Kogo szukamy?

Szukam fajnej osoby, takiej, z którą będzie mi się dobrze współpracowało. Wiem, że to możliwe. Przy tym projekcie skupiłam wiele takich cudownych ludzi z pasją. I mam nadzieję, że poznam następną osobę z kolejnymi potrzebnymi umiejętnościami. I wierzę też w to, że znaję ją wśród Was. Ważne jest dla mnie to, aby tłumacz języka angielskiego był zakochany w szyciu. Aby znał i swobodnie poruszał się w zakresie technicznego słownictwa. Bo zadanie jest ważne, bardzo ważne.

sukienki 320

Kliknij aby powiększyć

Na kiedy?

Na już, przecież dzisiejszy świat jest tak szybki, że wszyscy chcieliby wszystko na wczoraj. Ale też bez przesady, nie pali się. Prace mogą postępować według wcześniej ustalonego wspólnie grafika. Ważne jest dla mnie to, aby były widoczne, abym nie została bez niczego w połowie drogi. Mówiąc prościej, chciałabym rozpocząć prace i przygotowania już teraz. Ale deadline wyznaczymy na spokojnie, bez pośpiechu, jednak z góry określony.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Zadanie specjalne

Oto zadanie do wykonania. Pragnę przetłumaczyć moją książkę na język angielski. I do tego zadania jest mi potrzebny szycioholik-tłumacz. Jeśli więc szukam właśnie Ciebie, koniecznie się do mnie odezwij! Wiem, że jesteś wśród nas i zechcesz uczestniczyć w tym wyjątkowym zadaniu. Czekam na informację od Ciebie. Chciałabym wiedzieć jakie masz doświadczenie w tłumaczeniach i jak bardzo lubisz czytać o szyciu i konstrukcji w języku angielskim.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć