Gdzie jest Twoje miejsce?

Wiem, że miejsc do pokazania swoich rzeczy jest całe mnóstwo. Moda się zmienia, blogi zamieniamy na instagrama, może za chwilę znów wróci moda na blogi. Dlatego niezależnie od platformy, którą teraz lubisz, pokaż mi, że chwalisz się swoimi pracami. Chciałabym zobaczyć jak kochasz szycie. Nie ważne, czy chwalisz się swoimi szyciowymi dziełami u siebie, w grupach, czy w jakichkolwiek miejscach. Daj znać, że lubisz się nimi chwalić i powiedz mi jak to robisz.

blog24

Pochwal się swoją pasją

Widzę wśród nas ogrom ludzi z pasją. We wrzucanych zdjęciach na papavero.pl, w postach na naszej szyciowej grupie na FB, w mejlach do nas, w wiadomościach prywatnych oraz w podglądanych przeze mnie stronach, blogach, fp... Ale mogłam kogoś przeoczyć. O kimś zapomnieć lub po prostu nie dotrzeć w ciekawe szyciowe miejsca. Dlatego pokażcie mi je proszę. Pokażcie mi swoje, tworzone samodzielnie. Lub te, które po prostu podglądacie z zachwytem w oczach.

blog24

blog24

blog24

Szyjesz męskie rzeczy?

Bardzo chciałabym obejrzeć miejsca tych, którzy kochają szycie dla mężczyzn. Za cynk o takich osobach będę Wam bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Dajcie znać, że robicie to sami. Albo że znacie w sieci takich, którzy dla chłopaków, dużych lub małych, szyją z pasją i zamiłowaniem.

blog24

blog24

blog24