Rozmiar: Jeśli chcesz przypomnieć sobie naszą tabelę rozmiarów, zajrzyj tutaj. Dzisiejszy model będzie pasował na kobiety o dowolnym wzroście.

Materiał:  Tafta, szerokość 150 cm, długość 60 cm. Podszewka szerokość 150 cm. długość 30 cm.

Dodatki krawieckie: Nici, fizelina, rozdzielczy zamek do wszycia na środku tyłu dł. 15-17 cm.

Luz: 2 cm w obwodzie.

Czarna sukienka została wyciągnięta z szafy Tereski na potrzeby sesji zdjęciowej. Tak aby było bez nadmiernej golizny. Na szablonie znajduje się wyłącznie szeroki pasek z baskinką.

Wykrój do pobrania, kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Na początek pobierz wykrój. Wydrukować możesz go za pomocą zwykłej domowej drukarki na kartkach papieru w formacie A4. Po wydrukowaniu arkuszy A4 musisz ułożyć je na dużym stole lub podłodze według następującego wzoru, skleić taśmą klejącą a następnie wyciąć poszczególne elementy. Prawda, że proste? Nie musisz męczyć się z przerysowywaniem, nie musisz pamiętać o naniesieniu wszystkich znaczków gdyż zrobiliśmy to za Ciebie. Teraz wystarczy poszczególne części wykroju ułożyć na tkaninie i przystąpić do krojenia. Nie musisz nawet martwić się o dodatki na szwy i podłożenia, zostały one uwzględnione już na wykroju, tkaninę tniesz po prostu wzdłuż brzegów wykroju, i gotowe!

 Kliknij aby powiększyć obrazek,  wykrój do pobrania on-line.

UWAGA: wydrukuj najpierw pierwszą stronę! Na niej bowiem został umieszczony kontrolny kwadrat o wymiarach 5x5 cm. Sprawdź linijką, czy na Twoim wydruku posiada on dokładnie te wymiary. Jeśli nie , sprawdź  ustawienia drukowania na swoim komputerze, gdyż mogą one mieć wpływ na rozmiar wydruku, jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj wszystkie strony z wykrojem.

Teraz nie pozostało już nic innego, jak przyjemność krojenia i szycia. Spójrz również w jaki sposób możesz ułożyć wykrój na tkaninie. Możesz wydrukować nasz plan układu dla ułatwienia krojenia. Kroimy następujące części z materiału:

  • 1-3 pasek przodu, 1 raz ze złożonego materiału
  • 4-6 pasek tyłu, 1 raz ze złożonego materiału
  • 7-8 baskinka, 1 raz ze złożonego materiału

Proponowany układ wykroju na tkaninie, KLIKNIJ aby obejrzeć w powiększeniu.

Teraz rzecz najważniejsza, czyli wykrój do pobrania. Wydrukuj go i spraw sobie nowy ciuszek. Pamiętaj jednak, iż wykrój ten służyć ma Twojej osobistej przyjemności. Wszelkie prawa do niego są zastrzeżone przez nasz portal. Tłumaczenie, przedruk, powielanie oraz szycie na podstawie zamieszczonych wykrojów konfekcji w celach handlowych bez zezwolenia przez www.papavero.pl zabronione. Papavero.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek użycia niewłaściwych materiałów, niezgodnych z instrukcjami wykonania modeli oraz za nieprawidłową, nieodpowiadającą intencjom papavero.pl interpretację prezentowanych modeli i fasonów.

Tylko zalogowani papaverowicze mogą pobierać wykroje. Zaloguj się lub załóż konto.

 

Jeśli nie pamiętasz jaki rozmiar powinnaś wybrać, spójrz raz jeszcze do naszej tabeli rozmiarów, która pomoże Ci w decyzji.

alt

Ostatnie spojrzenie na model. Mamy nadzieję, iż przypadnie Wam do gustu. Kliknij na obrazek aby zobaczyć go w powiększeniu.

Wykrój do pobrania, kliknij na obrazek aby go powiększyć.

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

Komentarze

-2
AsiaR
#14 AsiaR 2013-01-15 20:00
Wreszcie mi się udało skończyć. Na szczęście za bardzo nie widać moich niedociągnięć, bo musiałam szyć pasek ręcznie... Złośliwość rzeczy martwych
1
mola
#13 mola 2012-06-22 16:04
o! mój pomysł okazał się realny:)
papavero
#12 papavero 2012-06-18 23:59
Cytuję la_nina:
Jak dla mnie bomba, mam tylko pytanie, czy sztuczna skóra nadałaby się na to?

Jasne, że tak.
la_nina
#11 la_nina 2012-06-18 22:29
Jak dla mnie bomba, mam tylko pytanie, czy sztuczna skóra nadałaby się na to?
azagnese
#10 azagnese 2012-06-18 14:21
Cytuję FashionTV:
Orgazmistyczna ! Dziękuje papavero zostanę największa fanka nie długo w prawdzie bez umiejętności szycia ale ciagle się samo udoskonalam :)


nic dodać, nic ująć :lol:
cybilSH
#9 cybilSH 2012-06-17 20:26
Cytuję FashionTV:
Orgazmistyczna !


:o
FashionTV
#8 FashionTV 2012-06-17 19:06
Orgazmistyczna ! Dziękuje papavero zostanę największa fanka nie długo w prawdzie bez umiejętności szycia ale ciagle się samo udoskonalam :)
1
WACOWSKA
#7 WACOWSKA 2012-06-17 16:13
pomysł fajny, ale trzeba być ostrożnym by sobie kilku cm w pasie i w biodrach nie dodać tym cudeńkiem
kingaduszek
#6 kingaduszek 2012-06-17 15:37
Śliczna. Trzeba tylko polecieć po materiał :)
sroka
#5 sroka 2012-06-17 15:23
Aż zaniemówiłam - taka jest piękna.