Magda_ada pojawia się tutaj dziś z powodu specjalnego. Najważniejsza jest sukienka, która się kręci. I najpiękniejsza, prawda? A do tego mamusia ma bluzkę uszytą z tej samej tkaniny. Mogę się założyć. że to dla córy ogromna radość wyglądać jak mama. Bardzo fajny komplet dziewczyn. I piękna mała modelka w Sukienusi na bal. Model 0718

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Cristenk uszyła letnią bluzkę. Uśmiechnięta dziewczyna w nowej bluzce wygląda świetnie. Model ma mnóstwo falbanek, które naprawdę fajnie wyglądają na sylwetce. Aby dokładnie obejrzeć szablon wystarczy kliknąć na szkic bluzki albo przejść do artykułu Falbaniasta Marilyn. Model 0755. Bluzka Cristenk jest śliczna, ale to nie tym modelem postanowiłam się dziś zachwycać. Spójrzcie dalej.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Oto Hiszpańska Monika razy dwa. Model 0748 w wykonaniu Cristenk. Jest po prostu piękna. Kobieca, kolorowa i radosna. Taką sukienkę powinna mieć każda z nas. Dlatego dziewczyny przed latem czym prędzej szyjemy hiszpanki.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec zdjęcia równie pięknej sukni. Zanim jednak opowiem o sukni, obejrzyjmy Greckie bolerko. Model 0715 na ostatnim zdjęciu, które z tą suknią prezentuje się wyśmienicie. A wracając do sukienki, to Makta wyglądasz w niej rewelacyjnie. Piękna praca. Cięcia przygotowałaś cudownie, tkanina ma bardzo ładny kolor a Ty wyglądasz w całości niesamowicie uroczo. Gratuluję talentu. A wszystkim polecam szablon  Hiszpańska sylwestrowa sukienka. Model 0695.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (5 głosów)
1482 wyświetlenia

Komentarze

Dorotkas
#3 Dorotkas 2018-05-15 15:14
Cytuję regina16:
Faktycznie - zdolniachy.

Tak własnie :-)
regina16
#2 regina16 2018-05-14 12:46
Faktycznie - zdolniachy.
Makta
#1 Makta 2018-05-14 12:00
Dzięki @papavero za wyróżnienie! Bez Twoich podpowiedzi odnośnie dopasowania sukienki w biuście nie byłoby takiego efektu :3 Polecam ten model, sukienka jest bardzo wygodna, dół pięknie pracuje w ruchu. A bolerko łatwe w szyciu i przyjemne w noszeniu.