Gdzie należy wrzucać prace konkursowe?

Szybkie przypomnienie. Nie chciałabym, aby komuś umknęło to miejsce. Dlatego przypominam, że prace konkursowe można dodawać poniżej w komentarzach, dokładnie pod tym artykułem przygotowanym dla 3 tygodnia. Na FB na grupie 123szyjeszty oraz na specjalnej grupie konkursowej KOCHAM SZYCIE która została stworzona specjalnie na tą okazję i na prośbę osób, które twierdzą, że na FB łatwiej im dodać zdjęcia. Tak więc wrzucajcie prace tam, gdzie Wam wygodniej. A jeśli chcecie, możecie tą samą pracę wrzucić we wszystkie te miejsca.

Dwa słowa o poprzednim, 2 tygodniu.

Bardzo bardzo dziękuję za wszystkie prace z ubiegłego tygodnia. Dziś zbiera się jury i z przyjemnością będzie je oglądać. Przyznam szczerze, że starałam się nie oceniać i nie patrzeć na Wasze prace przez cały tydzień. Tak aby dziś każde trochę mnie zaskoczyło. Ale widziałam, że jest ich dużo. Zarówno na papavero.pl jak i na FB. Bardzo mi z tego powodu miło.

Temat przewodni miesiąca czyli nadruki.

Bardzo lubię nadruki. Ale lubią je też dzieciaki. Przekonałam się o tym wczoraj po raz kolejny. Niedzielne popołudnie upłynęło mi na szyciu sukienki z zadrukowanej tkaniny dla elegantki o wzroście 128. Na koniec usłyszałam "Ciociu, to różowe moro jest przepiękne, to będzie moja ulubiona sukienka". A jeśli zachwycić mogło po prostu zwykłe popularne moro, tym razem różowe, to aż nie sposób sobie wyobrazić, gdyby ten niespodziewany gość dostał coś z nadrukiem przygotowanym specjalnie dla niego. A takie cuda, przypominam, robi Krohmall.pl. I ja wiem, że Wasze dzieciaki będę przeszczęśliwe, gdy uszyjecie im coś z ich obrazka lub z ulubionym motywem. Na dowód tego powiem Wam, co usłyszałam od małej modeleczki na koniec wizyty: "Ciociu kocham Cię, będę za Tobą tęsknić" :-)

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Nominacje tygodniowe.

Każdy tydzień zabawy podsumujemy czterema nominacjami do konkursu głównego. Nominowane osoby otrzymają od papavero.pl po jednym pobraniu do wykorzystania na portalu. To bardzo ważne, aby zostać nominowanym, gdyż spośród tych osób Jury wybierze zwycięzców konkursu miesięcznego oraz na koniec głównego.

1 nominacja zostanie przyznana przez Krohmall.pl. Pod uwagę będą brane prace wykonane z materiałów z nadrukami.

1 nominacja zostanie przyznana przez fantastyczne administratorki grupy 123szyjeszty. Dziewczyny w tym tygodniu będą brały pod uwagę estetykę wykonania odzieży.

1 nominacja zostanie przyznana przeze mnie osobiście. Ja w tym tygodniu poproszę o zdjęcia rzeczy uszytych dla siebie. Czyli jedziemy egoistycznie. Nie ma że dla kogoś, że dla męża z miłością. Poproszę o zdjęcia uszytych sobie pięknych rzeczy.

1 nominacja zostanie przyznana przez Justynę Kubiak, która jest moderatorką naszej fejsbukowej grupy szyciowej. Ta nagroda zostanie przyznana jednej z prac wrzuconych na profilu grupy konkursowej FB, czyli na grupie KOCHAM SZYCIE.

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do końca tygodnia. Zgłoszenia można umieszczać pod tym artykułem oraz w specjalnym wydarzeniu utworzonym na grupie 123szyjeszty na FB. W poniedziałek jury podejmie decyzję, a we wtorek poinformujemy Was o tym, kto otrzyma pierwsze nagrody w naszym konkursie. Oczywiście od poniedziałku rozpoczniemy kolejny tydzień zabawy, ale o tym za kilka dni.  Pamiętajcie, że wrzucamy rzeczy uszyte na podstawie papaverowych szablonów. Do wyboru macie prawie 900 modeli, więc jest z czego wybierać.

Konkurs miesięczny i główny.

Na koniec miesiąca przyznamy nagrody miesiąca. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

Każdy stały członek jury (papavero i 123szyjeszty) będzie miał jedną dziką kartę w całym konkursie. Oznacza to, że w czasie trwania całego konkursu będzie mógł przyznać nagrodę specjalną dowolnie wybranej osobie. Dlatego pamiętajcie, nawet, jeśli nie uda Wam się zdobyć nominacji, to nagroda specjalna może być Wasza. Wartość nagrody oraz warunki przyznania tej nagrody pozostaną niewiadomą aż do chwili jej wręczenia.

Na koniec konkursu przyznamy nagrody główne. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

 

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam Krohamall, który opiekuje się lipcowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (0 głosów)
1894 wyświetlenia

Komentarze

Okiana
#41 Okiana 2018-07-30 01:01
Prosta letnia bluzka z wiązaniem model 0891 wersja A- wiązanie z przodu, oczywiście przedłużona i dopasowana pod brzuszek, szyta z cienkiej tkaniny w oliwkowe pasy które aż prosiły mnie o zawijane rękawy i łączenie na plecach (ścieg francuski)

Ewik125
#40 Ewik125 2018-07-29 23:46
Moja pierwsza bluzka, miała być na próbę, ale zostaje - wyprasowana niestety haft robi swoje.
Odlotowa bluzka. Model 0578 https://papavero.pl/photo?pid=30392&o=mr
SenseOfInfinity
#39 SenseOfInfinity 2018-07-29 22:48
na podstawie "najłatwiejsza sukienka" https://papavero.pl/article?id=1817
SenseOfInfinity
#38 SenseOfInfinity 2018-07-29 22:05
uszyte na podstawie wykroju "tunika czy bluza" https://papavero.pl/article?id=1668
SenseOfInfinity
#37 SenseOfInfinity 2018-07-29 22:04
na podstawie wykroju "mundurek szkolny" https://papavero.pl/article?id=1533
elethe
#36 elethe 2018-07-29 21:22
https://papavero.pl/images/photos/70112/3023/dscn3873-3-801x534.jpg
Gotowy wykrój - pierwsze spódnico-spodnie
malboraczka
#35 malboraczka 2018-07-29 18:30
Diamentowa Dorota. Model 0750. , ,
ania_w
#34 ania_w 2018-07-29 17:27

Krawiecka bluzka błyskawiczna. Model 0880 - B.
ania_w
#33 ania_w 2018-07-29 17:26

Bluzki ze szpicem. Model 0857 - A.
papNatusia
#32 papNatusia 2018-07-29 16:51

Proste letnie bluzki z wiązaniami. Model 0891 B