Dwunasty tydzień zabawy

To kolejny fajny tydzień pod patronatem nitek i Amandy. Kto z Was ma dokładnie trzydzieści lat? Kto urodził się dokładnie wtedy, gdy najfajniejsze nitki na świecie?

Gdzie należy wrzucać prace konkursowe?

Szybkie przypomnienie. Nie chciałabym, aby komuś umknęło to miejsce. Dlatego przypominam, że prace konkursowe można dodawać poniżej w komentarzach, dokładnie pod tym artykułem przygotowanym dla tego tygodnia. Na FB na grupie 123szyjeszty. Tak więc wrzucajcie prace tam, gdzie Wam wygodniej. A jeśli chcecie, możecie tą samą pracę wrzucić we wszystkie te miejsca.

Temat przewodni miesiąca września to nici.

Ostatnie tygodnie w naszej pracowni to ogrom pracy. Powstaje dużo modeli. Bardzo ważnych. I wszystkie zostały uszyte nićmi z logo Amandy. Wszystkie niteczki sprawdziły się genialnie. Obrzucamy nimi, szyjemy, fastrygujemy w razie potrzeby. Do każdej z tych czynności używamy różnych rodzajów nitek. To naprawdę świetny polski produkt.

ps2018 33

Nominacje tygodniowe.

Każdy tydzień zabawy podsumujemy czterema nominacjami do konkursu głównego. Nominowane osoby otrzymają od papavero.pl po jednym pobraniu do wykorzystania na portalu. To bardzo ważne, aby zostać nominowanym, gdyż spośród tych osób Jury wybierze zwycięzców konkursu miesięcznego oraz na koniec głównego.

1 nominacja zostanie przyznana przez Amandę. I tutaj macie naprawdę ogromne pole do popisu, bo nici występują wszędzie. Ale jeśli ktoś udowodni małą fotką, że szył nićmi Amandy, to może to stanowić spory atut.

1 nominacja zostanie przyznana przez fantastyczne administratorki grupy 123szyjeszty. Dziewczyny w tym tygodniu będą brały pomysłowość szyciową.

1 nominacja zostanie przyznana przeze mnie osobiście. Ja czekam na coś naprawdę fajnego. Po prostu.

1 nominacja zostanie przyznana przez jury specjalne. Tą nominację przyzna osoba, której nagrodę przyznał admin w tygodniu 11.

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do końca tygodnia. Zgłoszenia można umieszczać pod tym artykułem oraz w specjalnym wydarzeniu utworzonym na grupie 123szyjeszty na FB. W poniedziałek jury podejmie decyzję, a we wtorek poinformujemy Was o tym, kto otrzyma pierwsze nagrody w naszym konkursie. Oczywiście od poniedziałku rozpoczniemy kolejny tydzień zabawy, ale o tym za kilka dni.  Pamiętajcie, że wrzucamy rzeczy uszyte na podstawie papaverowych szablonów. Do wyboru macie prawie 900 modeli, więc jest z czego wybierać.

Konkurs miesięczny i główny.

Na koniec miesiąca przyznamy nagrody miesiąca. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

Każdy stały członek jury (papavero i 123szyjeszty) będzie miał jedną dziką kartę w całym konkursie. Oznacza to, że w czasie trwania całego konkursu będzie mógł przyznać nagrodę specjalną dowolnie wybranej osobie. Dlatego pamiętajcie, nawet, jeśli nie uda Wam się zdobyć nominacji, to nagroda specjalna może być Wasza. Wartość nagrody oraz warunki przyznania tej nagrody pozostaną niewiadomą aż do chwili jej wręczenia.

Na koniec konkursu przyznamy nagrody główne. Jury będzie brało pod uwagę wszystkie osoby, które wcześniej otrzymały tygodniowe nominacje.

 

Sponsorzy naszych nagród.

 Na samym początku artykułu wymieniłam Amandę, która opiekuje się wrześniowymi tygodniami konkursowymi. Czas przypomnieć, że jeszcze kilka fajnych firm przygotowało dla Was nagrody. Oto nasi sponsorzy:

  • Organizator konkursu, czyli Papavero sp z o.o.
  • Producent najlepszych na świeci nici do szycia, firma Amanda sp. z o.o. z Sulechowa
  • Właściciel strony internetowej Krohmall.pl, firma Huuft sp. z o.o.
  • Właściciel sklepu z materiałami Tkaniny-polary.pl, firma AC Fashion sp. zo.o. z Łodzi

Kliknij aby powiększyć  ps2018 153

A na koniec przypominamy, że organizatorem konkursu jest Papavero.pl. A cudowną pomocną dłoń zaoferowały dziewczyny z grupy 123szyjeszty, które będą najostrzejszą częścią jury.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Rozstrzygnięcie całego konkursu odbędzie się na jesiennych targach FastTextile, stąd nazwa naszego konkursu. Do którego raz jeszcze gorąco namawiam wraz ze wszystkimi członkami jury i sponsorami nagród.

Kliknij aby powiększyć

 

100% (0 głosów)
943 wyświetlenia

Komentarze

lefcio
#26 lefcio 2018-10-01 20:39
Cytuję papavero:
Cytuję lefcio:
Jaka jest myśl przewodnia tego tygodnia?

A jaką lwy by chciały?

Oczywiście lwią.
papavero
#25 papavero 2018-10-01 20:08
Cytuję lefcio:
Jaka jest myśl przewodnia tego tygodnia?

A jaką lwy by chciały?
lefcio
#24 lefcio 2018-10-01 19:46
Jaka jest myśl przewodnia tego tygodnia?
gryfno_zicherka
#23 gryfno_zicherka 2018-09-30 20:53
Szara Agata, model 0831. Chłodniejsze poranki i wieczory zmusiły mnie do tego aby w końcu skończyć kurtkę którą zaczęłam szyć jeszcze wiosną.... Tak więc prezentuję Wam moją Agatę w wersji z kieszeniami :)
sciurr
#22 sciurr 2018-09-30 19:42
Oto moje zgłoszenie
(od niedawna hobbystycznie zaczęłam szyć i to drugi wykrój jaki wykonałam od papavero - niestety najpierw kupiłam ten śliczny materiał dzianinkowy a potem dopiero spojrzałam, ile będzie go potrzeba - efektem tego są rękawki 3/4 i skrócony kołnierz bez zameczka - mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwa z posiadania takiej wygodnej sukienki z kieszeniami):

Sukienka (nie)ostatnia https://papavero.pl/article?id=1584

kasiacar
#21 kasiacar 2018-09-30 18:34
A ja nie mogę doczekać się obiecanej nauki konstrukcji 8) dziś dopasowywałam żakiecik Tereski, który niestety nie posiada jeszcze rozmiarówki wg. biustów do własnej sylwetki i nawet pies wolał przenieść się do innego pokoju, żeby nie paść przypadkową ofiarą mojej frustracji :cry:
papavero
#20 papavero 2018-09-29 17:37
Cytuję kasiacar:
a ja już wiem co to za joker mi się trafił :lol: i zdecydowanie wart jest swojej ceny :3

Ja dziś właśnie dalej pracuję nad tą częścią papavero, więc już niedługo, już za momencik :-)
szycie007
#19 szycie007 2018-09-29 15:25

Najłatwiejsza sukienka model 0674
kasiacar
#18 kasiacar 2018-09-28 23:03
a ja już wiem co to za joker mi się trafił :lol: i zdecydowanie wart jest swojej ceny :3
salvijka_
#17 salvijka_ 2018-09-28 14:44
@Frania Dziękuję za odpowiedź. :)