Na początek przypominamy zwycięski projekt. Jeden z wielu, które przesłał do nas Hubert, jednak ten  wpadł nam w oko od razu. Byłoby jednak zbyt pięknie aby Hubert nie dołożył swoich trzech groszy i nie zmienił go nieco już po wygraniu konkursu. Ale o tym za chwilę.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

Zaczęliśmy przygotowania do uszycia kostiumu, zorganizowaliśmy sobie już fajną modelkę, nasz najlepszy fotograf miał już wizję tego stroju i gdy mieliśmy przystąpić do jego realizacji z powodu pewnych splotów wydarzeń zmieniła nam się modelka na modela. Hubert przygotował nowy szkic odpowiedni do sytuacji i w mgnieniu oka na ostanią chwilę wczoraj o 5 rano powstał strój sceniczny.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

Oto spodnie, które nie były częścią wygranego konkursu ale zostały stworzone na potrzeby powyższego projektu. Miały już swoją premierę publiczną, dlatego jeśli ktokolwiek gdziekolwiek je widział, to czekamy na obywatelski donos :) Wśród osób, które to zrobią w sposób przedstawiony w na końcu artykułu przewidzieliśmy drobny prezent.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

W międzyczasie powstały też kolejne rzeczy we współpracy z naszym uzdolnionym projektantem. I chociaż zdjęcia są jedynie na szybko wykonane podczas pracy i mało na nich widać, to koniecznie musicie zobaczyć jak powstawał ten kostium. Oto skórzane czarne spodnie, które uszyliśy.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

Na poniższym zdjęciu przedstawiamy element, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. I chociaż zdjęcia nie przedstawiają jego uroku, to na razie, ale tylko na razie przed oficjalnymi zdjęciami projektu musicie nam uwierzyć na słowo.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

Na potrzeby dzisiejszego artykułu do zdjęcia pozował nam ktoś, kogo ujawnić nie możemy. Stąd właśnie ten mało profesjonalny efekt na zdjęciu, ale przecież nie to jest najważniejsze. Bohaterem dzisiejszego artykułu jest bowiem projekt Huberta i na tym prosimy się skupić.

Zwycięski projekt ósmej edycji papaverowego konkursu

Zobaczyliście już nasz strój w wersji bardzo roboczej. Czas więc odszukać jego elementy w akcji. Wśród osób, które spełnią następujące wymagania, rozlosujemy nagrodę w postaci jednego ciuszka z naszą metką. Tak więc do dzieła! Oto co należy zrobić:

1. Znaleźć filmik lub zdjęcie którejkolwiek rzeczy uszytej przez nas i pokazanej w tym artykule poza serwisem papavero.pl noszonej przez kogoś, kogo znają setki tysięcy osób w Polsce.

2. Polubić nasz profil na facebooku 

3. Dodać znalezione zdjęcie na swoją tablicę z opisem: chcę wygrać konkurs na papavero.pl

4. Dodać znacznik do zdjęcia z fanclubem postaci ze zdjęcia

5. Dodaź pięć znaczników własnych znajomych do zdjęcia które znaleźliście poza papavero.pl.

6. Poinformować nas w tym miejsu, iż dopełniliście formalności i gotowe. Piękna bluzeczka lub spódniczka może być Wasza. Sami wybierzecie na co macie ochotę jako nagrodę.

Na zgłoszenia czekamy dokładnie 10 dni i ani chwili dłużej, tak więc czas macie do 8 czerwca do godziny 23:59:59.

 

 

100% (0 głosów)
6873 wyświetlenia

Komentarze

papavero
#23 papavero 2011-07-14 09:48
doszło
KasiaMisia
#22 KasiaMisia 2011-07-13 22:37
Hm.. posłałam jeszcze raz na papavero@papavero.pl Oby teraz dotarło :)
papavero
#21 papavero 2011-07-13 18:04
Mail z wymiarami? Nie, chyba ze go gdzieś ze spamem wcięło. Prześlij prosze raz jeszcze
KasiaMisia
#20 KasiaMisia 2011-07-13 15:38
Mogę po cichutku spytać czy doszedł mail ode mnie? Bo czekam i czekam na jakąś koszulę, a tu nic. A materiały czekają razem ze mną na szycie letnich koszul ;)
papavero
#19 papavero 2011-06-20 15:46
no nie, kolejny wymuszacz ;-) podeślij wymiary na e-mail postaramy się coś z tym zrobić :)
KasiaMisia
#18 KasiaMisia 2011-06-20 12:10
O bosh, napisałam "kontem"?! Porażka :) Mam pytanie: ponieważ nie spełniłam wymagań, żeby dostać od Was ciuch, ale jako jedyna wrzuciłam namiary na rzeczy z projektu, to mogę dostać coś innego? ;) Mianowicie wykrój na bluzkę koszulową na moje wymiary? Sama sobie wtedy ją uszyję :) Byłoby bardzo fajnie, bo z konstrukcji jestem trąba, a na Wasz obóz na pewno w tym roku się nie wybiorę, a bluzek koszulowych nie mam ;)
KasiaMisia
#17 KasiaMisia 2011-06-13 22:07
Powiem szczerze, że odkąd wrzuciliście ten artykuł to wertowałam gazetę pod kontem znalezienia na tym chłopaku ubrań od Was :) Tak śmiały męski strój sceniczny mogła mieć tylko jedna osoba w Polsce. Strasznie mnie to męczyło, miałam nadzieję, że ktoś wrzuci wcześniej jego zdjęcie, bo prawie codziennie patrzyłam czy pojawiło się rozwiązania zagadki :) Aż z ulgi odetchnęłam jak znalazłam to zdjęcie dzisiaj. Szkoda, że nie mam FB i nie zrobiłam tego wcześniej, bo bym się załapała na ciucha od Was - na pewno nie tak wymyślnego jak Michał :)
Herelin
#16 Herelin 2011-06-13 21:19
Wreszcie.........................:))
KasiaMisia
#15 KasiaMisia 2011-06-13 16:49
Nie mam na szczęście konta na facebooku, więc wrzucę tutaj. Znalazłam wasz projekt: http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9775379.html?i=0&bo=1 Od samego początku podejrzewałam, że projekt jest dla niego, bardzo pasuje do jego wizerunku scenicznego ;)
Ania
#14 Ania 2011-06-08 08:27
yy.. Chodzi o Michała Szpak w Xfactor??