5 tydzień :-)

To już piąty tydzień. Bardzo nam miło, że jesteście razem z nami i pokazujecie swoje piękne prace. Niech piąty tydzień będzie jeszcze fajniejszy. Niech Wam się gładko szyją dzianiny z AC Fashion, oczywiście uszyte nitkami Amandy, z szablonów Papavero oraz nadrukami Krohmallowymi. I koniecznie pokazujcie nam swoje prace. Już jutro pierwsze nagrody miesiąca. A poniżej w komentarzach czekamy na kolejne konkursowe zgłoszenia.

Gdzie należy wrzucać prace konkursowe?

Szybkie przypomnienie. Nie chciałabym, aby komuś umknęło to miejsce. Dlatego przypominam, że prace konkursowe można dodawać poniżej w komentarzach, dokładnie pod tym artykułem przygotowanym dla 4 tygodnia. Na FB na grupie 123szyjeszty oraz na specjalnej grupie konkursowej KOCHAM SZYCIE która została stworzona specjalnie na tą okazję i na prośbę osób, które twierdzą, że na FB łatwiej im dodać zdjęcia. Tak więc wrzucajcie prace tam, gdzie Wam wygodniej. A jeśli chcecie, możecie tą samą pracę wrzucić we wszystkie te miejsca.

Temat przewodni miesiąca sierpnia to dzianiny.

Każdy już wie, że sierpniem opiekuje się sklep tkaniny-polary.pl Tym razem mam ochotę pokazać Wam czerwone dzianiny z tego sklepu. Minky, o dziwo, pokochałam. Naprawdę uszyłam z niego duuuuuużo dziecięcych drobiazgów. Wykorzystałam do nich szare minki. Napiszę na ten temat nieco więcej niebawem. Bo właśnie dzianiny są przedmiotem tego miesiąca. A poniżej czerwone minky w niesamowitym odcieniu pięknego czerwonego maku polnego.  I oczywiście softshell, z którego już niebawem pojawi się u nas kurtka na jesień.  Dlatego moi drodzy, już teraz możecie zamówić taki piękny materiał na kurtkę, już niebawem będziemy wspólnie szyć.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Nominacje tygodniowe.

Każdy tydzień zabawy podsumujemy czterema nominacjami do konkursu głównego. Nominowane osoby otrzymają od papavero.pl po jednym pobraniu do wykorzystania na portalu. To bardzo ważne, aby zostać nominowanym, gdyż spośród tych osób Jury wybierze zwycięzców konkursu miesięcznego oraz na koniec głównego.

1 nominacja zostanie przyznana przez AC Fashion. Pod uwagę będą brane prace wykonane z dzianin.

1 nominacja zostanie przyznana przez fantastyczne administratorki grupy 123szyjeszty. Dziewczyny w tym tygodniu będą brały pod uwagę pięknie uszyte rzeczy.

1 nominacja zostanie przyznana przeze mnie osobiście. Tym razem czekam na piękne kolory. Ciekawe ich zestawienia albo energetyczne wzory.

1 nominacja zostanie przyznana przez Was. Komentarz, który otrzyma najwięcej gwiazdek, zgarnia nagrodę. Tym razem to Wy będziecie odpowiedzialni za jeden z wyborów. I koniecznie dajcie znać, czy taki członek jury Wam się podoba.

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do końca tygodnia. Zgłoszenia można umieszczać pod tym artykułem oraz w specjalnym wydarzeniu utworzonym na grupie 123szyjeszty na FB oraz na grupie KOCHAM SZYCIE. W poniedziałek jury podejmie decyzję, a we wtorek poinformujemy Was o tym, kto otrzyma pierwsze nagrody w naszym konkursie. Oczywiście od poniedziałku rozpoczniemy kolejny tydzień zabawy, ale o tym za kilka dni.  Pamiętajcie, że wrzucamy rzeczy uszyte na podstawie papaverowych szablonów. Do wyboru macie prawie 900 modeli, więc jest z czego wybierać.

Konkurs miesięczny i główny.

Na koniec miesiąca przyznamy nagrody miesiąca. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

Każdy stały członek jury (papavero i 123szyjeszty) będzie miał jedną dziką kartę w całym konkursie. Oznacza to, że w czasie trwania całego konkursu będzie mógł przyznać nagrodę specjalną dowolnie wybranej osobie. Dlatego pamiętajcie, nawet, jeśli nie uda Wam się zdobyć nominacji, to nagroda specjalna może być Wasza. Wartość nagrody oraz warunki przyznania tej nagrody pozostaną niewiadomą aż do chwili jej wręczenia.

Na koniec konkursu przyznamy nagrody główne. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

 

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam AC Fashion, który opiekuje się sierpniowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć  ps2018 153

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (0 głosów)
1846 wyświetleń

Komentarze

Okiana
#25 Okiana 2018-08-13 15:52
Cytuję papavero:
Już sprawdziłam, zapisałam, zrobiłam sobie zrzut ekranu :-) Najwięcej punktów to 7. Oj jury leniuchowało :-)

Kto leniuchował, ten leniuchował :P niektórzy pilnie głosowali
papNatusia
#24 papNatusia 2018-08-13 09:56
Cytuję papavero:
Już sprawdziłam, zapisałam, zrobiłam sobie zrzut ekranu :-) Najwięcej punktów to 7. Oj jury leniuchowało :-)

Ojej, to już nie można głosować?
papavero
#23 papavero 2018-08-13 08:37
Już sprawdziłam, zapisałam, zrobiłam sobie zrzut ekranu :-) Najwięcej punktów to 7. Oj jury leniuchowało :-)
5
KatarzynaAnna
#22 KatarzynaAnna 2018-08-12 20:16
2
papNatusia
#21 papNatusia 2018-08-12 17:16
https://papavero.pl/media/papavero/images/realizations/2401/15340868887192-61410.jpg

Jeszcze ciepły model A wykroju Bluzy raglanowe ze wstawkami. Model 0821
To będzie jedna z moich ulubionych bluz, świetnie się w niej czuję:)
5
ania_w
#20 ania_w 2018-08-12 16:36
Szanel nr 2. Model 0546.

2
tulpenik
#19 tulpenik 2018-08-12 13:01
Wykrój: bluzy z komino-kapturami: https://papavero.pl/article?id=22703
Zomako
#18 Zomako 2018-08-12 11:21
Sukienka z falbaną model 0620. Uszyłam w zasadzie bez przeróbek, oprócz dopasowania do rozmiarów sylwetki. Materiał 100% bawełna. Sukienka skrojona w poprzek szerokości ze względu na wzór, ale nie powinna się deformować, bo tkanina jest porządnie zdekatyzowana (uprałam ją w 60 stopni C)


2
milena516
#17 milena516 2018-08-11 17:32


Torebka z worka.
milena516
#16 milena516 2018-08-11 17:30


https://papavero.pl/article?id=2387