Tylko przez święta nasze kursy 50% taniej

To taka szybka jednorazowa akcja. Bo jeśli masz ochotę sprawić sobie najlepszy pod słońcem prezent, to wiedz, że to może być jeden z poniższych kursów. Jeśli tylko masz ochotę na lekcje szycia i modelowania. Bo nasze kursy zawierają:

  • Filmy o szyciu
  • Filmy o modelowaniu
  • Lekcje szycia w pięknym przewodniku PDF
  • Lekcje modelowania również znajdziesz w przewodniku PDF
  • WSZYSKTIE ROZMIARY szablonu do pobrania. Tak tak, wszystkie. Jeśli wybierasz dany kurs, to masz dostęp do WSZYSTKICH rozmiarów. Dla wszystkich wzrostów, obwodów i biustów (w przypadku tych, w których jest podział na biusty)
  • Dodatkowe materiały, np. ściąga z modelowania, a w niektórych kursach inne dodatki.

Poniżej przedstawiamy 12 kursów

Sześć z nich pokaże Ci, jak uszyć odzież damską. A kolejne przeprowadzą przeze analogiczne modele dla dzieci. Dziś każdy kurs kosztuje jedynie 32,5zł. A drugi kurs z serii tylko 17,5zł. Tak więc już przedstawiam Ci 6 serii, Arkadię, Lizbonę, Zen, Melody, Harmony oraz Aishiteru

Arkadia i Arkadia Mini

Bluza oraz sukienka. Obie z pięknym golfem oraz asymetryczna plisą. W obu wersjach golfy są różnej wysokości. Wersja dorosła to Arkadia, wersja dziecięca to Arkadia Mini. Kliknij na wybrane zdjęcie aby przejść do odpowiedniego kursu.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Lizbona i Lizbona Mini

Bluza z mankietami lub prostym rękawem. Z piękną falbanką lub koszulą, czyli elementami udającymi coś, co wystaje spod spodu bluzy a tak naprawdę jest jej częścią. Lizbona to kurs zawierający szablon dla dorosłych kobiet. Lizbonę Mini uszyjesz dla dzieci i nastolatek.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Zen oraz Zen Mini

Ciepła prosta do wykonania narzutka z ogromnymi kieszeniami. Dwie wersje pozwolą Ci wybrać, czy chcesz się nieco bardziej napracować nad dodatkowymi cięciami czy wolisz szybki efekt. Obie piękne. Zen dla dorosłych a Zen Mini dla dzieci.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Melody i Melody Mini

Oto przepiękne sukienki w kilku odsłonach. Wybierając odpowiednią tkaninę uszyjesz sobie sukienkę na wiosnę, lato, jesień lub zimę. A nawet na wystrzałową sylwestrową imprezę. Wystarczy odrobina wyobraźni. Melody poleca się dla dorosłych kobiet. A Melody Mini dla tych najmłodszych.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Harmony oraz Harmony Mini

Bluzka z rękawami do wyboru. Jeden jest krótszy a drugi dłuższy. Z marszczeniami lub bez. Z pięknym delikatnym dekoltem V oraz z możliwością uszycia dla siebie lub dla malutkiej modelki. Harmony poleca się dla dorosłych a Harmony Mini dla dzieci.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Aishiteru i Aishiteru Mini

Przepiękne sukienki oraz tunika. Oto modele, które wykorzystasz nie tylko jako sukienki na lato, ale również jako piękne wyjściowe stroje. Oto nasz pierwszy kurs krawiecki, w którym my pokochaliśmy szczegółowe filmy dotyczące szycia oraz modelowania.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Komentarze

marta-czajkowska
#4 marta-czajkowska 2023-01-04 20:28
Juz doczytalam
marta-czajkowska
#3 marta-czajkowska 2023-01-04 20:27
Mozna kupic wykroj na Arkadie bez kursu?
papavero
#2 papavero 2022-12-29 19:00
Kto jeszcze ma ochotę na świąteczny prezent? Ceny kursów pozostaną w tak fajnej promocji do końca roku :-) Cieszę się, że tak chętnie korzystacie z tego rabatu!
Mrt1
#1 Mrt1 2022-12-26 09:44
Świątecznie dziękuję za piękny prezent. Tak z przyzwyczajenia weszła na Makową stronę, a tu taka piękna niespodzianka. :3