Hej Mamunie, dzisiaj nasze święto. Ja mam najwięcej dzieci na świecie. I zaraz Wam o nich opowiem. Bo są najzdolniejsze i muszę się dziś nimi pochwalić Ale zanim to, przejdziemy przez promki, gratisy i różne rzeczy za free. A na koniec poproszę Was o specjalne życzenia.

PROMOCJA NA SZABLONY

Tylko dziś, na hasło oMatko papaverowe szablony będą 35% TAŃSZE! A biorąc pod uwagę to, że są i tak tanie i najlepsze, to za taką cenę można się skusić na kilka więcej

Zeszyt ćwiczeń gratis

Przy zakupie dwóch książek zeszyt ćwiczeń gratis. I oczywiście jako książkę liczymy "Sukienkę idealną", "Super T-shirt" oraz planer szyciem wypełniony. Więc niezależnie które dwie książki będą w paczce, dorzucamy zeszyt ćwiczeń gratis. Zeszyt ćwiczeń ma piękną kolorową okładkę i ogrom miejsca do projektowania wewnątrz

Przesyłka gratis

Jeśli marzy Ci się moja krawiecka książka, to tylko dziś przesyłka na terenie PL gratis. Zaoszczędzone 14 zł spokojnie można wydać na głupoty. W końcu to dzień matki, a matki na głupoty wydają niezbyt często. DO PACZKOMATÓW też wysyłamy, podaj nam jego numer, wyślemy do niego!

A teraz moje dzieci krawieckie kochane

Takich brzdąców kręcących się po domu nie mam. I po części z tego powodu musiałam sobie zaadoptować inne. I to Wy padliście ofiarami tej adopcji. Nielegalnej i w sumie niedyskutowalnej, czy tego chcecie czy nie to po prostu fakt. Mam Was więc całe tysiące rozsiane po świecie wielkim i pięknym. I lubię o Was krawiecko dbać. Dlatego już Wam zdradzam odrobinę tego, co się niebawem lub w nieco dalszej ale bliskiej  przyszłości wydarzy. Ale powiem Wam tylko troszeczkę, odrobinę, malutko. Resztę zdradzą same zainteresowane. Niebawem.

Jutro Monika pokaże nowy kurs on line

To będzie zapowiedź. Przybywajcie więc i poznajcie datę premiery oraz moment przedsprzedaży. To kwestia kilku dni, w którym zamknie się całość. Więc nie ociągajcie się, przedsprzedaż będzie krótka ale bardzo atrakcyjna.

W weekend na FB Natalia zdradzi rąbek sukienki

Tutaj poznacie tylko rąbek. Nie pokażemy Wam nawet całego modelu. Ale wiedzcie, że szykuje się przepiękny projekt. Ale o tym już niebawem. Ja tylko powiem, że cieszę się bardzo, że Natalia dołączyła do naszego grona. Lubię ludzi, którzy chcą się rozwijać i dzielić swoją pasją. I kocham cały mój zespół za to, że możemy się wzajemnie od siebie uczyć, rozwijać i cieszyć szyciem. Czasem mocno przyciskam i zmuszam do nowych wyzwań, ale mówię Wam, dają radę. I następne osoby, też dadzą. Niektóre już wiedzą, że będą następne, ale takie upatrzone i niepoinformowane też mam, więc bójcie się!

WSPÓLNE ŻYCZENIA

Życzenie komuś czegoś jest niesamowicie trudne. Trzeba tą osobę doskonale znać, aby wiedzieć czego pragnie. Inaczej możemy wpaść w pętlę oklepanych regułek typu sto lat, wszystkiego naj, dużo radości itp. Dlatego mam taką propozycję. Złóżmy w komentarzach życzenia sobie. Sobie jako krawieckim matkom. Czy mamy dzieci, czy takie adoptowane jak ja, czy po prostu zrobią to nasze wewnętrzne dziecka, które popychają nas do szycia. Oczywiście, coby nie było, ja zaczynam:

Ja sobie w dniu matki życzę, aby mi tworzenie trzeciej książki lepiej szło. Bo ciągle mam tysiąc innych pomysłów, i się odwleka  a moje krawieckie dziecka czekają na nią przecież, chyba, mam nadzieję... no tak się łudzę, że czekacie.

Kliknij aby powiększyć