Najbliższe nasze spotkanie

Na najbliższym wtorkowym spotkaniu online pokażę Wam kawałek pierwszego kursu. Poniżej przeczytacie o nim trochę więcej. A tu tylko powiem, że tak bardzo nas te darmowe kursy pochłonęły, że Wy teraz pewnie myślicie, że my śpimy. A my tu pracujemy nad tymi dwoma darmochami. A ostatnio admin odwalił taki kawał roboty informatycznej do jednego z nich, że mi się micha cieszy i muszę nad tym z nim popracować.

Kurs numer jeden

O nim będzie krótko. To będzie kurs szycia dla początkujących. Zajmiemy się samym szyciem, zszywaniem i nauką szycia bez nadużywania szpilek. Bo w kwietniu mieliśmy wyciągnąć szpilę, pamiętacie, prawda? Dużo ćwiczeń już jest, troszkę jeszcze kończymy.

Kurs szycia i konstrukcji!

O matko jak ja się cieszę z tego powodu. To będzie prosty kurs, każdy, powtarzam KAŻDY sobie poradzi. Skonstruujemy wspólnie jeden prosty element odzieży. A potem go wspólnie uszyjemy.

A jak ktoś nie będzie chciał uczyć się konstrukcji, to mu admin skonstruuje. Tak tak, admin własnoręcznie. Każdemu, kto kliknie, że chce. Właśnie teraz nasz najcudowniejszy admin na świecie nad tym pracuje. I ja już widziałam pierwsze formy naszkicowane przez niego i jego scalaczki (czy co tam się w tych komputerach musi napocić i nagłówkować aby pojawiły się cuda).

Tak więc kto nie będzie chciał konstruować, poda adminowi swoje dane, potem pomarudzi na temat tego co mu się w tym modelu marzy... a admin obliczy, przemyśli, narysuje i odda Wam do druku na A4 lub, werble i famfary tam ta ram tam na AO.

To kiedy te kursy?

Ten pierwszy z podstawowych podstaw już za tydzień. A ten drugi... oj ja mam jeszcze ogrom pracy. Taki ogromniasty ogrom. Bo admin mi zrobił dużo interaktywnych rzeczy do filmów. I powiem Wam, że jak się skusicie na to, aby ze mną konstruować a nie pobierać adminowe szablony, to ja Wam na filmach wyjadę z takimi opcjami, że Wam się krzywiki krawieckie wyprostują z wrażenia. A konstruowanie będzie prostsze niż, niż... w sumie prostsze niż wszystko, więc nie będę wymieniać bo za długo nam zejdzie.

No to kiedy ten drugi fantastyczny kurs?

Planuję nad nim pracować w kwietniu i w pierwszej połowie maja. Może za na winie z Agniechą będę mogła Wam coś więcej powiedzieć. Więc pamiętajcie, aby przybyć!

A poniżej specjalnie dla Was moje ogrodowe tulipany i żonkile, czyli wiosna!

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Komentarze

papavero
#7 papavero 2023-10-16 09:55
Pracuję nad kursami. Darmowy kurs szycia i konstrukcji jest prawie ukończony. Trochę pracy mi jeszcze zostało, ale większość filmów i materiałów szkoleniowych jest gotowa.

Nie obiecam kiedy co będzie, bo bardzo, ale to bardzo dużo pracy mi się nawarstwiło w tym roku. Część z Was wie, część nie, że ten rok miałam prywatnie nie-najciekawszy. Dopiero od września wróciłam do pracy. I czeka na mnie dużo nieskończonych projektów. Takich zaczętych, rozgrzebanych i niedokończonych. I chociaż teraz pracujemy dość ostro, to troszkę potrwa, zanim się uporam z zaległościami i wrócimy do jakiegoś fajnego tempa z przygotowywaniem nowych kursów. Tak więc w tym roku na pewno się pojawią fajne nowości. Ale za chwilkę.
bezkituu
#6 bezkituu 2023-10-14 20:34
Podbijam pytanie Beaty :)
beata-sikirycka
#5 beata-sikirycka 2023-08-16 10:15
Nieśmiało zapytam co słychać w sprawie kursów konstrukcji? Czy mi coś umknęło, bo ani na YT, ani na FB, ani na stronie nic nie znalazłam...
papavero
#4 papavero 2023-04-24 09:43
Kursy będą darmowe. Jutro na FB a w środę na naszym kanale YT i na stronie papavero pojawi się film o tym, gdzie i co kliknąć, aby sobie dopisać kursy do swojego konta :-)
Frania
#3 Frania 2023-04-23 08:11
- @Frania toż tu chodzi o format druku A0
Ty to jesteś czepialska...
- Tak, przyznaję, czasem jestem. Przepraszam
Frania
#2 Frania 2023-04-22 17:19
Co to jest "AO"? ;)

@magdalena-goralczyk
rejestrując się osiem godzin temu zapisałaś się na powyższe kursy :)
magdalena-goralczyk
#1 magdalena-goralczyk 2023-04-22 09:29
Dzień dobry, jak zapisać się na kursy?