Rozmiar: Dł. na środku tyłu w zależności od rozmiaru: 58 / 58,5 / 58,5 / 59 / 59,5 / 60 / 60,5 / 61 / 61,5  cm. Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj.

Tkanina:  szerokość 150 cm, długość:110  cm.

Dodatki krawieckie: Nici, fizelina. Opcjonalnie: zamek kryty dł. 25cm do wszycia na środku tyłu.

Akcesoria krawieckie: Ostre nożyce, szpilki i oczywiście maszyna do szycia oraz owerlok.

Musimy zacząć od tego, iż nasz admin jest przede wszystkim programistą. Tak więc naprawdę zdziwilibyście się, jakie jeszcze produkty sprzedaje dzięki niemu papavero :) On sprawia, iż działają urządzenia w laboratoriach, pracownicy w wielkich fabrykach rozliczani są z czasu pracy lub słuchają się operatorów betoniarki wielkie jak blok mieszkalny. Jednak papaverowa strona jest mu bliska. Dzięki jakimś googlowskim narzędziom, odnajduje w internecie niemal wszystko, co ktoś napisze o papavero.pl. Czasem biegnie do mnie z radością, że znalazł sukienkę uszytą na podstawie naszego szablonu i poprawia mi nastrój... a czasem... czasem znajdzie coś niedobrego o nas i ma misję  naprawienia całego zła. I stąd dzisiejszy (i jutrzejszy) wykrój do pobrania. Ale o tym szczegółowo na końcu artykułu.

Wykrój do pobrania

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według następującego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczków gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

 Kliknij aby powiększyć obrazek,  wykrój do pobrania on-line.

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 5x5 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie , sprawdź  ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku, jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Spójrz również w jaki sposób możesz ułożyć wykrój na tkaninie. Możesz wydrukować nasz plan układu dla ułatwienia krojenia. Kroimy następujące części z tkaniny:

  • 1 przód,  1 raz  ze złożonej tkaniny, wykrój należy ułożyć na linii złożenia tkaniny.
  • 2 tył,  1 raz  ze złożonej tkaniny
  • ozdobny "rękawek",  1 raz  ze złożonej tkaniny WYKRÓJ RĘKAWKA ZNAJDUJE SIĘ NA SZABLONIE
  • 4 obłożenie przód,  1 raz  ze złożonej tkaniny, wykrój należy ułożyć na linii złożenia tkaniny.
  • 5 obłożenie tył,  1 raz  ze złożonej tkaniny.

 

Proponowany układ wykroju na tkaninie, KLIKNIJ aby obejrzeć w powiększeniu.

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania. Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Tylko zalogowani papaverowicze mogą pobierać wykroje. Zaloguj się lub załóż konto.

Jeśli nie pamiętasz jaki rozmiar powinnaś wybrać, spójrz raz jeszcze do naszej tabeli rozmiarów, która pomoże Ci w decyzji.

alt

Admin znalazł gdzieś opinię w necie, iż nasze szablony są coraz trudniejsze, portal staje się miejscem dla profesjonalistów a na forum strach się zapytać o cokolwiek. No i wyszczególnione to zostało jako argument przeciwko papavero.pl. Tak więc dla poprawy nastroju admina powstał dzisiejszy wykrój i za momencik powstanie jeszcze jeden na jutro. Bo admin się zacietrzewił, stwierdził że: jak to tak ktoś może pleść takie farmazony i kazał nam (dosłownie: KAZAŁ) udowodnić, że tak nie jest. Stąd te dwa proste wykroje, chociaż się przed nimi broniliście.

Wykrój do pobraniaalt

A misja związana z tymi dwoma wykrojami jest taka. Należy uszyć jedną z dwóch prostych propozycji nazwanych adminowym dowodem, przedstawić dokładny opis szycia i wrzucić na stronę. A zadanie jest naprawdę proste, bo w opisie szycia tej bluzki należy pokazać jej krojenie, ładnie podać link opisu wykonania obłożenia, które już na naszej stronie jest dzięki jednej z Was, dodać, iż rękawki zostały wykończone tak jak szal opisany przez nas, pokazać moment przyszycia rękawka i już! Pracy mało a admin będzie wniebowzięty.

alt

Admin zabrał już garść naszych papaverowych metek dla osób, które zechcą mu pomóc w pokazaniu, że jesteśmy przyjaznym portalem a nie grupą nadętych bufonów, których strach o coś zapytać. No i był na tyle sprytny, iż udało mu się zabrać metki, których jeszcze żadna z Was wcześniej nie otrzymała. Zazwyczaj otrzymywaliście metki z naszym logo, oprócz tych zwinął nam jeszcze metki firmowe, zeskanował pięknie i trzyma. A że wykroje dowodowe będą dwa to takie zestawy są też dwa, po jednym do każdej z prostych rzeczy.

Admin zagroził, że jeśli szybko wywiążecie Cię z tego zadania, to on przez kolejny tydzień będzie wybierał z Waszych propozycji. Nie wiem czy to dla nas dobrze, bo pracy z tym jest duuużo. Ale jak już się informatyk do mody miesza a Wy się na to godzicie, to reszta papaverowej ekipy nie posiada argumentów przeciwko temu.alt

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

100% (0 głosów)
32746 wyświetleń