Plany ubiegłoroczne, czyli retrospekcja

W ubiegłym roku napisałam książkę o konstrukcji. Ale nie to jest najważniejszą częścią tamtego projektu. Przez cały rok niemal nikomu się nie wygadałam. O książce wiedziało tylko kilka osób. Pisałam ją codziennie a Wy nie wiedzieliście o tym absolutnie nic. Nie chciałam zapeszyć lub co najgorsze, tłumaczyć swoją porażkę gdyby mi się nie udało. To było bardzo skomplikowane zadanie. Naprawdę dało mi w kość. I chociaż nie żałuję tamtej decyzji, to dziś zrobię zupełnie inaczej. Powiem Wam o moim nowym projekcie. To będzie równie trudne zadanie. Jeszcze nie wiem, co mnie przy nim spotka, jakie zadania, spory, ile godzin rozważań lub dyskusji na temat całokształtu. Bo to zadanie to coś dla mnie zupełnie nowego. Coś, czego jeszcze nigdy w życiu nie robiłam. Ale tym razem będę liczyła również na Wasze wsparcie i częściową krytykę, doping lub drobną pochwałę. Dlatego dziś, nieco tajemniczym wpisem, rozpocznę to zadanie. A przynajmniej jego  przedstawienie.

sukienki 320

sukienki 320

sukienki 320

Trudne zadanie wymaga posiłków!

To nie jest zadanie dla jednej osoby. Oj co to to nie! Dlatego przy tym ważnym zadaniu pracą podzieliłam się już, sprawiedliwie, fifty-fifty a nawet pół na pół z pewną osobą. Z kim? Otóż to trzeba odgadnąć. Dużo wskazówek znajduje się w artykule. Sprawne oko zauważy, że nic nie dzieje się przypadkowo. A ja jestem pewna, że zagadka ta będzie łatwiejsza niż wszystkie inne, które Wam serwuję. Na dokładkę powiem, że w tym dwuosobowym zespole, ktoś odpowiada za to, aby było przyjemnie, a ktoś inny za to, aby było też trudno. Albo może obie osoby zadbają o te szczegóły. Najważniejsze jest to, że będzie bardzo merytorycznie ale też przystępnie. A to lubicie, prawda?

sukienki 320

sukienki 320

Szyciowe zbrodnie!

Będziemy z nimi walczyć. Z całych sił i całą mocą pracujemy już nad tym, aby pojawiały się jak najrzadziej. Aby uprzyjemnić Wam okres oczekiwania na nowy papaverowy produkt, będziemy Wam opowiadać o postępach i założeniach. Oraz o pewnych firmach, które specjalnie dla każdego, kto się skusi na naszą usługę, sprezentują coś fajnego dla Was. I to nie dla nas, a dla Was! I to będą rzeczowe fanty krawieckie! Fajnie prawda?

sukienki 320

sukienki 320

Podpowiedzi, czyli w co nie trafiać.

Ten kto zgadnie co planujemy, z kim, i co to będą za fanty, otrzyma od nas 1 pobranie. Mówiąc dokładniej, pobrania są trzy. Jedno zostanie przyznane w kategorii "co planujemy", drugie "z kim" a trzecie "czym będą fanty". Na odpowiedzi czekamy do skutku. Z tym, że jutro w południe zdradzę z kim, więc ta odpowiedź może zostać udzielona tylko do tego czasu.

Miałam też podpowiedzieć, w co nie trafiać. Otóż nagrywają się filmy dla Was. Są, tworzą się, dopieszczają. Ale to nie o nich mowa. Nie mówię też o książce, którą planuję w tym roku napisać sama, samiuteńka... na nią mam już plan i o tym również opowiem za jakiś czas. Jak już będę gotowa. Nie mówię też o zmianach w szablonach, bo to kolejna rzecz, którą omówię na początku kwietnia - będą fajniejsze :-) Nie mówię też o drukowaniu szablonów, to już prawie ukończył nasz admin, również ruszy początkiem kwietnia. Ale mówię o czymś, co będzie fantastyczne, krawieckie i pełne merytorycznej treści.

sukienki 320

<