Łódź, 10-11 marca 2020

Miejsce i czas to najważniejsze wskazówki. Spotykamy się już 10 i 11 marca. To będzie taki spóźniony krawiecki dzień kobiet. Zapewniam Was, że warto zrobić sobie prezent z tej okazji i wpaść na nasze stoisko. Będziemy rozdawać darmowe kody, które już zdążyliście poznać. Darmowe kody dostępowe do naszych cyfrowych produktów. A kto nie zdążył ich poznać i chciałby się przekonać jak działają, zapraszamy po prostu w marcu do nas. Będziemy na Was czekać z niecierpliwością. Nie tylko z kodami. Ale także z innymi atrakcjami, o których opowiem Wam dziś i za kilka dni. Bo jest ich tyle, że trudno się nimi pochwalić na raz! Dziś zatem opowiem gdzie i po co się spotykamy.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

FashionTex 2020

Oto nowe miejsce krawieckich marzeń. Jeśli ktoś zna targi Fashionweare, to wie, że organizatorzy mają już kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu takich imprez. A w tym roku, ku naszej radości, postanowili przygotować coś specjalnie dla krawieckich dusz. I tym sposobem możemy spotkać się na pierwszej edycji targów, na których będziecie mogli pooglądać materiały i dodatki krawieckie. A także wiele innych krawieckich drobiazgów. A ja zapraszam na najważniejsze stoisko na tych targach, czyli na stoisko Papavero! Och cieszę się niezmiernie, że Was tam spotkam. Bardzo mi będzie miło z Wami porozmawiać, pokazać Wam nowości oraz opowiedzieć o tym, co już znacie. Czyli o szablonach oraz moich dwóch książkach.

Kliknij aby powiększyć

Atrakcje u nas

Trochę nas już znacie. I wiecie, że nie obędzie się bez dodatkowych atrakcji. Takie zwykłe statyczne stoisko to nie my! U nas będzie się działo. Będzie z nami fajna zaprzyjaźniona firma. Będą szkolenia. I będzie dużo darmowych kodów do naszych cyfrowych produktów. O wszystkim opowiem w ciągu najbliższych dni. A dziś po prostu zapraszam Was na targi. Koniecznie zapiszcie sobie te daty i wpadnijcie do nas. Będziemy od 9:00 do 17:00 w gotowości na Wasz przyjazd. To kto będzie z nami w te dni?

Kliknij aby powiększyć

Komentarze

Magdalena
#2 Magdalena 2020-02-20 02:46
Ja też, jak tylko uda mi się upolować szkolenie :)
Czakowska
#1 Czakowska 2020-02-19 11:59
Ja będę obowiązkowo :)