavero:
Cytuję helianthus:
Papavero, a można prosić o zdjęcie tyłu babeczki w spódnicy z baskinką?

Ależ proszę bardzo, baskinka z tyłu dodana :-)dzięki!

Przy zamkach trzeba pamiętać, aby wszyć jeden z suwaczkiem drugi bez do spódnicy. Jakoś te dyndające suwaczki z przodu przy baskince to było dla mnie za dużo szczęścia ;-)
helianthus
#8 helianthus 2018-04-22 08:14
Cytuję papavero:
Cytuję helianthus:
Papavero, a można prosić o zdjęcie tyłu babeczki w spódnicy z baskinką?

Ależ proszę bardzo, baskinka z tyłu dodana :-)dzięki!
magda_ada
#7 magda_ada 2018-04-21 19:38
Rewelacja :)
AnnaR
#6 AnnaR 2018-04-21 18:52
Cytuję papavero:
Cytuję AnnaR:
Bardzo fajne spodniczki. Rozumiem, ze modele A i B sa na standard, a tylko C i D na nowa rozmiarowke? @papavero czy jesli pobiore poszczegolny wzrost 150, rozmiar 38, rozmiarowka Minus4, to modele C i D beda mialy talie o 4 cm mniejsza w stosunku do bioder w rozm 38, a modele A i B talie i biodra wedlug standardu w rozmiarze 38?

Wszystkie modele są na wszystkie rozmiary. Wybierając konkretny rozmiar wszystkie modele są dokładnie takie same pod względem obwodów w talii i biodrach.

Czym innym jest to, jaki fason będzie pasował do konkretnej sylwetki. Według mojej osobistej subiektywnej opinii C i D będą korzystniejsze dla wystających brzuszków.

A, ok. Teraz juz rozumiem. Dziekuje za wyjasnienie.
1
papavero
#5 papavero 2018-04-21 17:31
Cytuję helianthus:
Papavero, a można prosić o zdjęcie tyłu babeczki w spódnicy z baskinką?

Ależ proszę bardzo, baskinka z tyłu dodana :-)
papavero
#4 papavero 2018-04-21 17:03
Cytuję AnnaR:
Bardzo fajne spodniczki. Rozumiem, ze modele A i B sa na standard, a tylko C i D na nowa rozmiarowke? @papavero czy jesli pobiore poszczegolny wzrost 150, rozmiar 38, rozmiarowka Minus4, to modele C i D beda mialy talie o 4 cm mniejsza w stosunku do bioder w rozm 38, a modele A i B talie i biodra wedlug standardu w rozmiarze 38?

Wszystkie modele są na wszystkie rozmiary. Wybierając konkretny rozmiar wszystkie modele są dokładnie takie same pod względem obwodów w talii i biodrach.

Czym innym jest to, jaki fason będzie pasował do konkretnej sylwetki. Według mojej osobistej subiektywnej opinii C i D będą korzystniejsze dla wystających brzuszków.
AnnaR
#3 AnnaR 2018-04-21 15:28
Bardzo fajne spodniczki. Rozumiem, ze modele A i B sa na standard, a tylko C i D na nowa rozmiarowke? @papavero czy jesli pobiore poszczegolny wzrost 150, rozmiar 38, rozmiarowka Minus4, to modele C i D beda mialy talie o 4 cm mniejsza w stosunku do bioder w rozm 38, a modele A i B talie i biodra wedlug standardu w rozmiarze 38?
1
helianthus
#2 helianthus 2018-04-20 21:06
Papavero, a można prosić o zdjęcie tyłu babeczki w spódnicy z baskinką?