Cieszę się, że udało mi się zaciągnąć Cię do dalszej części artykułu. Za chwilę przekonasz się, że warto było poświęcić kilka minut na przeczytanie mojej twórczości literackiej. Nie przedłużając mojego wstępu, który wynika z mojego podekscytowania początkiem realizacji mojego pomysłu powiem o co dokładnie chodzi.

Projektantem może być każdy z nas.Podobają nam się Wasze prace. Część z nich jest dobra, część ciekawa. Są takie na które z przyjemnością się patrzy. Są też takie, które podobają się mężczyznom ( tu pozdrowienia dla jednego z nich, naszego aktywnego w galeriach Czarnasia). W końcu są też takie, na które skusiłyby się klientki, gdyby były do przymierzenia i kupienia od zaraz. W związku z tym postanowiliśmy, że trzeba im to umożliwić. Jak to będzie działać? Bardzo prosto. Wyjaśnię Wam na przykładzie projektu, który został usunięty z konkursu. Widnieje on jeszcze w galerii konkursowej, jednak bez względu na ilość głosów nie wejdzie do finałowej dziesiątki. Można na niego głosować ale jedynie po to, aby wyrazić swój zachwyt.

Już dziś spódnica o której mowa, zaczęła swoje życie na stole do krojenia. Wybraliśmy materiał, stworzyliśmy formę i nasza krawcowa, pani Basia, zabrała się za krojenie, szycie, prasowanie...  Już jutro pokażę Wam efekty a tymczasem kilka słów o konsekwencjach, które dopadną autorkę. Zaznaczam również, iż Carmen90 wyraziła zgodę na warunki realizacji jej projektu. A oto konkrety w telegraficznym skrócie:

***  Spódnica została wykonana na podstawie projektu użytkownika naszego portalu. Wprowadziliśmy nieco zmian, a mianowicie wybraliśmy materiał. Inny niż na projekcie, ale związane jest to z tym, iż dla jednej spódnicy producenci tkanin nie podejmą się niestety stworzenia idealnego półproduktu. 
*** Spódnica zostanie oznaczona metką Papavero. Tak jak w przypadku produktów zaprojektowanych przez nas, zostanie również oznaczona papierową metką odzieżową (popularną przywieszką na której w sklepach możecie odnaleźć np. cenę  czy oznaczenia produktu) na której będzie widniało imię i nazwisko naszego projektanta. Pisząc ‘naszego projektanta’ tym razem mam na myśli imię i nazwisko użytkowniczki Carmen90. Prawda, że fajnie? Oczywiście umieszczenie imienia i nazwiska nie jest jedynym wynagrodzeniem za pracę.
***  Spódnica będzie wisiała wraz z naszymi projektami do momentu aż któraś z klientek zechce ją mieć dla siebie. W tym momencie użytkowniczka Carmen90 otrzyma od nas ustaloną prowizję od sprzedaży niniejszej spódnicy.
***  A co z prawami autorskimi niniejszego projektu? Trochę to skomplikowane, ale postaram się wyjaśnić pokrótce. My będziemy mieli prawo uszyć dowolną ilość takich spódnic. Jednocześnie będziemy mieli obowiązek od każdej sprzedanej sztuki zapłacić użytkowniczce Carmen90 stosowną prowizję.  Dokładnie o prawach autorskich przeczytacie w szczegółowym regulaminie dotyczącym sprzedaży rzeczy na podstawie Waszych projektów. Regulamin ten ukaże się wkrótce na naszej stronie.

Spódnicę przedstawię Wam jutro, jak tylko zostanie ostatecznie oddana z naszej pracowni. W tej chwili mam nadzieję, że wypowiecie się na temat naszego pomysłu. Zaznaczam raz jeszcze, że jest to jedynie część większego projektu, który poznawać będziecie wraz z wprowadzaniem go w życie. Będzie sporo elementów, którymi mamy nadzieję zaskoczyć Was pozytywnie. W niniejszym artykule przedstawiłam obrazowo jak będzie wyglądać sprzedaż zaprojektowanych przez Was rzeczy, już niedługo poznacie dokładne szczegóły. Jak tylko uporamy się z prawnymi aspektami naszego przedsięwzięcia zaczniemy Was nękać o przyłączenie się do tej akcji. Jest dużo prac, które chętnie zobaczymy na naszych półkach, tak więc przygotujcie się na to, że przestaniecie rysować do naszej galerii a zaczniecie być naszymi projektantami. Wszelkie kolejne odsłony naszego całego przedsięwzięcia związanego z Waszymi projektami będą zmierzały w następującym kierunku: 

Udowodnimy światu, że projektować może każdy z nas!!!

100% (0 głosów)
4675 wyświetleń

Komentarze

papavero
#15 papavero 2009-02-15 21:40
dołożymy starań, aby się udało :-) nie tylko Carmen90 :-)
sandra
#14 sandra 2009-02-15 20:32
auguri !! spero che fai tanta strada ......
Ela z Warmii
#13 Ela z Warmii 2009-02-11 23:25
czyli rozumiem że udowodnimy że ja też mogę projektować :D
Agulina
#12 Agulina 2009-02-08 17:28
Gratulacje Carmen
Anonim
#11 Anonim 2009-02-06 23:51
Hm, a co z tą relacja?Bo miała być już wczoraj, a tu nic...
A
#10 A 2009-02-05 21:50
ja również gratuluje! Zwłaszcza, że ta spódniczka to był mój faworyt w konkursie:-)!
an
#9 an 2009-02-05 21:47
pomysł genialny! uważam że to świetny plan! moje gratulacje Carmen :*:*:*
Lewy1203
#8 Lewy1203 2009-02-05 19:54
gratulacje
carmen90
#7 carmen90 2009-02-05 19:32
dziekuje. wiem że jednym sie podoba innym nie. ja osobiscie bylam wielce zaskoczona, bo szczerze ten projekt jakos tak wg mojej klasyfikacji nie wydal sie szczegolny i warty wiekszego zainteresowania...ale skoro wyszlo jak wyszlo to tym bardziej sie ciesze...pozdr. ;* czekam z niecierpliwościa na efekt prac Papavero.
meagwin
#6 meagwin 2009-02-05 17:54
To znakomity pomysł, a Carmen gratuluję, bo to chyba znacznie więcej niż wygranie konkursu!