Nominacje w konkursie, kolejność alfabetyczna.

Flaminka, tydzień 1. Zacznę od razu od nagród. Jedna z nominacji tygodniowych została przyznana przez Magdę z Krohmallu. Magda doceniła pracę wykonaną z zadrukowanym materiałem. Flaminka otrzymuje jedno pobranie do wykorzystania na papavero.pl oraz rabat 15% na zakupy na krohmall.pl. I tym samym Flaminka staje się pierwszą nominowaną osobą do konkursu miesięcznego oraz do nagród głównych. Trzymajcie kciuki za Flaminkę i pozostałych nominowanych, bo nagrody miesięczne oraz główne są naprawdę fajne, jest o co powalczyć! A Wam jak się podoba Odkodowana sukienka?

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

GreyKitten, tydzień 2. Magda z Krohamallu zakochała się w dziecięcej sukience. Model 0886 został uszyty przez GreyKitten a zaprezentowany przez piękną blondyneczkę. Jeśli tylko macie ochotę na Sukienki w kratki, kotki i serducha. Model 0886 wystarczy kilka chwil do jej uszycia. Tkanina może być w nadruki, ale może też być gładka. W każdej mała modeleczka będzie wyglądała pięknie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Jasqleczka i tydzień 3. Czyli moja obietnica, że wybieramy coś uszytego dla siebie. I ta sukienka jest idealnym przykładem pozytywnego egoizmu. Mamunia nawet w ciąży wygląda olśniewająco. I to w sukience z papaverowego szablonu. Gerperga z przytupem poleca się do szycia.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Justyna1014, tydzień 1. Oj tutaj jury nie miało wątpliwości. Nie wiem dlaczego baliście się dodawać zgłoszenia na FB. Próbujemy temu zaradzić na wszelkie możliwe sposoby. A nagrodę otrzymuje jedyna odważna kobieta na całym FB, czyli Justyna we własnej osobie. Uszyła kraciaste marzenie i już na swoim koncie posiada jedno pobranie, nominację do dalszej zabawy oraz dumę z fajnej kiecy. Justyna1014 dziękuję za tą uśmiechniętą fotkę ;-) I pamiętaj, że jak będziesz jedyna na Fb, to będziesz wygrywać co tydzień :-)

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

KatarzynaAnna, tydzień 2. Sukienusia na bal. Model 0718 uszyta przez KatrzaynęAnnę. Wraz z dodatkową pochwałą od Sylwii z 123szyjeszty o tym, że szablon został świetnie zmodyfikowany. Mi też się podobają takie ingerencje. Piękna sukienka i urocza modelka.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

KatarzynaAnna, tydzień 1. A było ciężko,  uwierzcie mi. Ja się za każdym razem nasłucham, że on nie może wybrać jednego zdjęcia, bo on chce więcej. Och jakoś tym razem udało mi się wydusić męską decyzję w tej kwestii. Wiedziałam, że admin wybierze sukienkę. To po prostu było niemal pewne. KatarzynaAnna wykorzystała kolorowy materiał, i to też na pewno go skusiło. A do tego wykorzystała szablon, który spodobał się naszej ulubionej kwiaciarce :-) Ale to już był plus, który admin poznał po dokonaniu decyzji.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

Okiana, tydzień 1. To była najcięższa decyzja. o ile adminowi mogę i reszcie jury mogłam powiedzieć, że mają wybrać po jednej pracy i koniec, to już na własnej skórze było to bardzo odczuwalne. Zgłosiliście naprawdę dużo prac. Jest lato, wakacje i urlopy. Nie sądziłam, że aż tak dużo pięknych zdjęć dotrze na konkurs. Okiana skradła moje serce spódnicą. I to z kilku powodów. Po pierwsze piękny uśmiech na zdjęciu, to był warunek konieczny. Po drugie fajny wzór, wesoła spódnica ciążowa a nie jakiś smutasek ciemny. Po trzecie, oj po trzecie, uszyła tak stary model, że aż łezka się zakręciła. To spódnica z 2011 roku. To już tyle lat wrzucam szablony do internetu, naprawdę? No i powód ostatni, świetnie wykorzystanie modelu jako element stroju ciężarnej kobiety. Podoba mi się taka inwencja. I już wiem, że prawdopodobnie jeden z tygodni poświęcimy na zmodyfikowane przez szablony. Takie zrobione po swojemu, wykorzystane w nieco innej formie. Lubię, gdy bawicie się formą, i gdy poprawiacie ją chociaż trochę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć

PapNatusia i tydzień 3. No no, moja droga, ta bluzka jest po prostu przepiękna. Niczego więcej nie muszę pisać. Jest boska i już! Jak widać Proste letnie bluzki z wiązaniami. Model 0891 powinna mieć każda kobieta w swojej szafie.

ps2018 0146 Kliknij aby powiększyć

SenseOfInfinity w tygodniu 3. Za niesamowicie enertegyczny dobór kolorów, piękne wykonanie i całość estetycznie wykonaną.Tunika czy bluza?  w wykonaniu SenseOfInfinity otrzymuje nominację konkursową.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Sylwia, tydzień 2. Joanna205 dołączyła do naszej papaverowej ekipy wraz z JustynąKubiak. Obie dziewczyny zajmują się grupą na FB, którą znajdziecie tutaj KochamSzycie. W tym tygodniu Joanna205 zasiadła wraz z nami w jury i wybrała jedną pracę. Sylwia gratulujemy talentu, sukieneczka jest prześliczna. A już za tydzień w jury zasiądzie JustynaKubiak i wybierze swoją ulubioną pracę tygodnia. A teraz podziwiamy Sukienki ogrodniczki. Model 0881 w wersji z bajkowym kaczorem. 

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Szycie007 i tydzień 2.Zapowiedziałam Wam, że w tym tygodniu wybiorę pracę ukazującą rzecz dla dziecka. I przyznam, że zaskoczyliście mnie pozytywnie ilością dziecięcych zdjęć. Jak widać powyżej, nie tylko mnie. Dzieciaki opanowały drugi tydzień. Dobrze, że trzeci będzie egoistyczny, bo dorosłe ubrania też wykonujecie cudne. Ale wróćmy do dzieciaków i mojego typu. Było mi troszkę ciężko, bo dzieciaki zawsze wyglądają słodko. Ale udało mi się wybrać przystojnego modela. Młodzieniec prezentuje piękną kamizelkę uszytą specjalnie dla niego. A do tego na plecach ma uroczy napis wycięty w naszej pracowni. Szycie007 brawo!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Tulpenik i tydzień 3. To zestawienie przypadło do gustu firmie Krohmall. Prosty nadruk na tkaninie, idealnie pasujący do okazji, na którą została stworzona bluzka. To sekret sukcesu. I listwa, która gra z resztą całkiem niezłą nutę. Wszystko to wygląda pięknie i zostaje nominowane do naszego głównego konkursu. Bluzki z pionowymi plisami. Model 0879 polecają się do szycia.

ps2018 0146  Kliknij aby powiększyć

Sponsorzy naszych nagród.

Oto nasi sponsorzy, którzy przygotowali dla Was cudowne krawieckie nagrody. Niech Wam się z nimi cudownie szyje i pięknie wykańcza. Liczymy na to, że pokochacie ich produkty tak samo jak szycie.

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (2 głosy)
1069 wyświetleń

Komentarze

papavero
#1 papavero 2018-08-06 13:50
W tym artykule pojawią się wszyscy zwycięzcy. Tak aby móc zawsze zerknąć na tych, którzy uszyli coś wybranego przez Jury. Lista będzie uzupełniana w każdym tygodniu :-) Tutaj nie dorzucamy prac w komentarzach. :-)