SZABLONY

Konstrukcja odzieży jest jedną z naszych sztandarowych usług świadczonych zewnętrznym jednostkom. Szablony wykonywane przez nas dopracowujemy do perfekcji za pomocą profesjonalnych systemów komputerowych wykorzystywanych przez naszych konstruktorów.

Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest do firm z branży odzieżowej. Usługi konstrukcji odzieży z przyjemnością świadczymy również projektantom mody, którzy nie znajdują czasu na przygotowanie ich na potrzeby swoich własnych kolekcji.

Sposób współpracy z naszą firmą w tym zakresie jest bardzo prosty i przyjemny:

 

  • Zaczynamy od projektu graficznego. Konstrukcja odzieży może zostać wykonana niemal z dowolnej formy przedstawienia produktu końcowego. Wykonujemy konstrukcje na podstawie rysunków, które posiadają nasi kontrahenci lub w przypadku ich braku wspólnego ustalenia dokładnych szczegółów według wskazówek i wymagań klienta. W przypadku, gdy nasi kontrahenci mają pomysł na własną kolekcję wystarczy nam chwila rozmowy, wysłuchanie wskazówek lub obejrzenie zdjęć do przystąpienia do pracy nad konstrukcją nowych modeli.
  • Po ustaleniu projektu oraz wyborze surowców przez klienta przystępujemy do wstępnej konstrukcji. Formy uzyskane na tym etapie zostają odszyte przez profesjonalne krawcowe zatrudnione w naszej wzorcowni. Modele zostają sprawdzone poprzez przymierzenie ich nie tylko na manekinach, ale również na modelkach. Nanoszone są wszelkie korekty i poprawki.
  • Forma zostaje przekazana klientowi do akceptacji. Po odszyciu u kontrahenta  i przekazaniu nam ewentualnych uwag powstaje rozmiar bazowy.
  • Końcowe szablony są przekazywane naszym klientom w formie rysunku z plotera na papierze lub brystolu (w zależności od preferencji odbiorcy)  lub w postaci pliku przesyłanego pocztą elektroniczną.

STOPNIOWANIE

Podstawą przy tej usłudze są zawsze dwie rzeczy, których ustalenie jest niezbędne:

  • 1. Zatwierdzony rozmiar bazowy
  • 2. Zaproponowana lub uzgodniona z klientem tabela rozmiarów

Z takimi informacjami możemy przystąpić do wyboru sposobu stopniowania odzieży najlepszego dla danego wyrobu odzieżowego. Nasz klient może być pewien, iż modele, które będą produkowane z naszych szablonów będą prawidłowo przygotowane, gdyż zawsze sprawdzamy wyniki naszej pracy przed przekazaniem jej kontrahentowi. Wykonujemy również usługi stopniowania form dostarczonych przez klienta włącznie z ich digitalizacją.

 

SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia z zakresu podstaw konstrukcji odzieży damskiej oraz kursy szycia. Kursy prowadzone są w małych grupach, co sprzyja przyswajaniu wiedzy przez naszych uczniów. Zajęcia przygotowywane są z uwzględnieniem dotychczasowej wiedzy i doświadczenia kursantów.  Nasza oferta szkoleniowa szczegółowo została przedstawiona w tym miejscu. Organizujemy również kursy poza naszą jednostką. Zapraszamy na wyjazdowe szkolenia połączone z urlopem, który może stanowić wyśmienitą formę premii dla pracowników.   Jeśli jednak nie znajdą Państwo w naszej ofercie szkoleniowej odpowiedzi na swoje wątpliwości i pytania, prosimy o kontakt z nami, z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie. Nasze szkolenia z zakresu konstrukcji odzieży damskiej lekkiej odbywają się:

 

  • we Wrocławiu, w sali wykładowej Uniwersytetu Wrocławskiego
  • w Sokołowsku, kursy w trybie ciągłym połączone z odpoczynkiem
  • w dowolnym miejscu w Polsce po uprzednim ustaleniu z klientem

PROJEKTOWANIE ODZIEŻY

Projektowanie odzieży damskiej to nasza pasja, dlatego produkty, które tworzymy dla naszych klientów cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców końcowych. Oferujemy zarówno gotowe projekty według naszych pomysłów jak i projekty uwzględniające wszelkie wymagania, wskazówki i preferencje naszych klientów. Nasza pasja to przede wszystkim piękne i kobiece doskonale skrojone stroje.