Co można wygrać?

Do wygrania dwie stówy na dowolne krawieckie przydasie. Zwycięzca wybierze, co będzie nagrodą i w jakim sklepie to zakupi. Może to będą materiały... a może deska do prasowania... a może po prostu nowe nożyce lub jeszcze coś, co zaskoczy nawet nas! Macie ochotę? Pobierajcie i szyjcie www.papavero.pl/model/0388

Proste zasady

Do uszycia jest prosta bluzka, więc i zasady muszą być proste i przejrzyste. Oto one:

  1. Uszyj model 0388 i pokaż zdjęcie przodu tyłu i boku. Zdjęcia wrzuć w komentarzu pod tym artykułem. Zdjęcia możesz też wrzucić pod konkursowym postem na FB, na naszej grupie szyciowej https://www.facebook.com/groups/WszystkoOSzyciu
  2. Pamiętaj, że w tym konkursie nie zmieniamy modelu więcej, niż: lekkie wydłużenie lub skrócenie, dodanie kieszonki, inne wykończenie dekoltu niż proponowane w artykule.
  3. Zrób ładne zdjęcia, tym razem również będą atutem.
  4. Zwycięskie zdjęcia staną się wizytówką tego modelu. Dlatego zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie zdjęć na e-mail.
  5. Jury może przyznać nagrody dodatkowe, jeśli zakocha się w więcej niż jednej realizacji. Będą to nagrody rzeczowe, w postaci produktów papaverowych.
  6. Szablon 0388 do dnia 27-07-2020 jest w promocji, aby było przyjemniej brać udział w konkursie.
  7. Na zgłoszenia czekamy do końca lipca.
  8. Nagrody przyznamy 03-08-2020. Ze zwycięzcą, na priv, ustalimy sposób realizacji nagrody.

Czekamy na Wasze piękne realizacje!

Zaskoczcie nas świetnymi bluzkami. Model 0388 szyje się ekspresowo. Dlatego zdążysz uszyć go w kilka chwil. Może nawet zdążysz uszyć więcej niż jedną bluzkę?

 

KONKURS 0388

 

Komentarze

Panna_Kwiatek
#1 Panna_Kwiatek 2020-07-18 14:42
:)