30 ciekawostek

Te krótkie filmy są hipnotyzujące. Człowiek ogląda jeden za drugim i widzi wiele możliwości. No dobra, nie ze wszystkimi się zgadzam, nie wszystkie są technicznie doskonałe. Ale większość z nich jest bardzo pomysłowa. Jak chociażby pierwszy film o nawlekaniu trudnych nitek na igłę. Cudo, prawda?

Szycie ekspresoweu

Szycie bez szycia ale za to z klejem. Lub pomysłowa kradzież kaptura z bluzy do wykombinowanej kamizelki. I chociaż wykonanie jesteśmy w stanie dopracować, to same pomysły są fajne. I znów, oglądam te filmy i nie mogę się od nich oderwać. Wszystko przez to, że to krawieckie filmy. Czy to uzależnienie się leczy? Ale naprawdę bluzka w 5:00 minucie jest całkiem niezła, dziewczyny sięgajcie do szafy mężów. I dajcie znać, jak Wam się podoba kobieta w tysiącach koszul ubranych na raz, albo jak kto woli w jednej długiej koszuli z wieloma rękawami?

A może by tak coś upiększyć?

A teraz film dla tych, którzy chcieliby być nieco bardziej kreatywni. Dla tych, którym marzy się piękny haft na bluzie lub szybki artystyczny obrazek namalowany farbami, a wcale nie posiadają umiejętności pięknego malowania. Ja mam ochotę na koszulkę z symetrycznym rysunkiem, a Wy?

Komentarze

malboraczka
#5 malboraczka 2019-04-12 11:48
Cytuję KamilaKasz:
Wlasnie wyprobowalam hack na pedaly, takie proste a dziala :-D

Też to zastosuję :lol: Zawsze podczas szycia ucieka mi coraz dalej, skubaniec! :P
Camelidae
#4 Camelidae 2019-04-12 10:09
Ale fajne :) moim faworytem są zakładki robione na widelcu :)
KamilaKasz
#3 KamilaKasz 2019-04-12 09:55
Wlasnie wyprobowalam hack na pedaly, takie proste a dziala :-D
Rona
#2 Rona 2019-04-11 11:40
Fajne pomysły do wykorzystania, poprawiły mi humor :lol: A koszula?... można nad nią pomyśleć, nie jest taka zła - dwie w jednym ;-)
papavero
#1 papavero 2019-04-11 10:53
No i komu podoba się koszula ze zdjęcia? ;-)